• GoHome Professional
nekretnine vinkovci prodaja Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnine vinkovci prodaja Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine vinkovci prodaja Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine vinkovci prodaja zadnjih 14 dana" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 600 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 520 m2
    • do 650 m2
    • 650 m2 (prosječna površina)
    • barem 650 m2
    • 780 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 19000 eura
    • do 159 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, VINKOVCI, 197.000 €, 10959,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Vinkovci (Mirkovci) - prodaje se poljoprivredno zemljište površine 10.953 m²u Mirkovcima, smješteno uz samu vinkovačku obilaznicu, na prometnom pravcu između Vinkovaca i Vukovara.Zahvaljujući izravnom pristupu cesti i odličnoj vidljivosti, zemljište predstavlja izvrsnu investicijsku....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Centar, 360.000 €, 648,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana i funkcionalna kuća ukupne površine 648 m², idealna za obiteljski život ili kao investicijska prilika s mogućnošću prenamjene u dva zasebna stana. Nekretnina se prostire na dvije etaže te podrumu koji se nalazi ispod cijele kuće i nudi dodatni potencijal za....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Centar, 189.000 €, 130,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u samom centru Vinkovaca! U jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na mirnoj poziciji u centru, nudi se prostrana obiteljska kuća posebnog stila. Kuća ima korisnu površinu od 130 m², a u prostranom dvorištu nalazi se 125 m² pomoćnih objekata te garaža.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine vinkovci prodaja zadnjih 14 dana'
335.000 €
20.800 €
16.000 €
  Zemljište, VINKOVCI, 250.000 €, 9733,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Zemljište se nalazi u mirnoj i sigurnoj zoni Vinkovci, u ulici s vrlo malo prometa, što pruža idealne uvjete za ugodan i kvalitetan obiteljski život. Lokaciju dodatno ističe odlična povezanost sa svim ključnim sadržajima u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić te dom....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, Krnjaš, 65.000 €, 453,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.05.2026. - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište u ulici 68. Bojne Vojne policije površine 453 m2. Lokacija je mirna, a nalazi se u centru grada. Građevinsko zemljište, Vinkovci, uži centar grada.

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 159.000 €, 110,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Vinkovcima, 4. kat, nalazi se u stambeno-poslovnoj zgradi kod željezničkog kolodvora. Vinkovci stan (prodaja).

 
 
 
  Poslovni prostor, VINKOVCI, Centar, 490.000 €, 400,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt ukupne bruto korisne površine 400 m² u Vinkovcima na križanju Ulice K. Zvonimira 96 i Ulice A. Šenoe 2 (preko puta HEP-a). Zgrada se sastoji od 1 velikog lokala i 1 manjeg lokala - ulaz iz Ulice K. Zvonimira 96 koji se mogu spojiti u 1 veliki lokal.....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 350.000 €, 225,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJEM KUĆU!!! Kuća je na kat, a sastoji se od: - Prizemlje: hodnik, kuhinja, dnevni boravak i velika terasa - Kat: 4 sobe, kupatilo, 2 balkona - Podrum u potpunosti uređen - Garaža - Ljetna kuhinja - Dvorište (cijelo popločeno) Kuća je odmah useljiva sa svim namještajem. Za sve....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, Krnjaš, 70.000 €, 409,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Vinkovcima, u ulici Vojne bojne policije 68. Površina placa iznosi 409 m2. Uz zemljište dolazi i glavni projekt. Odlična prilika za izgradnju obiteljske kuće na mirnoj lokaciji. Za više informacija nazovite: 091 3442 494 Građevinsko zemljište, Vinkovci,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 263.500 € na 270.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 270.000 €, 101,73 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 263.500 €
18.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Vinkovaca, u mirnoj ulici, smjestio se vrhunski četverosobni stan ukupne površine 101,73 m² u novogradnji energetskog razreda A. Prostrani dnevni boravak, orijentiran prema jugu, izlazi na sunčani balkon idealan za jutarnju kavu, dok drugi balkon uz spavaći trakt pruža intiman....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, 473.840 €, 5923,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 320 Vinkovci - industrijska zona. Odlična lokacija na glavnoj prometnici. 5923 m2 . Velika površina pogodna za razne namjene. Vinkovci - zemljište 5923 m2.

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, 209.000 €, 11665,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem zemljište u Vinkovcima, Jošine, kčbr. 5187/1+5188/3, uz Vinkovačku obilaznicu na izlazu Jošine/industrijska zona Jošine kod najnovijeg mosta, ulaz na zemljište sa dvije strane (sa ulice Jošine i sa ulice uz Bosut -Bosutske). Vrlo dobra lokacija, pogodna za različite projekte....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, Centar, 45.000 €, 282,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u ulici Ruđera Boškovića u Vinkovcima, na kč. 3664/3 Vinkovci I. Površina građevinskog zemljišta iznosi 282 m2 (širina tj. fronta iznosi 15 m a dubina cca 19 m). Prema ishođenoj Lokacijskoj informaciji dozvoljena je gradnja objekta konfiguracije prizemlje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan