- novogradnja DOBRINJ lođa

  • Za upit "novogradnja dobrinj lođa" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.409 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 67,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Čižića, na otoku Krku, smješten je ovaj prostrani trosobni stan na prvom katu dovršene novogradnje. Zgrada je dio manjeg kompleksa s tri objekta i ukupno devet stambenih jedinica. Stan ima vlastiti ulaz, što pruža dodatnu privatnost i komfor, idealno za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 65,16 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na predivnoj lokaciji u Čižićima, na otoku Krku, izgrađena je nova stambena zgrada koja se sastoji od tri zgrade s ukupno devet stanova površine od 60 do 70 m2. Ovi moderni i funkcionalni stanovi nude savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti, što ih čini idealnim za obiteljski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja dobrinj lođa'
280.000 €
290.000 €
259.000 €
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 44,20 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je završen stan površine 44.20m2 smješten u novogradnji na otoku Krku, udaljenosti samo 10 minuta pješice od mora! Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, spavaće sobe, hodnika, kupaonice, lođe i izbe. Ovom stanu također pripada parkirno mjesto. Izvrsna....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići, Novogradnja. Više stanova različite kvadrature(60m2,73 m2,79 m2,80 m2).Prodaje se stan u novogradnji na otoku Krku, smješten u mirnom naselju 450 m od samog centra mjesta . Ova nekretnina je trenutno u izgradnji, završetak radova u lipnju 2025. godine. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI, OTOK KRK Predstavljamo stanove u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi na drugome katu, a identičan se nalazi i na prvome katu. Dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 kupaonice, natkrivena lođa, te naravno pripadajuće parkirno mjesto na okućnici....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 61,16 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 63,50 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na zlatnom otoku Krku u pitoresknom mjestu Šilo na samo 300 m od mora i plaža u ponudi imamo vrlo lijep i funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika, dvije sobe, kupaonice te kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u jednom prostoru. Iz dnevnog boravka je izlaz na lođu s....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 65,46 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 65,46 m2, od čega je 59,39m2 stambenog prostora, a terasa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 73,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI, OTOK KRK Predstavljamo stanove u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi na prvome katu, a identičan se nalazi i na drugome katu. Tri spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 kupaonice, natkrivena lođa, te naravno pripadajuće parkirno mjesto na okućnici zgrade.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more