- novogradnja BELIŠĆE

  • Za upit "novogradnja belišće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BELIŠĆE, 145.000 €, 182,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u centru Belišća, na samo nekoliko minuta hoda od osnovne škole, vrtića i svih važnih sadržaja, nalazi se ova prostrana kuća s velikim potencijalom. Kuća se prostire na dvije etaže i nudi iznimno funkcionalan raspored. U prizemlju se nalazi velika dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, BELIŠĆE, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom naselju Bistrinci smjestila se ova kuća koja nudi toplinu doma i veliki potencijal za stvaranje idealnog obiteljskog prostora. Okružena tihim susjedstvom, a istovremeno u blizini svih važnih sadržaja, predstavlja izvrsnu priliku za miran i kvalitetan život. Stambeni....

 
 
 
  Zemljište, BELIŠĆE, 17.000 €, 6293,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je zemljište ukupne površine 6.293 m, smješteno u mirnom naselju Veliškovci, idealno za izgradnju obiteljske kuće s prostranim dvorištem i oranicom. Građevinski dio zemljišta obuhvaća 3.044 m, dok preostalih 3.249 m čini poljoprivredno zemljište, pružajući mogućnost za....

 
 
 
  Kuća, BELIŠĆE, 115.000 €, 157,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude izdvaja kuću sa dvorištem, voćnjakom i oranicom ukupno 3599 m2 u Veliškovcima na mirnoj lokaciji u blizini svih sadržaja samog mjesta, nedaleko Valpova (9 km), Donji Miholjac (15 km). Stambeni dio ove kvalitetno izgrađene i dobro održavane kuće obuhvaća 157 m2....

 
 
 
  Kuća, BELIŠĆE, 154.000 €, 174,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Belišća, udaljena od gradske vreve, nalazi se ova prostrana prizemnica idealna za obitelj ili kao dugoročna investicija. Kuća je smještena na parceli od 780 m², a stambena površina s terasama iznosi 170 m². S prednje i stražnje strane kuće nalaze se dvije natkrivene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELIŠĆE, 300.000 €, 747,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, BELIŠĆE, GOSPODARSKA HALA S OPREMOM ZA RAD, GOSPODARSKA ZONA Prodaje se gospodarska hala pogodna za djelatnost bravarije i limarije zajedno s opremom i stojevima. Hala je ukupne površine 593 m² sa skladištem od 154 m² te se nalazi na dvorištu ukupne površine 1.690 m². Hala....

 
 
 
  Kuća, BELIŠĆE, 59.000 €, 87,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nudimo na prodaju šarmantnu samostojeću prizemnicu smještenu u mirnoj ulici u Belišću, na izvrsnoj lokaciji u blizini centra i svih važnih sadržaja. Idealna za obitelj koja želi udoban život u mirnom okruženju, a opet blizu svih pogodnosti grada. Osnovne informacije: -Stambena površina:....

 
 
 
  Kuća, BELIŠĆE, 16.500 €, 35,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište sa objektom (kućica za rušanje, 35 m2) ukupne površine 2738 m2. Prednost ove čestice je lokacija u neposrednoj blizini Belišća (povezanost urbanih sadržaja; vrtić, škola, dom zdravlja, pošta, banka..), mir i povezanost s prirodom zbog blizine rijeke Drave (šetnica....