• GoHome Professional
nekretnine zadar prodaja 140 m2 - GoHome
  • nekretnine zadar prodaja 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine zadar prodaja 140 m2

  • Za upit "nekretnine zadar prodaja 140 m2" pronađeno 287 nekretnina - prosječna cijena 3.977 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Arbanasi, 550.000 €, 128,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Elegantni trosobni stan u Arbanasima ? spoj dalmatinskog šarma i suvremenog komfora U jednoj od najpoželjnijih zadarskih četvrti, Arbanasima, prodaje se prostran i elegantan trosobni stan ukupne površine 128 m², smješten na prvom katu obnovljene kamene kuće s posebnim ulazom iz dvorišta.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Arbanasi, 550.000 €, 128,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U obnovljenoj kamenoj kući prodaje se trosoban stan od 128m2. Nalazi se na prvom katu, ulaz iz dvorišta. Sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, wc-a, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje i terase. Stan je namješten i trenutno se koristi za turistički najam. Popunjen je....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 370.000 €, 152,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Dvosoban stan sa poslovnim prostorom, vrt i garaža, N. Bokanjac, Zadar Prekrasan obiteljski stan nalazi se na drugom katu tek dovršene zgrade na Novom Bokanjcu. Zgrada ima dva kata sa ukupno tri stana i okružena je uređenim vrtovima i zelenilom. Posebnost ovog stana je što se proteže....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 446.110 €, 127,46 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.c21.hr

ZADAR, VRHUNSKI PENTHOUSE STAN S8, NOVOGRADNJA, 127.46 m2, SA PRIVATNOM KROVNOM TERASOM Na prodaju: Penthouse Stan S8 sa Privatnom Terasom ? 2. kat - Veliki, svijetli dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom - 3 udobne spavaće sobe - 2 elegantne kupaonice - Dodatni gostinjski toalet....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 484.348 €, 127,46 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Penthouse nije kvadratura. Penthouse je osjećaj da ste iznad svega. Stan S8 smješten je na zadnjem katu novogradnje Crvene kuće i predstavlja rijetku priliku za one koji žele spoj komfora, privatnosti i dugoročne vrijednosti u modernom Zadru. Ukupna korisna vrijednost stana iznosi....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan S8 je atraktivan penthouse na zadnjem katu novogradnje Crvene kuće, idealan za one koji traže spoj funkcionalnosti i luksuza na odličnoj lokaciji. Korisna vrijednost stana iznosi 127,46 m². Sadrži dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 477.975 €, 127,46 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Crvenim kućama u Zadru, u tijeku je formiranje novog dijela naselja. Gradi se ukupno deset zgrada, a prilikom gradnje vodi se računa o kvaliteti, standardima i funkcionalnosti. Naselje će imati vlastiti park i igralište. Na prodaju u ovom naselju je stan S8, a nalazi se na drugom....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR, Crvene kuće - Trosoban penthouse - 2.kat+krovna terasa Planirano useljenje: prosinac 2025. Na prodaju je stan S8 smješten na drugom katu moderne stambene zgrade u izgradnji, u naselju Crvene kuće, udaljen svega 2.500 m od mora i centra Zadra. Nalazi se na atraktivnoj i mirnoj....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 446.110 € na 477.975 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 446.110 €
24.03.2026 - 477.975 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Penthouse S8 ? Luksuz s privatnom krovnom terasom | City Garden, Zadar U ponudi je ekskluzivan penthouse oznake S8, smješten u modernom, zatvorenom rezidencijalnom naselju City Garden u Zadru. Projekt je koncipiran s naglaskom na privatnost, sigurnost i visoku kvalitetu stanovanja,....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se penthouse stan u novogradnji u Zadru, na Crvenim kućama. Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade koja će biti useljiva do početka 2026. godine. Zgrada ima lift. U blizini zgrade bit će park s drvećem, stazama i dječjim igralištem. Raspored prostorija čine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 560.000 €, 127,34 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DIKLO (ZADAR) - STAN S5 2. KAT S POGLEDOM NA MORE, KROVNA TERASA 102,35m2 Tiha lokacija u blizini plaže. Svi stanovi imaju pogled na more. Stan S5 smješten je na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 560.000 €, 127,34 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen penthouse S5 s krovnom terasom smješten na drugom katu zgrade u Diklu. Stan nudi prostrane i funkcionalne prostorije s dodatnim vanjskim prostorima, idealan za obitelj ili kao investicijska prilika. Iz stana se pruža pogled na more. Raspored stana: Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 560.000 €, 127,34 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i prostran stan smješten u mirnom dijelu Dikla, samo 130 metara od mora i plaže. