- novogradnja JASENICE

  • Za upit "novogradnja jasenice" pronađeno 96 nekretnina - prosječna cijena 3.669 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JASENICE, 950.000 €, 281,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Rovanjska Novogradnja! Vrhunska moderna villu 281 m2 (korisne površine 215 m2) sa grijanim bazenom cca 30 m2! Sauna! Cca 70 m od mora i plaže! Vrhunska lokacija, mirno okruženje, neposredna blizina mora i plaže. Villa se sastoji od: Prizemlja: - kuhinja i veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 479.999 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Opis nekretnine Smješten u prizemlju moderne luksuzne novogradnje, ovaj prostrani stan ukupne površine 154,86 m² pruža sve što vam treba za udoban i luksuzan život. Glavne karakteristike stana: Stambeni dio (92 m²): Ulaz: 8,00 m² Prostrani dnevni boravak: 33,09 m² Soba: 12,60 m² Soba:....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 365.000 €, 82,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica novoizgrađena kuća prizemnica površine 82 m2 sa otvorenim pogledom na more i bazenom! 2022. godine izgrađena. Bazen površine 18 m2, prostrano popločano dvorište, vrlo decentno uređeno sa minimalnom potrebom održavanja. Cca 300m od mora! Kuća se sastoji od: - kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 283.000 €, 94,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 94,45m2, novogradnja Cijena: 283.000,00 EUR Prodaje se stan na 1.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 375.950 €, 110,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten apartman u Maslenici svega 70 m od mora. Apartman se nalazi na prvom katu nove, moderne stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te dvije velike....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 278.000 €, 92,67 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 92,67m2, novogradnja Cijena: 278.000,00 EUR Prodaje se stan na 1.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 329.600 €, 90,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

MODERAN STAN A6 90 m² SA ZAJEDNIČKIM GRIJANIM BAZENOM ? SAMO 50 M OD JADRANSKOG MORA, MASLENICA Prodaje se prostran i vrlo svijetao stan u novogradnji, potpuno spreman za useljenje. Smješten je na drugom katu, ukupne površine 90 m². Glavne prednosti: - zajednički grijani bazen 8*3....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 277.000 €, 92,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica Residence 92,37m2, novogradnja Cijena: 277.000,00 EUR Prodaje se stan na 2.katu u novogradnji u zgradi sa 6 stanova, smješten blizu mora, u mirnoj i atraktivnoj zoni idealnoj za život, odmor ili turistički najam u Maslenici. Stan se nalazi u zgradi koja je građena vrhunskim....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, Na upit, 254,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se villa 700 m od mora smještena u Maslenici. Riječ je o atraktivnoj novogradnji s bazenom. Idealna kao turistička nekretnina. Sastoji se od 4 spavaće sobe od kojih svaka ima klimu. 4 wca, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i hodnika. Kuća ima predivnu natkrivenu terasu s....