novogradnja JASENICE prizemlje - GoHome
  • novogradnja JASENICE prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja JASENICE prizemlje

  • Za upit "novogradnja jasenice prizemlje" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.284 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JASENICE, 243.970 €, 78,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

MASLENICA ? prodaje se dvosoban stan od 79 m2 na 1. katu novogradnje s pogledom na more! Ovaj prekrasan projekt novogradnje s tri stambene jedinice se smjestio na mirnoj lokaciji 700 m udaljenoj od mora. Stanovi se protežu na 3 etaže (prizemlje i 2 kata), a sa svih etaža se pruža....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 479.999 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Opis nekretnine Smješten u prizemlju moderne luksuzne novogradnje, ovaj prostrani stan ukupne površine 154,86 m pruža sve što vam treba za udoban i luksuzan život. Glavne karakteristike stana: Stambeni dio (92 m): Ulaz: 8,00 m Prostrani dnevni boravak: 33,09 m Soba: 12,60 m Soba:....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 256.000 €, 80,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Rovanjska moderna stambena zgrada s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada se sastoji od 3 etaže, a svi stanovi imaju pogled na more. Pješčana plaža udaljena je svega 30 metara.Stan se nalazi u prizemlju te raspolaže neto korisnom površinom od 80 m², uz pripadajući vrt površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja jasenice prizemlje'
295.000 €
249.000 €
269.000 €
  Stan, JASENICE, 290.000 €, 88,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar, Maslenica, luksuzan dvosoban stan, općina Jasenice, s planiranim završetkom izgradnje 2026. godine.Ova novogradnja, smještena na atraktivnoj lokaciji, nudi spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i neprocjenjivog pogleda na kristalno čisto Jadransko more. Idealan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 92,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.513 €, 88,88 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.07.2025.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Maslenica, prekrasan stan u prizemlju moderne novogradnje, udaljen svega 200 metara od mora. Lokacija je idealna za miran obiteljski život ili turistički najam.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice i zasebnog WC-a, te prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 275.500 €, 76,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 76 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 375.950 €, 107,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MODERAN STAN A3 107 m PANORAMSKI POGLED NA MORE I PLANINE, POTPUNO NAMJEŠTEN I OPREMLJEN TEHNIKOM, USELITE ODMAH! ZAJEDNIČKI GRIJANI BAZEN SAMO 50 M OD JADRANSKOG MORA, MASLENICA Prodaje se prostran i vrlo svijetao stan u novogradnji na prizemlju. Ukupna površina 107 m. Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 94,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.512 €, 88,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

MASLENICA ? prodaje se dvosoban stan od 89 m2 u prizemlju novogradnje s pogledom na more! Ovaj prekrasan projekt novogradnje s tri stambene jedinice se smjestio na mirnoj lokaciji 700 m udaljenoj od mora. Stanovi se protežu na 3 etaže (prizemlje i 2 kata), a sa svih etaža se pruža....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

MASLENICA MODERAN APARTMAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE U ponudi je atraktivan apartman u novogradnji, smješten na mirnoj i traženoj lokaciji u Maslenici, u neposrednoj blizini centra mjesta i svih bitnih sadržaja. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade te je pogodan za....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 95,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, JASENICE, 200.000 €, 65,45 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na prizemlju novoizgrađene zgrade u Maslenici, oznake S1, ukupne netto korisne površine 65,45 m2. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka koji imaju izlaz na terasu koja ima natkriveni i nenatkriveni dio, a s nje....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, JASENICE, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 90,66m2, novogradnja Cijena: 270.000,00 EUR Prodaje se stan u prizemlju u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 479.999 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Opis nekretnine Smješten u prizemlju moderne luksuzne novogradnje, ovaj prostrani stan ukupne površine 154,86 m² pruža sve što vam treba za udoban i luksuzan život. Glavne karakteristike stana: Stambeni dio (92 m²): Ulaz: 8,00 m² Prostrani dnevni boravak: 33,09 m² Soba: 12,60 m² Soba:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?