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade i nudi sve što je potrebno za udoban obiteljski život ili luksuzan odmor. Stan se sastoji od: - prostranog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 560.000 €, 127,34 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran stan s krovnom terasom i odličnim pogledom na more, smješten u atraktivnom dijelu Zadra ? Diklu, samo 130 m od mora i 4 km od centra grada. Ukupna neto površina stana s pripadcima iznosi 127,34 m². Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, treće spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 613.440 €, 153,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se Penthouse u novogradnji u mjestu Petrčane kod Zadra svega 150 metara od mora, centra, prekrasne plaže sa pogledom na more. Penthouse S3 se prostire na 1 i 2 katu zgrade sa ukupno 4 stanova i ukupne je površine 153.36m2. Prvi kat sadrži tri spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 650.000 €, 127,00 m2 cca 5120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse sa predivnim pogledom na more, u naselju Diklo, 50 m od mora (drugi red). Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, kuhinje sa blagavaonom, dnevnim boravkom, dvije kupaone, te dvije terase, plus krovna terasa. Pripadaju mu dva parkirna mjesta u garaži , te spremište.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 625.000 €, 127,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse sa predivnim pogledom na more, u naselju Diklo, 100 m od mora. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, kuhinje sa blagavaonom, dnevnim boravkom, dvije kupaone, te dvije terase, plus krovna terasa. Pripada mu garažno i vanjsko parkirno mjesto, te spremište. Sauna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 659.448 €, 153,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane Novogradnja | Dvoetažni stan s pogledom na more ( S3 & S4 ) U mirnom dijelu Petrčana prodaje se moderan dvoetažni stan u novogradnji, smješten svega 350 metara od mora i prekrasnih plaža. Stan se prostire na 1. i 2. katu zgrade te nudi prekrasan pogled na more. Stan S3 :....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 446.110 €, 127,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku, i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 396.335 €, 127,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

STAN S2- 3 sobni + 2 kupaonice, terasa, dnevni i kuhinja Stan ukupne neto površine 106,10 m2 se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Cijena po m2 iznosi 3100€ a stanu pripada garaža 19,25 m2 i parkirno mjesto 2,50 m2. Ukupna površina stana s uključenim garažnim i parkirnim mjestom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 560.000 €, 127,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s krovnom terasom i pogledom na more Zadar, Diklo, 127,34 m Na prodaju je prostran stan s krovnom terasom i odličnim pogledom na more, smješten u atraktivnom dijelu Zadra – Diklu, samo 130 m od mora i 4 km od centra grada. Ukupna neto površina stana s pripadcima....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 650.000 €, 153,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, VIDIKOVAC - Luksuzni penthouse s panoramskim pogledom na grad Prodaje se penthouse s pogledom na more na Vidikovcu u Zadru. Ovaj luksuzno namješten stan smješten je na trećem katu stambene zgrade s liftom. Stambene površine 118,82 m2 ovaj kompletno klimatizirani stan u kojem....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 692.550 € na 769.500 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, 769.500 €, 153,00 m2 cca 5030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 692.550 €
