- novogradnja KLADJE

  • Za upit "novogradnja kladje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KLADJE, 65.000 €, 1878,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo dvije prekrasne parcele ukupne površine 1878 m2, smještene u idiličnom području Kladja nedaleko od Samobora. Ove parcele nude izvanrednu priliku za izgradnju vašeg doma u mirnom okruženju okruženom prirodom. Ključne Značajke: Građevinsko Područje: Parcele se nalaze na....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 35.000 €, 1332,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Samobor, Kladje, građevinsko zemljište 1332 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta vožnje od centra Samobora.Parcela je smještena na uzvišenom položaju, što omogućuje dobru osunčanost tijekom dana i otvoren pogled na okolinu koji, zbog samog položaja i pada terena,....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 125.000 €, 808,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Kladju, površine 808 m2. Zemljište je udaljeno svega 3 km od bivše vojarne Samobor, koja je postala novo srce grada Samobora, a 5 km od stare jezgre Samobora. U blizini se nalaze isključivo obiteljske kuće, a priroda i zelenilo kojim je samo gradilište....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 79.310 €, 1133,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.133 m2 u mjestu Kladje. Zemljište se u naravi sastoji od dvije čestice (566 m2 i 567 m2) koje je moguće kupiti pojedinačno. Građevinsko zemljište: Kladje, 1.133 m2.

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 125.000 €, 808,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s objektom (808 m2) ? Rakovica (Samobor) | Mir, priroda i potencijal Prodaje se građevinsko zemljište s postojećim objektom u Velikoj Rakovici (Kladje), na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u sastavu Grada Samobora. ? Na zemljištu se nalazi postojeća klijet i vinograd.....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 29.000 €, 1568,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem atraktivno građevinsko i poljoprivredno zemljište u Kladju, Planinska ulica (katastarska općina Rakovica), koje nudi mnoštvo potencijala za izgradnju i poljoprivrednu upotrebu! Detalji zemljišta: - Površina: 1568 m² -> Građevinsko zemljište: 648,15 m² -> Poljoprivredno....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 36.000 € na 31.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KLADJE, 31.000 €, 1591,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 36.000 €
23.04.2026 - 31.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1591 m2 na atraktivnoj lokaciji u Samoboru, naselje Kladje, dostupno je za prodaju. Ova parcela predstavlja izvrsnu priliku za ulaganje zahvaljujući statusu građevinskog zemljišta i smještaju u mirnom dijelu Samobora. Veličina od 1591 m2 omogućuje fleksibilnost....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 65.040 €, 813,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u Kladju udaljeno svega 4km od središnjeg Samoborskog Trga. Parcela ukupne površine 813 m² blago je nagnuta i pravilnog je pravokutnog oblika s frontom uz ulicu cca 18 m i dubinom od cca 53 m. U zoni stambene namjene nalazi se 647 m² parcele, dok....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 39.620 €, 566,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 566 m2 u mjestu Kladje (na slici pod 1). Moguće je kupiti i susjednu česticu površine 567 m2 čime bi ukupna površina bila 1.133 m2. Građevinsko zemljište: Kladje, 566 m2.

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 79.000 € na 65.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KLADJE, 65.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 79.000 €
01.03.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.njuskalo.hr

GS nekretnine vam predstavljaju građevinsko zemljište na prodaju u Kladju, smješteno na mirnoj lokaciji s prekrasnim panoramskim pogledom na okolni krajolik. Ukupna površina zemljišta iznosi 1000 m², pri čemu je jedan dio unutar građevinske zone, dok je drugi, strmiji dio, izvan građevinskog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kladje (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine