- novogradnja DUGI RAT

  • Za upit "novogradnja dugi rat" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 5.177 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 400000 eura
    • do 500000 eura (prosječna cijena)
    • do 600000 eura
    • do 5000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • suteren
    • 3.kat
    • bazen
    • balkon
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DUGI RAT, 288.000 €, 57,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S203 u novogradnji u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te lođom od 9,21 m2 i balkonom površine 5,98 m2. Stanu priprada i spremište....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 396.000 €, 77,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S301 na trećem katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice,WC-a, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, lođe od 12,52 m2 i blakona. Stanu pripada i spremište od....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 540.000 €, 90,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderan stan s pogledom na more S2 bazen, teretana, lift i garaža U ponudi je kvalitetan stan smješten u suvremenoj novogradnji na iznimno atraktivnoj lokaciji u srednjoj Dalmaciji. Projekt je pažljivo osmišljen kako bi stanarima osigurao visoku razinu komfora, funkcionalan raspored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja dugi rat'
590.000 €
288.000 €
585.000 €
  Stan, DUGI RAT, 670.000 €, 96,00 m2 cca 6980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderan stan s pogledom na more S7 bazen, teretana, lift i garaža U ponudi je kvalitetan stan smješten u suvremenoj novogradnji na iznimno atraktivnoj lokaciji u srednjoj Dalmaciji. Projekt je pažljivo osmišljen kako bi stanarima osigurao visoku razinu komfora, funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 333.000 €, 81,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S104 na prvome katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, garderobe te lođom od 9,49 m2 i blakona površine 6,16 m2. Postoji....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 396.000 €, 78,00 m2 cca 5080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S302 na trećem katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice,WC-a, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, lođe od 12,52 m2 i blakona. Stanu pripada i spremište od....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 288.000 €, 58,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S201 u novogradnji u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te lođom od 9,49 m2. Stanu priprada i spremište od 7,71 m2. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 750.000 €, 109,00 m2 cca 6880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderan stan s pogledom na more S8 bazen, teretana, lift i garaža U ponudi je kvalitetan stan smješten u suvremenoj novogradnji na iznimno atraktivnoj lokaciji u srednjoj Dalmaciji. Projekt je pažljivo osmišljen kako bi stanarima osigurao visoku razinu komfora, funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 288.000 €, 58,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S101 na prvome katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te lođom od 9,49 m2 i blakona. Stanu priprada i spremište od....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 405.000 €, 81,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S204 na drugome katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, garderobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, lođe od 9,49 m2 i blakona. Postoji mogućnost kupnje....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 288.000 €, 72,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan A04 u novogradnji u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, garderobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom te lođe od 14,44 m2. Postoji mogućnost kupnje i parkirnog mjesta po....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 900.000 €, 166,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se penthouse 403 u novogradnji nedaleko od Splita u mjestu Krilo Jesenice. Sastoji se od 2 hodnika, dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, ostave, garderobe, lođe, balkona i prekrasne krovne terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 297.000 €, 70,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S04 u prizemlju novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, garderobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom te lođe od 12,31 m2. Postoji mogućnost kupnje i parkirnog....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 660.000 €, 109,00 m2 cca 6060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderan stan s pogledom na more S5 bazen, teretana, lift i garaža U ponudi je kvalitetan stan smješten u suvremenoj novogradnji na iznimno atraktivnoj lokaciji u srednjoj Dalmaciji. Projekt je pažljivo osmišljen kako bi stanarima osigurao visoku razinu komfora, funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 271.693 €, 69,63 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji stanova u dvije stambene zgrade u Dugom Ratu, 300 metara zračne linije od mora. Zgrade će se sastoji od 29 stanova, 40 parkirna mjesta te 22 spremišta te će biti povezane kroz podzemnu etažu garaže. Svaka zgrada će imati svoj lift.....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 440.000 €, 78,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji novogradnje koja se nalazi na traženoj lokaciji odmah do mora u šarmantnoj okolici Omiša. Stan se nalazi na 3. katu, a cijela zgrada ima ukupno šest etaža (suteren, prizemlje, prvi, drugi, treći i četvrti kat). Prodajna je površina stana 77,89m2 te nudi hodnik,....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 520.000 €, 96,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderan stan s pogledom na more S1 bazen, teretana, lift i garaža U ponudi je kvalitetan stan smješten u suvremenoj novogradnji na iznimno atraktivnoj lokaciji u srednjoj Dalmaciji. Projekt je pažljivo osmišljen kako bi stanarima osigurao visoku razinu komfora, funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 320.000 €, 58,00 m2 cca 5520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje koja se smjestila tik do mora na jednom od najljepših predjela, u neposrednoj blizini Omiša. Riječ je o jednosobnom stanu na prvom katu zgrade koja još ima suteren (garažna parkirna mjesta te ostave su na ovoj etaži), prizemlje i tri gornje....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 540.000 €, 87,00 m2 cca 6210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderan stan s pogledom na more S3 bazen, teretana, lift i garaža U ponudi je kvalitetan stan smješten u suvremenoj novogradnji na iznimno atraktivnoj lokaciji u srednjoj Dalmaciji. Projekt je pažljivo osmišljen kako bi stanarima osigurao visoku razinu komfora, funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 230.937 €, 58,47 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Dva objekta u izgradnji. Objekt A sa 16 stanova i Objekt B sa 12 stanova U objektu A prodaje se 2-sobni stan na 3.katu, južne orijentacije NOVOGRADNJA Dva objekta u izgradnji. Objekt A sa 16 stanova i Objekt B sa 12 stanova U objektu A prodaje se 1-sobni stan na 3.katu,....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 164.190 €, 38,80 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Dva objekta u izgradnji. Objekt A sa 16 stanova i Objekt B sa 12 stanova U objektu A prodaje se 1-sobni stan na 3.katu, sjeveroistočne orijentacije Sastoji se od hodnika, kupaonice, spavaće sobe, garderobe, kuhinje i blagovoanice, dnevnog boravka, i natkrivene terase.....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, Na upit, 105,49 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji ekskluzivnog penthousea na iznimnoj lokaciji ? tik do mora u okolici Omiša. Riječ je o novogradnji koja ima ukupno šest etaža (suteren, prizemlje i četiri kata). Prodajna je površina ovog stana 105,49 m2 te se ima dvije spavaće sobe, hodnik, kupaonicu, dodatan....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2024.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Dva objekta u izgradnji. Objekt A sa 16 stanova i Objekt B sa 12 stanova OBJEKT A se sastoji od podruma u kojem se nalaze garažna parking mjesta i spremišta. U prizemlju se nalaze tri stana od kojih su dva s vrtom, te po četiri stana na prvom, drugom i trećem katu. Četvrti....