11.03.2026 - 769.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, DIKLO - Prostrani stan s pogledom na more u izgradnji Z2S4 Prodaje se stan u izgradnji u Diklu u Zadru. Stan površine 135,06 m2 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa četiri jedinice u ekskluzivnom kompleksu luksuzne novogradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 692.550 €, 153,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivan stan s wellness sadržajima ? Stan S4, novogradnja U ponudi je iznimno atraktivan i prostran stan S4 smješten na etaži 2. kata zgrade. Ovaj stan predstavlja spoj luksuza, komfora i funkcionalnosti te nudi dodatne sadržaje poput saune, teretane i igraonice, što ga čini jedinstvenim....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 692.550 € na 769.500 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, 769.500 €, 153,00 m2 cca 5030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 692.550 €
13.03.2026 - 769.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - DIKLO - Novi projekt s tri stambene zgrade i panoramskim pogledom na more! Na samom vrhu Dikla u mirnom i prirodom okruženom mjestu, smjestio se ovaj novi projekt, moderne arhitekture s panoramskim pogledom na more i otoke. Zgrade su moderno dizajnirane s naglaskom na funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 650.000 €, 126,62 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Diklo, prodaje se trosobni stan od 126,62 m2 na drugom katu stambenog objekta izgrađenog 2021 godine sa ukupno četiri stana, kvalitetna gradnja. . Sastoji se od: tri spavaće sobe, dnevni boravak + kuhinja + blagovaona, hodnika, servisne sobe, dvije kupaone i ntkrivene terase.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 650.000 €, 126,62 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Diklo novogradnja! Prodaju se tri stana u novogradnji na Diklu svega 45m od mora. Zgrada se sastoji od ukupno četiri stana smještena na dvije etaže. U izgradnji je korišten vrhunski kvalitetan materijal. U stanove će se ugrađivati oprema i uređaji od vrhunskih renomiranih proizvođača:....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 409.000 €, 126,47 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno opremljeni stan na Bilom Brigu nedaleko od svih sadržaja potrebnim za život škole,dječjeg vrtića,pošte,trgovina itd. Stan se prodaje u potpunosti namješten. Za sve dodatne informacije može na kontakt tel.091 905 2418 / 097 709 2414 PRODAJE SE STAN U ZADRU,Bili Brig....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, Na upit, 153,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Diklu. Nekretnina se prostire na podrum, prizemlje, 1. i 2. kat te krovnu terasu, a nalazi se u slijepoj ulici bez prometa. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE: S1 - dnevni boravak (36,75 m2), hodnik (4,95 m2), 3 spavaće sobe (11,90 m2,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, Na upit, 153,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je luksuzan i moderan projekt novogradnje s pogledom na more, koji se gradi po najvišim građevinskim standardima, u Zadru na traženoj lokaciji na području Dikla, 200 m od mora i uređene plaže!! Objekt ima podrum, prizemlje, prvi, drugi kat i krovnu terasu s koje se pruža....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, Na upit, 153,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

APARTMANI UDALJENI 120 m OD MORA, POGLED NA MORE, NOVOGRADNJA - DIKLO, ZADAR Prodaju se APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Diklu. Nekretnina se prostire na podrum, prizemlje, 1. i 2. kat te krovnu terasu, a nalazi se u slijepoj ulici bez prometa. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE:....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 769.500 €, 153,90 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni penthouse ? Diklo, Zadar (Stan S4, novogradnja) Ekskluzivan i prostran stan na 2. katu moderne novogradnje na iznimno mirnoj lokaciji u Diklu gdje je onemogućena daljnja gradnja u okolici ? što osigurava privatnost, tišinu i dugoročnu vrijednost nekretnine. Osnovno: Neto....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 692.550 €, 153,90 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Diklo - Luksuzan penthouse - Pogled na more Predstavljamo vam ekskluzivni penthouse S4 smješten na posljednjoj etaži moderne zgrade u najelitnijoj zadarskoj lokaciji ? Diklu. Ova jedinstvena nekretnina nudi maksimalnu udobnost, privatnost i luksuz, s pogledima koji oduzimaju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 769.500 €, 153,90 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se penthouse na 2. katu u Diklu u Zadru. Radi se o modernoj novogradnji čije je useljenje predviđeno do kraja 2026. godine. Lokacija nekretnine je odlična, 650 m od mora i plaže, mirno i zeleno okruženje. Iz stana se pruža pogled na more. Ovo je stan na drugom katu. Raspored....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-286 (od ukupno 289)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com