• GoHome Professional
novogradnja šibenik parking 60 m2 - GoHome
  • novogradnja šibenik parking 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja šibenik parking 60 m2

  • Za upit "novogradnja šibenik parking 60 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.649 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S3 Sastoji se od ulaza, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja i moderna izvedba. Klima....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja šibenik parking 60 m2'
214.064 €
214.064 €
225.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 58,08 m (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.802 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Dvosoban stan u prizemlju novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan dvosoban stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,53 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan dvosobni stan u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje, ukupne korisne površine 60,53 m². Neto stambena površina stana iznosi 52,68 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 60,77 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 178.250 €
18.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban apartman smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija za turistički najam. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, ukupne stambene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 61,28 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su 3 stambene jedinice smještenie u suvremeno dizajniranoj stambenoj zgradi koja se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Zgrada se sastoji od tri etaže. Svakoj stambenoj jedinici pripada ostava u podrumu, te dva vanjska parkirna mjesta. Dostupni stanovi Prizemlje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 190.000 €, 61,33 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S2, ZGRADA D | MODERAN DVOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,79 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je apartman S3 smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno pet stanova, u mirnom dijelu Brodarice kod Šibenika. Lokacija je vrlo ugodna za život, ali i odlična prilika za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od: ulaznog prostora (3,30 m²) kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja na ekskluzivnoj lokaciji u Grebaštici. Objekt s ukupno šest stambenih jedinica, udaljen 300 m od mora, predivnih plaža i svih popratnih sadržaja. Objekt se sastoji od prizemlja i dva kata. Dokumentacija i vlasništvo uredni. Objekt je u procesu izgradnje te je završetak....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 214.642 €, 63,13 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S5 Sastoji se od ulaza, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Ima mali pogled na more. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 56,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na trenutno najtraženijoj lokaciji u šibenskom području ? Brodarici ? svega 270 m od mora i u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja, nalazi se ekskluzivni novi projekt idealan za obiteljski život ili pametnu investiciju. Projekt čine dvije manje zgrade s ukupno samo 8 stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 63,80 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju Zgrada sa 4 stana i prekrasnim pogledom na more, Brodarica-Šibenik Prodaje se stambena zgrada sa ukupno četiri dvosobna stana, smještena u mirnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika. Lokacija nudi spektakularan pogled na more i savršen je izbor za život, odmor ili investiciju.....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 315.903 €, 64,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.06.2024.,

www.primosten-nekretnine.hr

Senzacionalna ponuda! Novogradnja, dvosobni stan u izgradnji prvi red uz more. Nekretnina se nalazi blizu Šibenika na top lokaciji te je prava prilika za potencijalne kupce. Trosobni apartman je dio dvojnog kompleksa koji se sastoji od dvije apartmanske zgrade. Zgrade se protežu na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan dvosobni stan s prostranom terasom i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja vrhunski stan (S3) u novoj, intimnoj zgradi sa svega četiri stambene jedinice u Brodarici, nadomak Šibenika. Ovaj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 192.000 €, 64,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Na lijepoj lokaciji, u Ražinama, na prodaju moderna novogradnja u izgradnji. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, te se sastoji od 6 stanova. U zgradi su dostupni još stanovi na drugom katu. Stan se sastoji od prostranog dnevnog dijela, 38 metara kvadratnih , koji ima izlaz na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik ? Dvosoban stan u prizemlju s vrtom i parkingom Jedini preostali stan u novom projektu stambene zgrade u širšem centru Šibenika! Površina: dvosoban stan u prizemlju Vanjski prostor: privatni vrt i terasa Parking: jedno parkirno mjesto osigurano Novogradnja ? moderna stambena....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.250 € na 294.635 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.635 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 275.250 €
27.03.2026 - 294.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Urbana vila sa 3 ekskluzivna stana u novogradnji koja redefinira standarde luksuza u Šibeniku, smještena na atraktivnoj, centralnoj lokaciji u Šibenik, s otvorenim pogledom na more i povijesnu Tvrđava sv. Mihovila, ova moderna zgrada savršeno spaja autentičnu mediteransku tradiciju....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.250 € na 294.635 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 294.635 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 275.250 €
28.03.2026 - 294.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 247.190 €, 65,05 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 3A smješten je u prizemlju moderne novogradnje i nudi izvrstan spoj unutarnjeg prostora i prostrane vanjske površine. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 48,75 m². Posebna prednost....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,80 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 171.802 €
21.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine