• GoHome Professional
novogradnja PAKOŠTANE 1.kat - GoHome
  • novogradnja PAKOŠTANE 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja PAKOŠTANE 1.kat

  • Za upit "novogradnja pakoštane 1.kat" pronađeno 74 nekretnina - prosječna cijena 4.203 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 258.445 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA U PAKOŠTANIMA, SAMO 100M OD MORA! Oduševite se ovom vrhunskom nekretninom u jednom od najpoželjnijih turističkih naselja na jadranskoj obali! Smješten u Pakoštanima, blizu Biograda na moru, ovaj stambeni kompleks nudi idealan spoj luksuza, intime i prirode. S udaljenošću....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 272.415 €, 70,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 449.999 €, 126,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je trosoban troetažni penthouse koji se nalazi na prvom, drugom i trećem katu moderne novogradnje u centru Pakoštana. Stan stambene površine 105 m2 (ukupna neto korisna stambena površina stana s pripadcima iznosi 126,20 m2) sastoji se od; - na prvom katu: hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 172.000 €, 43,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? APARTMAN NA PRVOM KATU NOVOGRADNJE ? DRAGE (PORED PAKOŠTANA) Prodaje se moderan apartman na prvom katu manje novogradnje u mjestu Drage, u blizini Pakoštane. Nekretnina se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za odmor, stanovanje ili turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 320.000 €, 73,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaju se APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Pakoštanima. Nekretnina se sastoji od prizemlja, 1. i 2. kata na kojima je 6 apartmana. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE S1 (kuhinja + blagovaonica + dnevni boravak, hodnik, 2 spavaće sobe, kupaonica, nenatkrivena terasa, vrt, parkirno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Pakoštane- Stanovi u ekskluzivnom kompleksu,100m od mora u borovoj šumi U ponudi su prostrani stanovi od 70 m2 s krovnom terasom (75.30 m2) na 2. katu moderne zgrade (blok A i B ), smješteni u mirnom dijelu Pakoštana, okruženi borovom šumom i....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 335.000 €, 70,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Pakoštane- Stanovi u ekskluzivnom kompleksu,100m od mora u borovoj šumi U ponudi su prostrani stanovi od 70 m2, moderne zgrade (blok C ), smještene u mirnom dijelu Pakoštana, okruženi borovom šumom i samo 100 metara udaljeni od mora. Smješteni....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 70,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Pakoštane- Stanovi u ekskluzivnom kompleksu,100m od mora u borovoj šumi U ponudi su prostrani stanovi od 70 m2, moderne zgrade ( blok C i D), smještene u mirnom dijelu Pakoštana, okruženi borovom šumom i samo 100 metara udaljeni od mora. Smješten....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 307.340 €, 69,85 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 240.000 €, 71,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan s pogledom na more i Kornate ? Pakoštane Na prodaju je stan na katu novogradnje u Pakoštanima, smješten u mirnom dijelu mjesta, svega nekoliko minuta hoda od centra i plaže. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stambene jedinice, a projekt je realiziran temeljem....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman u Pakoštanima 88,47 m, prvi kat, novogradnja Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na prvom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 245.000 €, 73,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman BS3 (73,96 m2) na prvom katu manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom, neto....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 285.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PAKOŠTANE, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 265.000 €
22.03.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Nevjerojatan dvosoban stan na drugom katu moderne novogradnje, pružajući vam jedinstvenu priliku za luksuzno stanovanje. Uživajte u svakom trenutku uz izlaz na prostranu krovnu terasu i očaravajući pogled na staro naselje, šarmantno more i slikovite otoke ukupne površine 72 m2. Ključne....

 
 
 
 
+39%

Promjena cijene sa 550.000 € na 767.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 767.000 €, 102,00 m2 cca 7520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 550.000 €
23.05.2026 - 767.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se APARTMANI u novogradnji u prvom redu do mora u Dragama. Nekretnina se sastoji od dva jednoetažna (prodani) i dva dvoetažna apartmana. Nalazi se na samom rubu sela na kraju slijepe ulice u mirnom okruženju. OPIS NEKRETNINE: Dvoetažni stanovi - 1. KAT + 2. KAT S2 - prva etaža....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 342.265 €, 69,85 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 321.310 €, 69,85 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 273.000 €, 70,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane - u ponudi je stan na prvom katu stambene zgrade, udaljen 100 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u sklopu projekta izgradnje četiri identične stambene zgrade. Svaka zgrada se sastoji od 6 identičnih stanova. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 272.415 €, 69,85 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 156.000 €, 39,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,47 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na prvom katu. Apartman S4 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 88,47 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 320.000 €, 73,25 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se apartmani u stambenoj zgradi u novogradnji u Pakoštanima. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata na kojima je šest apartmana. PRIZEMLJE STAN S1 (kuhinja + blagovaonica + dnevni boravak, hodnik, dvije spavaće sobe, kupaonica, nenatkrivena terasa, vrt, parkirno....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 550.000 €, 102,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaju se APARTMANI u novogradnji u prvom redu do mora u Dragama. Nekretnina se sastoji od dva jednoetažna i dva dvoetažna apartmana koji se prostiru na prizemlje te 1., 2. i 3. kat. Nalazi se na samom rubu sela na kraju slijepe ulice u mirnom okruženju. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 650.000 €, 126,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan 4s stan od 126 m2 na prvom i drugom katu novogradnje, sa 4. stana u Dragama- Pakoštane. Stan se proteže kroz dvije etaže kako slijedi: prvi kat: 3 spavaće sobe, dvije kupaonice i terasa drugi kat: open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom s panoramskim pogledom....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 245.000 €, 75,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan BS3 (73,96 m2) na prvom katu manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom, neto korisna....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 252.454 €, 63,27 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na prvom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te postoji....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 650.000 €, 102,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Drage, Pakoštane - dvoetažni eksluzivni apartman 3s+DB - NOVOGRADNJA U ponudi su dva luksuzna duplex apartmana u novoj stambenoj zgradi "Residence Zadarska", smještenoj na samoj obali mora u mirnom dijelu naselja Drage. Zgrada se nalazi na kraju slijepe ulice, što jamči apsolutnu....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 245.976 €, 75,69 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S3 se nalazi na prvom katu.Stanu pripada i 1 parkirno mjesto. OPREMA i NAČIN gradnje objekta: ? zgrada je građena po zahtjevima protupotresne konstrukcije s horizontalnim i vertikalnim serklažama i armirano betonskom međukatnom pločom debljine 20 cm ? energetski certifikat je....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 234.094 €, 58,68 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase i hodnika. Nalazi se na prvom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 258.445 €, 69,85 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 282.613 €, 69,85 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u novom stambenom kompleksu u turističkom mjestu Pakoštane, smještenom u blizini mora i plaže. Planirani rok dovršenja je srpanj 2025. U četiri dvokatnice na raspolaganju su ukupno 24 stambene jedinice, po dvije na svakoj etaži. Stanovi su tlocrtne površine 74,7....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 77,50 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva stana u Pakoštanima na prvom katu luksuzne stambene zgrade, ukupne površine 77,50m2 i 74,05 m2. Stanovi se sastoje od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice i natkrivene terase, te su trostrano orijentirani. Posebnost ove....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 320.608 €, 91,60 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na prvom katu. Apartman S3 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 91,60 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 43-74 (od ukupno 76)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more