- novogradnja ŠIBENIK komforan

  • Za upit "novogradnja šibenik komforan" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.590 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 77,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Brodarice, u sklopu atraktivne novogradnje, nalazi se ovaj predivan stan u prizemlju. S privatnim vrtom, garažnim i vanjskim parking mjestom, ova nekretnina nudi sve pogodnosti kuće, a praktičnost stana. Ovo je posljednji dostupan stan u prizemlju u ovom iznimno traženom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 313.530 €, 74,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.indomio.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP2 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, kupaonicu, WC, hodnik, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Stan 91m2 u novogradnji :::. Na mirnoj lokaciji u Šibeniku nalazi se novoizgrađena stambena zgrada s tri stambene jedinice. Objekt je u završnoj fazi uređenja a useljenje moguće do jeseni 2025. Komforan dvosobni stan površine 91m2 u visokom prizemlju sadrži: hodnik, kuhinju s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja šibenik komforan'
255.000 €
270.000 €
395.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 456.160 €, 114,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Stan 4B nalazi se na prvom katu moderne novogradnje i nudi komforan raspored idealan za obiteljski život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 72,29 m². Stan ima natkriveni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 461.118 €, 109,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.crozilla.com

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP1 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, dvije kupaonice, hodnik, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 315.000 €, 91,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan s 2 spavaće sobe i balkonom, pogled na more Šibenik U mirnom kvartu Šibenika smjestio se prostran stan u novogradnji, površine 91 m2, kojem pripada i jedno parkirno mjesto. Stan je osmišljen tako da pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost, a svojom veličinom i rasporedom idealan....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 456.160 €, 114,04 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 475.545 €, 135,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je izuzetno komforan penthouse koji zauzima cijeli drugi kat moderne novogradnje smještene u mirnom dijelu šibenskog naselja Vidici. Lokacija nudi odličnu povezanost s gradskom jezgrom te neposrednu blizinu svih važnih sadržaja ? trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 592.560 €, 123,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Tribunju se prodaje komforan stan s dvije prostrane terase ukupne neto korisne površine 123,45 m2. Smješten je u stambenoj zgradi u blizini marine, samo 50 metara od centra mjesta i plaže. Zgrada je novogradnja s očekivanim završetkom početkom 2024. godine. Stan D je smješten na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 287.000 €, 72,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Jednosoban stan na prvom katu ? Brodarica Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten na prvom katu novogradnje u Brodarici, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Stan se nalazi u mirnom okruženju i nudi funkcionalan raspored, terasu, parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 217.000 €, 68,31 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Brodarica - novogradnja Na prvom katu zgrade sa ukupno 6 stanova prodaje se stan S2 stambene površine 68,31 m2. Stan se sastoji od hodnika (5,73 m2), kuhinje s blagavaonicom i dnevnog boravka u jednoj cijelini (23,84 m2), 2 spavaće sobe (12,44 m2; 9,83), od toga jedna spvaća soba....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju novi dvosoban komforan stan u Brodarici pored Šibenika, svega 250 m od mora, ukupne površine 77 m2 s garažom i parkirnim mjestom. Stan se sastoji od: - predsoblja površine 8,55 m2 - 2 spavaće sobe površina 12,15 i 10,50 m2 - kupaonice 4,55 m2 - kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 98,56 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj lijep dvoetažni stan koji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju novi dvosoban komforan stan u Brodarici pored Šibenika, svega 250 m od mora, ukupne površine 74 m2 s garažom. Stan se sastoji od: - predsoblja površine 8,54 m2 - 2 spavaće sobe površina 12,15 i 10,50 m2 - kupaonice 4,55 m2 - kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja