- novogradnja ŠIBENIK roh-bau

  • Za upit "novogradnja šibenik roh-bau" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.861 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 340.000 €, 445,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća s pet stambenih jedinica koja se sastoji od prizemlja i dva kata, pokrivena dijelom ravnim a dijelom kosim dvostrešnim krovom. Tlocrtne dimenzije kuće su 19 m x 13 m, visine do sljemena krovišta 10 m. Bruto stambena površina kuće iznosi 444,93 m2. Površina okućnice....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 275.000 € na 235.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 275.000 €
27.02.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Dvosoban stan s terasom i panoramskim pogledom na more i otoke, Brodarica (Šibenik) Prizemlje | 2 spavaće sobe | Terasa | Pogled na more | 300 m od plaže U ponudi je odličan dvosoban stan smješten na prvom katu moderne novogradnje u mjestu Brodarica, nadomak Šibenika.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 1.150.000 €, 250,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! BRODARICA, OKOLICA, NOVOGRADNJA, VILLA SA BAZENOM, 200 m od mora! U manjem turističkom mjestu, svega cca 200 m od mora posredujemo u prodaji predivne ville sa bazenom i dvorištem koja se koristi u svrhu turizma. Villa je izgrađena 2019.g. ima 250 m2 stambene površine,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja šibenik roh-bau'
275.000 €
1.150.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 221.450 €, 74,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik ? Rokići, novogradnja, dvosoban stan 60 m² s terasom i 60 m² okućnice.U mirnom dijelu grada Šibenika ? predio Rokići, u manjoj stambenoj zgradi sa samo 6 stanova, prodaje se moderan dvosoban stan s privatnom okućnicom, idealan za obiteljski život ili kao sigurnu investiciju.Zgrada....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 171.000 € na 181.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 171.000 €
20.04.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prvi kat oznake S2 Hodnik 1,37 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 153.000 € na 168.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 153.000 €
20.04.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prizemlje oznake A4: Hodnik 1,89 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more