• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja parking 120 m2 - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja parking 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja parking 120 m2

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja parking 120 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.378 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • terasa
    • novogradnja
    • luksuzan
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se uhodani pansion u Varaždinu. 6 dvokrevetnih soba. Svaka soba ima svoje kupatilo i klima uređaj. Zajednička kuhinja i boravak s izlazom na balkon. Ispred pansiona parking - 5 parkirna mjesta Pansion se nalazi u kući na gornjoj etaži. Zaseban ulaz. Etažirano i legalizirano.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se mini hostel u Varaždinu na top lokaciji u centru. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi s dvije stambene jedinice, s odvojenim ulazima. Sastoji se od ulazni hodnik, manja kuhinja, 6 soba (dvo i trokrevetnih) od kojih svaka ima svoj sanitarni čvor. Uhodani najam koji funkcionira....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja parking 120 m2'
292.975 €
292.975 €
306.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 265.000 €, 120,40 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s809) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji! Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stana, u širem centru Varaždina. Ova nekretnina idealna je za obitelj koja traži mir, udobnost i praktičnost života u blizini svih bitnih....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s811) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 264.000 €, 118,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s813) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 263.000 €, 117,90 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 297.680 €, 115,40 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s816) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 292.760 €, 112,60 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

5 soban stan 112,60 m2 na 4. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V4-3 se sastoji od: Ulazni prostor, hodnik, kupaonica, dodatni WC, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 3 spavaće sobe + glavna spavaća soba s garderobom.....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 281.500 €, 112,60 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

5 soban stan 112,60 m2 na 2. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V2-3 se sastoji od: Ulazni prostor, hodnik, kupaonica, dodatni WC, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 3 spavaće sobe + glavna spavaća soba s garderobom.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 375.000 €, 130,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća na dvije etaže stambene površine cca 130 m2, zimski vrt, podrum 50 m2 i garaža. Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu grada Varaždina. Sastoji se od podruma, prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća se sastoji od open space koncepta kuhinja, blagovaona....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 267.000 €, 130,30 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s814) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU NAKNADU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. PRODAJE SE četverosobni stan u ekskluzivnoj novogradnji smješten u prizemlju urbane vile, ukupne površine 130.30 m2 i neto korisne (obračunske) površine 87.60 m2. KVALITETNA,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan