- novogradnja JASENICE terasa

  • Za upit "novogradnja jasenice terasa" pronađeno 53 nekretnina - prosječna cijena 3.668 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, JASENICE, 275.000 €, 93,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

MASLENICA APARTMANI NA 1.KATU S POGLEDOM NA MORE - NOVOGRADNJA Moderno dizajnirani dvosobni stanovi na izvrsnoj lokaciji 1km od plaže U mirnom dijelu Maslenice, na 1km od mora i plaže te unutar 500 m od svih potrebnih sadržaja (trgovine, restorani, škola, vrtić i ostale usluge), u....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 970.000 €, 138,00 m2 cca 7030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Rovanjskoj, nedaleko od Zadra, u 1. redu do mora je smještena luksuzna, moderna villa sa bazenom. Izgrađena je prema izuzetno visokim standardima 2023 godine na zemljištu od 477 m2. Stambena netto površina od 138 m2 izvedena je na dvije etaže - prizemlje i kat. Brutto površina je....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 315.000 €, 70,29 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan dvosobni stan S5 u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Maslenici! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 30 metara od mora i prekrasne plaže, s privatnim putem koji vodi direktno do plaže i predivnim pogledom na more! Stan S5 se nalazi na 2. katu i ima površinu....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 375.950 €, 110,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten apartman u Maslenici svega 70 m od mora. Apartman se nalazi na prvom katu nove, moderne stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te dvije velike....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.000 €, 70,29 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan dvosobni stan S3 u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Maslenici! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 30 metara od mora i prekrasne plaže, s privatnim putem koji vodi direktno do plaže i predivnim pogledom na more! Stan S3 se nalazi na 1. katu i ima površinu....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 278.000 €, 92,67 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 92,67m2, novogradnja Cijena: 278.000,00 EUR Prodaje se stan na 1.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 247.400 €, 71,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman s odličnim pogledom na more, Rovanjska, 70,88 m Na prodaju je atraktivan apartman u novogradnji, smješten u Rovanjskoj, svega 120 m od mora i 800 m od centra mjesta. Ukupna neto površina stana iznosi 70,88 m², uključujući natkrivenu terasu i pripadajući....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 283.000 €, 94,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 94,45m2, novogradnja Cijena: 283.000,00 EUR Prodaje se stan na 1.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

MASLENICA MODERAN APARTMAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE U ponudi je atraktivan apartman u novogradnji, smješten na mirnoj i traženoj lokaciji u Maslenici, u neposrednoj blizini centra mjesta i svih bitnih sadržaja. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade te je pogodan za....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 365.000 €, 82,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica novoizgrađena kuća prizemnica površine 82 m2 sa otvorenim pogledom na more i bazenom! 2022. godine izgrađena. Bazen površine 18 m2, prostrano popločano dvorište, vrlo decentno uređeno sa minimalnom potrebom održavanja. Cca 300m od mora! Kuća se sastoji od: - kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 277.000 €, 92,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 92,37m2, novogradnja Cijena: 277.000,00 EUR Prodaje se stan na 2.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom