novogradnja Brestje SESVETE vrt - GoHome
  • novogradnja Brestje SESVETE vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja Brestje SESVETE vrt

  • Za upit "novogradnja brestje sesvete vrt" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 2.904 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SESVETE, Brestje, 147.840 €, 42,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U ALITORI Na prodaju su stanovi u sklopu novogradnje smještene u Sesvetama ? Kraljevečki Novaki, u ulici Leskovec, u mirnom i urbaniziranom okruženju pogodnom za svakodnevni život. Projekt obuhvaća izgradnju stambene zgrade s ukupno 12 stanova, raspoređenih na prizemlje i dva....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 246.950 €, 80,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

KRALJEVAČKI NOVAKI -NOVOGRADNJA U IZGRADNJI MF3-stan 2 -1. kat + VPM + VRT Novogradnja s tri ulaza i ukupno devet stanova. Svaki ulaz ima prizemlje, kat i uvučeni kat. Na svakoj etaži je samo jedan stan. Stolarija: antracit - bijela s komarnicima- aluminijske rolete s el. podizaćima.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA U CENTRU SESVETA PRILIKA!! PENTHOUSE STAN S-9 1 KAT + PARKIRNO MJESTOM U DVORIŠTU Stan se sastoji od: ulaznog djela, ostave, tri spavaće sobe, hodnika, dnevnog-kuhinjsko-blagovaonskog djela, 3 kupaonice i 3 TERASE LOKACIJA: stan se nalazi na svega nekoliko koraka od svih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja brestje sesvete vrt'
133.560 €
245.700 €
259.392 €
  Stan, SESVETE, Brestje, 230.349 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Sesvete, trosoban stan u izgradnji s vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, spavaće sobe te prostrane terase i vrta.Ukupna korisna površina stana iznosi 77,04 m2.Stanu dodatno pripada....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 201.150 €, 70,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.crozilla.com

SESVETE-NOVOGRADNJA U IZGRADNJI MF3-stan 3 -uvučeni kat + VPM + VRT Novogradnja s tri ulaza i ukupno devet stanova. Svaki ulaz ima prizemlje, kat i uvučeni kat. Na svakoj etaži je samo jedan stan Stolarija: antracit - bijela s komarnicima- aluminijske rolete s el. podizaćima i komarnicima....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 187.350 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

PROJEKT NOVOGRADNJE KRALJEVAČKI NOVAKI MF ! MF2-stan 1 - visoko prizemlje + VPM + vrt Novogradnja s tri ulaza i ukupno devet stanova. Svaki ulaz ima prizemlje, kaz i uvučeni kat. Na svakoj etaži je samo jedan stan. Stolarija: antracit - bijela s komarnicima- aluminijske rolete s el.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 261.650 €, 103,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2025.,

www.indomio.hr

SESVETE-NOVOGRADNJA U IZGRADNJI MF3-stan 1 -visoko prizemlje + VPM + VRT Novogradnja s tri ulaza i ukupno devet stanova. Svaki ulaz ima prizemlje, kat i uvučeni kat. Na svakoj etaži je samo jedan stan. Stolarija: antracit - bijela s komarnicima- aluminijske rolete s el. podizaćima....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 339.328 €, 106,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

prodajemo stan u novogradnji na Sesvetskim selima , prizemlje 106 m2 , tri spavaće sobe , veliki dnevni boravak sa kuhinjom 36m2, plinsko etažno grijanje , lift, PVC stolarija , veliki vrt od 109 m2 osigurano garažno parkirno mjesto površine 15,5 m2 po cijeni od 24.800 Eura rok useljenja....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 313.600 €, 98,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani 4-sobni stan površine 98,44 m2 smješten u prizemlju novogradnje s ukupno tri etaže, na atraktivnoj lokaciji u Sesvetama. Stan je izgrađen i adaptiran 2026. godine, što ga svrstava među najsuvremenije nekretnine na tržištu s naglaskom na funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 270.425 €, 94,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan oznake S2 u novogradnji smještenoj u starom Brestju ? Sesvete, u mirnoj slijepoj ulici koja pruža prekrasan pogled i privatnost, a opet izvrsnu prometnu povezanost s glavnim gradskim cestama. Ova izuzetna lokacija nudi mir i tišinu, dok se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 245.700 €, 284,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

PROJEKT U IZGRADNJI- KRALJEVAČKI NOVAKI MF ! MF1-stan 1-visoko prizemlje- 95,10 m2 Novogradnja s tri ulaza i ukupno devet stanova. Svaki ulaz ima prizemlje, kaz i uvučeni kat. Na svakoj etaži je samo jedan stan. Stolarija: antracit - bijela s komarnicima- aluminijske rolete s el.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 267.592 €, 80,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 207.094 €, 57,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 339.328 €, 106,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Molim zvati na broj telefona +385 91 6144793 !! ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! U ponudi je stan u sklopu suvremene novogradnje, smještenog u višestambenoj zgradi s ukupno 15 stambenih jedinica. Projekt je pažljivo arhitektonski osmišljen s naglaskom na funkcionalne....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 282.496 €, 88,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 305.200 €, 109,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo moderan 4s stan u vrhunskoj novogradnji, smješten u centru Sesveta. Ovaj dvoetažni stan, smjestio se na drugom katu zgrade i trećem uvučenom katu na kojem dominira impresivna terasa s koje se pruža panoramski pogled na grad. Njegova netto površina iznosi 109 m2, dok....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 201.150 €, 105,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

