- novogradnja DOBRINJ dvorište

  • Za upit "novogradnja dobrinj dvorište" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.293 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na prvom katu novogradnje koja se sastoji od tri zgrade u nizu sa ukupno devet stambenih jedinica. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 71 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman na prvom katu novogradnje koja se sastoji od ukupno šest stambenih jedinica. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 70 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Čižići, trosoban stan 200 m od mora, NOVOGRADNJA.Stan površine 61 m² sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog prostora otvorenog koncepta koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu od 10 m² s djelomičnim pogledom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja dobrinj dvorište'
955.000 €
410.000 €
249.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na prvom katu novogradnje koja se sastoji od tri zgrade u nizu sa ukupno devet stambenih jedinica. Apartman ima stambenu površinu od 66 m2 i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na drugom katu novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 75.69 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman na drugom katu novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak te dvije natkrivene terase. Pripada mu jedno parkirno mjesto na zajedničkom dvorištu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni apartman 140 m (novogradnja) sa dvorištem i privatnom garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda u prizemlju novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 72,70 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 140 m² (novogradnja) sa dvorištem i privatnom garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m² (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 465.000 €, 79,81 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šilo,novogradnja, dvosoban apartman prvi red do mora!! Apartman na drugom katu izgrađen 2022 stambene površine 79,81m2 sastoji se od ulaznog hodnika, wc-a, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje s koje se pruža izlaz na terasu i spremište koje se nalazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 440.000 €, 74,97 m2 cca 5870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šilo, novogradnja, dvosoban apartman prvi red do mora!! Apartman na prvom katu izgrađen 2022 stambene površine 74,97m2 sastoji se od ulaznog hodnika, wc-a, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje s koje se pruža izlaz na terasu i spremište koje se nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman u prizemlju novogradnje koja se sastoji od ukupno šest stambenih jedinica. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 63 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 400.000 € na 425.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 425.000 €, 96,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 400.000 €
25.04.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U EKSKLUZIVNOJ PONUDI AGENCIJE! Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 96 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa otvorenim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 71,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, novogradnja, dvosoban apartman prvi red do mora!! Apartman u visokom prizemlju izgrađen 2022 stambene površine 71,95m2 sastoji se od ulaznog hodnika, wc-a, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje s koje se pruža izlaz na terasu i spremište koje se....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman u prizemlju novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu i okućnicu od cca 40 m2. Pripada mu jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman na prvom katu novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonicu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak te dvije natkrivene terase. Pripada mu jedno parkirno mjesto na zajedničkom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 70 m2 smješten u prizemlju nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Apartmanu pripada....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu