• GoHome Professional
novogradnja JASENICE parking pala cijena - GoHome
  • novogradnja JASENICE parking pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja JASENICE parking pala cijena

  • Za upit "novogradnja jasenice parking pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 400.000 €
08.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasna kuća u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, s dvije stambene jedinice ukupne površine 120 m, smještena na uređenoj okućnici od 300 m. U dvorištu se nalazi bazen s uređenom plažom i očaravajućim pogledom na more. Svaki stan je kompletno renoviran prije dvije....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.900 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 154,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 349.000 €
23.02.2026 - 399.900 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? moderna kuća s bazenom i pogledom na more i Velebit, Rovanjska U mirnom mjestu Rovanjska, nadomak Starigrada i Nacionalnog parka Paklenica, prodaje se prekrasna kuća idealna za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Nekretnina se sastoji od dvije potpuno....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 108,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 400.000 €
22.04.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dvije zasebne stambene jedinice ukupne površine 108 m², a nalazi se na uređenoj okućnici od 154 m² s bazenom i uređeno popločanom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 400.000 €
08.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, s dvije stambene jedinice ukupne površine 120 m², smještena na uređenoj okućnici od 300 m². U dvorištu se nalazi bazen s uređenom plažom i očaravajućim pogledom na more. Svaki stan je kompletno renoviran prije dvije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • jasenice parking pala cijena (11)
  • novogradnja jasenice pala cijena (3)
  • novogradnja jasenice parking (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more