- novogradnja PAŠMAN

  • Za upit "novogradnja pašman" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.208 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • namješten
    • tržnica
    • 2.kat
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAŠMAN, 320.000 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji apartmana u novogradnji na jednoj od najljepših lokacija u prvom redu do mora, na otoku Pašmanu. Apartman se nalazi na drugom katu manje zgrade te ima ukupnu podnu površinu od 135m2, odnosno 100,36m2 neto. Riječ je o velikom dvoetažnom apartmanu koji se na prvoj....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.300.000 €, 318,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

PAŠMAN - KUĆA U NOVOGRADNJI PRVI RED DO MORA Izuzetna nekretnina. Jedinstvena kuća na otoku! Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji uz šljunčanu plažu. Sastoji se od dva stana u prizemlju i jednog stana na katu. Stanovi u prizemlju se sastoje od kuhinje i dnevnog boravka, hodnika, dvije....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 320.000 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2022.,

www.simicdom.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja pašman'
1.300.000 €
1.300.000 €
380.000 €
  Stan, PAŠMAN, 330.000 €, 66,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zamislite jutra ispunjena mirisom mora i zvukovima valova. Ovaj prekrasan stan u prvom redu do mora smješten je na čarobnom otoku Pašmanu, u Neviđanima, na samo 20 metara od obale, i nudi vam savršen bijeg od svakodnevice. Stan se nalazi unutar moderne novogradnje, dovršene 2024.....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, u NOVOGRADNJI (visoki roh bau) pov. 135 m2, mjesto Tkon na otoku Pašmanu. Nalazi se na okućnici pov. 450 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica i natkrivena terasa, te stubište....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 270.000 €, 135,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća visoka prizemnica površine 135 m2; na zemljištu ukupne površine 450 m2; smještena na odličnoj lokaciji udaljeno svega 100 metara od mora, plaže te svih ostalih sadržaja potrebnih za ugodan život (dućana, pekare, kafića, trajektne luke) Kuća se sastoji se od prizemlja te kata;....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 242.000 €, 80,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažan apartman u Kraju na otoku Pašmanu. Apartman ima prekrasan pogled na more/plažu i Pašmanski kanal, a zgrada je svega 60 metara udaljena od mora (treći red od mora). Nalazi se na drugoj i trećoj etaži nove, manje zgrade. Prva etaža sadrži: hodnik, kuhinju s dnevnim....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u visokom ROH-BAU,na zemljištu od 450m2. Tkon, Otok Pašman, predivna lokacija uz pogled na more Novogradnja započeta 04.2022. Kuća posjeduje: struju snage 5.75 kw,vodu,kanalizaciju(bio jama),parking za min 4 auta, građevinsku dozvolu,plaćeni komunalni doprinosi.. Građevinske....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 290.000 €, 115,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman, 150m od trajektne luke, i doslovno 7m od pješčane plaže, stanovi u izgradnji, u zgradi na 3 kata sa 8 stambenih jedinica. Prodaje se još samo jedan dvoetažni stan na 2.i 3. katu stan 9-115m2 U cijenu je uključeno jedno vanjsko parkirno mjesto. Stanovi su dovršeni do razine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!