KRALJEVAČKI NOVAKI -NOVOGRADNJA U IZGRADNJI MF3-stan 3 -uvučeni kat + VPM + VRT Novogradnja s tri ulaza i ukupno devet stanova. Svaki ulaz ima prizemlje, kat i uvučeni kat. Na svakoj etaži je samo jedan stan Stolarija: antracit - bijela s komarnicima- aluminijske rolete s el. podizaćima....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 248.948 €, 83,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Sesvete, trosoban stan u izgradnji is vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, dvije spavaće sobe te prostrane terase i vrta.Ukupna korisna površina stana iznosi 80,17 m².Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 277.000 €, 112,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan u prizemlju novogradnje ukupne neto površine 112,36m2, smješten u mirnom naselju - Sopnica, u Sopničkoj ulici. Osnovne informacije: -Površina stana: 112,36 m² (ukupna korisna površina) -Broj soba: 3 (dnevni boravak + 2 spavaće sobe) -Etaža: prizemlje -Pripadajući....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 261.650 €, 206,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

KRALJEVAČKI NOVAKI -NOVOGRADNJA U IZGRADNJI MF3-stan 1 -visoko prizemlje + VPM + VRT Novogradnja s tri ulaza i ukupno devet stanova. Svaki ulaz ima prizemlje, kat i uvučeni kat. Na svakoj etaži je samo jedan stan. Stolarija: antracit - bijela s komarnicima- aluminijske rolete s el.....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 237.580 €, 85,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je četverosobni stan smješten u prizemlju novogradnje na području Sesveta. Stan je orijentiran na jug, zapad i sjever, što osigurava obilje svjetlosti tijekom cijelog dana. Ukupna neto korisna površina (NKP) iznosi 84,85 m, a u obračun ulaze: unutarnja površina stana, vanjsko....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 299.500 € na 315.200 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 315.200 €, 78,85 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 299.500 €
22.05.2026 - 315.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Prodaje se stan u Sesvetama (Brestje), na prvom katu zgrade u izgradnji. Stan se sastoji se od hodnika, open space dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na balkon, blagovaonice i kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 265.800 €, 95,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je četverosoban stan površine 77,32 m2 , smješten u prizemlju novogradnje na području Sesveta. Stan je orijentiran na jug, zapad i sjever, što osigurava obilje svjetlosti tijekom cijelog dana. Ukupna neto korisna površina (NKP) iznosi 94,94 m, a u obračun ulaze: unutarnja....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 249.000 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se elegantan trosoban stan s velikom terasom ? idealan za dinamičan život u Sesvetama! Otvorite vrata svom urbanom utočištu na 2. katu moderne stambene zgrade u Sesvete! Ovaj kompaktniji, ali prostrani trosoban stan, s ukupnom površinom od 76,12 m² , nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 258.754 €, 86,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Sesvete, peterosoban stan u izgradnji s vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 2 kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, 3 spavaće sobe, radne sobe te 2 natkrivene terase.Ukupna korisna površina stana iznosi 86,54 m2.Stanu....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 350.844 €, 134,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo prekrasan stan u novogradnji (zgrada K1) smješten u mirnom dijelu Sesveta, u prizemlju zgrade s ukupno dva kata. Stan ima netto površinu 134,94 m2, dok njegova brutto površina iznosi 276,05 m2. prostorije u stanu su prostrane i funkcionalnog rasporeda, a pripadaju mu....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 253.701 €, 84,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Sesvete, četverosoban stan u izgradnji s vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 2 kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, 3 spavaće sobe te 2 natkrivene terase.Ukupna korisna površina stana iznosi 84,85 m2.Stanu dodatno pripada....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 315.000 €, 88,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan trosoban stan s ekskluzivnom krovnom terasom ? novogradnja Sesvete! U kvalitetnoj novogradnji iz 2025. godine, u ulici Vladimira Vidrića, prodaje se trosoban stan, smješten na II. uvučenom katu moderne stambene zgrade. Stan ima ukupnu obračunsku površinu 88,84....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 199.223 €, 66,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Sesvete, trosoban stan u izgradnji s vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, 2 spavaće sobe te natkrivene terase.Ukupna korisna površina stana iznosi 66,63 m2.Stanu dodatno pripada jedno....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 381.000 €, 127,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? NOVOGRADNJA S DVA STANA U MANJOJ STAMBENOJ ZGRADI Prizemlje ? stan 127,10 m² + natkrivena terasa 23,35 m² Cijena: 3.000 EUR/m² Kontakt: 091 603 6561 Na prodaju stan u prizemlju slobodnostojeće novogradnje, projektirane na čestici površine 517 m². Zgrada se sastoji od prizemlja,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 266.000 €, 95,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prilika ! Novogradnja u Sesvetskom Kraljevcu , trosobni stan prilagođen osobama sa invaliditetom ,površine 95,63 m2 u prizemlju višestambene zgradnje sa energetskim certifikatom A + Predviđeni rok završetka je ožujak godine 2026 . Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice i....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 199.850 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo 4s stan u modernoj novogradnji u centru Sesveta. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja ima tri kata, posjeduje vlastiti veliki vrt i jedno pripadajuće parkirno mjesto. Njegova netto površina iznosi 69,59 m2, a ukupna brutto površina je 153,39 m2. Sastoji se od: ulaznog....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 341.354 €, 131,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo prekrasan stan u novogradnji (zgrada K2) smješten u mirnom dijelu Sesveta, u prizemlju zgrade s ukupno dva kata. Stan ima netto površinu 131,29 m2, dok njegova brutto površina iznosi 240,79 m2. Prostorije u stanu su prostrane i funkcionalnog rasporeda, a pripadaju mu....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 271.400 €, 67,85 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Prodaje se stan u Sesvetama (Brestje), na drugom katu zgrade. Stan se sastoji se od hodnika, open space dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje, kupaonice s wc-om, dvije spavaće sobe....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more