• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja parking balkon - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja parking balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja parking balkon

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja parking balkon" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.014 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 725.000 €, 219,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? Penthouse - 219.70m2 U ponudi su moderni stanovi vrhunske gradnje i opreme, izvedeni po principu ?ključ u ruke?, s naglaskom na energetsku učinkovitost, kvalitetne materijale i suvremeni dizajn. Idealno za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju. Investitor je....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 250.000 €, 77,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodajemo stan koji se nalazi na prvom katu uredne i mirne zgrade s ukupno četiri kata. Prostire se na 77 m i već pri ulasku ostavlja dojam prostranosti zahvaljujući velikom hodniku koji povezuje sve prostorije. Kuhinja je praktično organizirana, a....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se uhodani pansion u Varaždinu. 6 dvokrevetnih soba. Svaka soba ima svoje kupatilo i klima uređaj. Zajednička kuhinja i boravak s izlazom na balkon. Ispred pansiona parking - 5 parkirna mjesta Pansion se nalazi u kući na gornjoj etaži. Zaseban ulaz. Etažirano i legalizirano.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja parking balkon'
292.975 €
169.740 €
450.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 137.000 €, 38,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA NEKRETNINE iz svoje ponude izdvaja prekrasan stan na Grabanicama na visokom prizemlju odlične stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog dijela, hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom, kupaonice, balkona i ostave. Stan je potpuno u cijelosti moderno....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ZASEBNI DIO ZGRADE NA 3 ETAŽE- prodaje se vertikala na 3 etaže - podrum, prizemlje i kat, ZASEBAN ULAZ U VZASEBNO DVORIŠTE, 2 PARKIRNA MJESTA U DVORIŠTU + 2 U NASTAVKU, novogradnja 2024, vlastiti prikljućci, grijanje etažno plin - podno grijanje, podrum 44 m2 - idealno za teretanu,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 224.580 €, 69,65 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? trosobni stan od 69.65m2 + 52.10m2 dvorišta U ponudi su moderni stanovi vrhunske gradnje i opreme, izvedeni po principu ?ključ u ruke?, s naglaskom na energetsku učinkovitost, kvalitetne materijale i suvremeni dizajn. Idealno za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju.....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 147.000 €, 38,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantan moderno uređen 1-sobni stan savršen za mlađi par ili samca ukupne površine 37,80 m², smješten u prizemlju zgrade u mirnom kvartu Grabanice / Šibenska ulica. Odlična prilika za sve koji žele funkcionalan život u uređenom, mirnom okruženju, ali ipak blizu svega....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 150.300 €, 50,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? dvosobni stan od 50.10m2 U ponudi su moderni stanovi vrhunske gradnje i opreme, izvedeni po principu ?ključ u ruke?, s naglaskom na energetsku učinkovitost, kvalitetne materijale i suvremeni dizajn. Idealno za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju. Investitor....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 185.900 €, 71,50 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS d.o.o.!! 2-SOBAN KOMFORAN STAN, 71,50 m2 ? VARAŽDIN, BANFICA Prodaje se namješten i opremljen 2-sob. stan površine 71,50 m2, smješten na 3. katu stambene zgrade, bez lifta. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, ostave, kupaonice, zasebnog WC-a, predsoblja/hodnika....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 239.552 €, 69,65 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan S1 - PRIZEMLJE STAMBENE PROSTORIJE Dn.boravak/kuhinja/blag. 35,30 m2 Hodnik 02,70 m2 Spavaća soba 1 - 08,80 m2 Kupaonica 05,00 m2 Spavaća soba 2 - 12,95 m2 Lođa 07,10 m2 (05-0,75) 04,90 m2 UKUPNO (NKP): 69,65 + 52,10 m2 dvorišta CIJENA STANOVA PRIZEMLJE I KAT 3.200,00 €/m2 ?....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji! Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stana, u širem centru Varaždina. Ova nekretnina idealna je za obitelj koja traži mir, udobnost i praktičnost života u blizini svih bitnih....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s811) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 420.000 €, 330,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OBITELJSKA KUĆA, STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT U NARAVI - 2 POSLOVNA PROSTORA, 2-SOBAN STAN, 3-SOBAN STAN CENTAR VARAŽDINA S DVORIŠTEM, VRTNOM KUĆICOM/SJENICOM I ROŠTILJEM Prodaje se obiteljska kuća površine cca 340 m2 (tlocrtno 170 m2) sa dvorištem od 457 m2 na parceli od ukupno 627....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 255.000 €, 82,26 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan (82,26 m2) na vrhunskoj lokaciji (POS naselje) u zgradi izgrađenoj 2007. godine. Stan se nalazi na 1. katu te je temeljito renoviran krajem 2017. godine. Karakteristike stana: - stan je orijentacije istok-jug sa puno dnevnog svjetla - u neposrednoj je blizini....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.000 €, 121,20 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? Novogradnja, Varaždin Izvrsna prilika za obiteljski život u mirnom okruženju Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Varaždinu Na prodaju je moderan i prostran stan smješten u širem centru Varaždina, idealan za obiteljski život! Stan se nalazi na prvom katu manje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 215.000 € na 206.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 206.000 €, 153,20 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 215.000 €
15.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN-ARS d.o.o. BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE! STROGI CENTAR GRADA Prodaje se stan 3-sob. stan na 1. katu Na prodaju je stan smješten na 1. katu stambene zgrade u strogoj jezgri Varaždina, na jednoj od najtraženijih i najcjenjenijih lokacija u gradu. Stan....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 164,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte luksuzno stanovanje u srcu Varaždina! Ovaj potpuno novi apartman, smješten u prestižnoj četvrti Centar, nudi spoj modernog dizajna i izuzetne udobnosti. Savršeno pozicioniran za uživanje u gradskom životu, stan se nalazi na prvi katu ekskluzivne zgrade s ukupno tri apartmana.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)