- novogradnja KANFANAR moderan

  • Za upit "novogradnja kanfanar moderan" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.528 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KANFANAR, 259.400 €, 66,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom mjestu Sošići, nedaleko od Rovinja - jedne od najpoželjnijih i najtraženijih destinacija u Istri - smjestio se ovaj moderan stan na prvom katu kvalitetne novogradnje čiji je završetak planiran u lipnju 2026. Smješten u oazi mira okruženoj prirodom, stan predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 229.300 €, 58,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, ROVINJ -Stan 58m2 u prizemlju sa vrtom! Novogradnja Malo istarsko naselje smješteno u neposrednoj blizini Rovinja, idealno za one koji traže ravnotežu između opuštenog života u prirodi i blizine urbanih sadržaja. Okruženo zelenilom, maslinicima i šumama, mjesto odiše autentičnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja kanfanar moderan'
220.000 €
700.000 €
260.500 €
  Stan, KANFANAR, 290.500 €, 73,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 265.000 €, 83,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prostran stan smješten na prvom katu moderne novogradnje, ukupne površine 83 m², s dodatnom terasom od čak 17 m². Stan se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život, a u blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 890.000 €, 280,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.05.2024.,

www.crozilla.com

U idiličnom okruženju Općine Kanfanar, u mirnom naselju Ladići, smjestila se ova izuzetna kamena kuća površine 280 m2, savršeno uklopljena u prostrano imanje od 1900 m2. Ova nekretnina nudi neusporedivu privatnost i spokoj, idealna za one koji traže bijeg od užurbanosti svakodnevnog....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 67 m², s dodatnom terasom od 12 m². Ova nekretnina nalazi se na mirnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škole, vrtića, javnog....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 231.438 €, 91,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kanfanar, novogradnja, prodaje se prostrani stan na prvom katu. U tijeku je izgradnja objekta sa ukupno 8 stanova na 600m od centra Kanfanara gdje se nalaze svi sadržaji potrebni za život. Objekat će se nalaziti na svega 5 min vožnje od ulaska na autocestu koja spaja sve dijelove....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 423.402 €, 166,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kanfanar, novogradnja, prodaje se penthouse s pogledom na more. U tijeku je izgradnja objekta sa ukupno 8 stanova na 600m od centra Kanfanara gdje se nalaze svi sadržaji potrebni za život. Objekat će se nalaziti na svega 5 min vožnje od ulaska na autocestu koja spaja sve dijelove....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 258.111 €, 101,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 291.541 €, 114,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kanfanar, prodaje se veliki stan u prizemlju s dvorištem, novogradnja. U tijeku je izgradnja objekta sa ukupno 8 stanova na 600m od centra Kanfanara gdje se nalaze svi sadržaji potrebni za život. Objekat će se nalaziti na svega 5 min vožnje od ulaska na autocestu koja spaja sve dijelove....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 265.000 €, 83,00 m2 cca 3190 €/m2

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 291.000 €, 74,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, ROVINJ - Kvalitetan stan na 1. katu . Novogradnja! Malo istarsko naselje smješteno u neposrednoj blizini Rovinja, idealno za one koji traže ravnotežu između opuštenog života u prirodi i blizine urbanih sadržaja. Okruženo zelenilom, maslinicima i šumama, mjesto odiše autentičnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine