- novogradnja LASINJA

  • Za upit "novogradnja lasinja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+48%

Promjena cijene sa 88.000 € na 130.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LASINJA, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 88.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja-kuća sa okućnicom blizina Kupe Kuća ima 100m2 na parceli od 800m2. Nalazi se 100m od plaže na rijeci Kupi. Kupljena je nova kuhinja sa svim pripadajućim aparatima koji su pod garancijom. Ugradnja kuhinje i postavljanje fasade u tijeku. Mirno okruženje, četrdeset minuta od....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 135.000 €, 168,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Lasinja, dvoetažna kuća 120 m2, novouređena na mirnoj lokaciji.Nalazi se na parceli od 1000 m2. Udaljena 500 m od rijeke Kupe.Sama kuća ima 75 m2.Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, 2 spavaće sobe, WC-a i balkona. Uz kuću se nalaze garaža 25m2, terasa 50m2 i pomoćni....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 168.000 €, 144,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

KUĆA PRODAJA, KARLOVAČKA, LASINJA, DESNO SREDIČKO, 88m2. Odlična kuća (vikendica) na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom, u blizini rijeke Kupe. Sastoji se od tri etaže, podruma, prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 84.000 €, 118,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, KARLOVAC, LASINJA, RIBIČKA, 56m². Nedovršena kuća za odmor u neposrednoj blizini rijeke Kupe (80m). Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom. Udaljena je svega 40-ak minuta vožnje od Zagreba. .

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 61.000 €, 57,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, LASINJA, JAMNIČKA ULICA, 57m² plus zemljište 4018m², sve u jednom komadu. Lijepa kuća (vikendica) na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom, u neposrednoj blizini rijeke Kupe. Sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PARTHENON nekretnine posreduju u prodaji kuće s pripadajućim gospodarskim zgradama smještene u Donjoj Kupčini, mirnom i uređenom naselju koje nudi ugodan, siguran i kvalitetan život u prirodnom okruženju. Nekretnina se nalazi na iznimno prostranom zemljištu ukupne površine 7.477 m²,....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 245.000 €, 351,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

LASINJA - CENTAR ( Trg hrvatskih branitelja ) prodajemo samostojeću kuću katnicu tlocrtne površine 95m2 na parceli od 1.000m2 s pomoćnim objektom 45m2 i spremištem 15m2 te samostojećom garažom za 2 vozila. Kuća je smještena u samom centru mjesta u blizini svih za život potrebnih sadržaja....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 27.000 € na 23.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LASINJA, 23.000 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 27.000 €
06.05.2026 - 23.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva građevinska zemljišta u Lasinji, svaki cca 1100m2, jedno do drugog. Priključci (struja, voda) uz parcelu. Mirna lokacija, u blizini uređenog kupališta na Kupi, idealno za odmor i uživanje u prirodi. Svi sadržaji (škola, vrtić, doktor, trgovina, igrališta, park za djecu)....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆE S TRI PARCELE ? IDEALNO ZA ODMOR, TURIZAM ILI OPG, 3. min OD KUPE OSNOVNE INFORMACIJE: Prodaje se kuća s dvije dodatne zgrade i tri spojene parcele ukupne površine 5.244 m², smještene u mirnom prirodnom okruženju, zadnja u nizu ulice, što osigurava privatnost i tišinu. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, Na upit, 167,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažna četverosobna kuća od 167 m2, iznimno dobre gradnje u Lasinju. Nalazi se na predivnoj lokaciji u blizini rijeke Kupe, što samu kuću čini neodoljivom oazom mira, te Vam pruža potpunu privatnost. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak s izlazom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • lasinja (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr