01 6641 092
Za upit "novogradnja pisarovina vrt" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 2.561 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 218.500 € na 210.000 €
- 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 218.500 €
15.05.2026 - 210.000 €
15.03.2026.,
www.njuskalo.hr
Na prodaju: Prekrasna nova montažna kuća u prirodnoj oazi ? Bratina U prodaji je šarmantna, moderno građena montažna kuća površine 82 m², smještena na velikom i sunčanom zemljištu od 1.557 m², uz sam rub šume, u mirnom mjestu Bratina (općina Pisarovina). Ova nekretnina nudi savršen....
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com