• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja parking - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja parking

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja parking" pronađeno 118 nekretnina - prosječna cijena 2.484 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • luksuzan
    • 4.kat
    • renoviran
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, Centar, 269.075 €, 107,63 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

3 soban stan 107,63 m2 na 2. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V2-5 se sastoji od: Ulazni prostor, gospodarstvo, spremište, kupaonica, hodnik, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 2 spavaće sobe s garderobom. Odlična....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE KUĆA U VARAŽDINU ? IZVRSNA PRILIKA ZA INVESTICIJU Prodaje se prostrana kuća u Varaždinu, 10 min od centra. Idealna za kombinaciju obiteljskog života i investicije za turistički najam ili samo kao investicija ? Površina: gornji dio 120 m² + donji dio 180 m² Ukupno: 300 m²....

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 290.200 € na 200.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 200.000 €, 290,20 m2 cca 690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 290.200 €
05.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Nekretnina nije u sustavu PDV-a. Prostor bivšeg fitness centra u podrumu poslovne zgrade, površine 290,20 m2. OSNOVNE INFORMACIJE Poslovni prostor u suterenu zgrade. ? Predmetna nekretnina nalazi se u samom središtu....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE ? Kuća u nizu, prizemnica 88 m2 s dvorištem 90 m2 ? Varaždin Na prodaju je potpuno adaptirana i odmah useljiva kuća u nizu, prizemnica ukupne stambene površine 88 m2, s pripadajućim dvorištem od 90 m2, smještena na mirnoj lokaciji u Varaždinu. Kuća je temeljito adaptirana....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 279.488 €, 88,48 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA! Prodaje se stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, mirna slijepa ulica, nadomak centra grada Varaždina. Nalazi se na 1.katu zgrade. Visoki energetski razred A. Stan se sastoji od ulaznog pretprostora, izbe, kupaonice, sobe 1 , sobe 2, dnevnog boravka i kuhinje, natkrivene....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 495.800 € na 469.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, 469.000 €, 134,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 500.000 €
26.03.2026 - 495.800 €
13.04.2026 - 469.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u stambenoj-poslovnoj zgradi ukupne površine 134m2, prizemlje, izlog, open space, svi priključi, etažirano, 2 parking mjesta osigurana (preko rampe na daljenski), prostor je kompletno uređen 2 WC , Skladište , Čajna kuhinja , 3 kazetne klime ugrađenje u....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Grabanica, 151.290 €, 84,05 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS D.O.O.! Poslovni prostor ? Grabanice Prodaje se poslovni prostor površine 84,05 m2 u mirnom dijelu Varaždina, u neposrednoj blizini centra grada. Prostor se nalazi u prizemlju zgrade mješovite uporabe, što ga čini lako dostupnim i vidljivim. Poslovni....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 270.000 € na 300.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 300.000 €, 167,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 270.000 €
14.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2024.,

www.njuskalo.hr

KONGRESNA DVORANA - ZA RAZLIČITE NAMJENE Prodaje se kongresna dvorana u poslovnoj zgradi u centru grada ukupne površine 154.16 m2 Nalazi se na 1.katu poslovne zgrade, mogućnost tri ulaza. Kapacitet 126 sjedećih mjesta. Takav prostor nudi puno mogućnosti kao što su poslovni događaji;....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s811) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 420.000 €, 330,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OBITELJSKA KUĆA, STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT U NARAVI - 2 POSLOVNA PROSTORA, 2-SOBAN STAN, 3-SOBAN STAN CENTAR VARAŽDINA S DVORIŠTEM, VRTNOM KUĆICOM/SJENICOM I ROŠTILJEM Prodaje se obiteljska kuća površine cca 340 m2 (tlocrtno 170 m2) sa dvorištem od 457 m2 na parceli od ukupno 627....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 186.316 €, 71,66 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

2 soban stan 71,66 m2 na 4. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V4-4 se sastoji od: Ulazni prostor, ostava, kupaonica, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, spavaća soba s garderobom. Odlična lokacija, na rubu centra grada,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 145.000 €, 51,25 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s884) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 300.000 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN U KUĆI SA DVORIŠTEM, GARAŽOM I TERASOM - VARAŽDIN 170.90 m2!! Nudimo stan u kući koji se nalazi u prizemlju kuće, kuća je etažirana te se etaža 1 sastoji od: hodnik, wc, kotlovnica, kupaonica (tuš), spavaća soba, open space kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 255.000 €, 82,26 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan (82,26 m2) na vrhunskoj lokaciji (POS naselje) u zgradi izgrađenoj 2007. godine. Stan se nalazi na 1. katu te je temeljito renoviran krajem 2017. godine. Karakteristike stana: - stan je orijentacije istok-jug sa puno dnevnog svjetla - u neposrednoj je blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 532.048 €, 241,84 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna poslovna novogradnja, sam ulaz u Varaždin! Površina: 241,84 m2 Open space ? velika kontura prostora daje potpunu fleksibilnost u organizaciji radnih mjesta, konferencijskih zona, timskih odjela. Sanitarni čvorovi ? odvojeni WC za muškarce i žene + predprostor Čajna kuhinja....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 179.150 €, 71,66 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

2 soban stan 71,66 m2 na 2. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V2-4 se sastoji od: Ulazni prostor, gospodarstvo, spremište, kupaonica, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, spavaća soba s garderobom. Odlična lokacija,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 218.300 €, 60,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen stan u Varaždinu, ukupne površine 60,00 m2. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, prostrane kupaonice te lođe. Prostor je uređen modernim stilom, funkcionalnog rasporeda i s puno prirodnog....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Hallers, uhodan i potpuno opremljen ugostiteljski objekt tlocrtne površine 110 m2, 5 minuta od centra grada, na mirnoj i izdvojenoj lokaciji. Bez dodatnih ulaganja, odmah spreman za rad.Raspored prostora:Podrum: prostorija za pripremu hrane, prostor s pekom i bilijarskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 530.904 €, 241,32 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna poslovna novogradnja, sam ulaz u Varaždin! Površina: 241,32 m2 Open space ? velika kontura prostora daje potpunu fleksibilnost u organizaciji radnih mjesta, konferencijskih zona, timskih odjela. Sanitarni čvorovi ? odvojeni WC za muškarce i žene + predprostor Čajna kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 303.842 €, 138,11 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna poslovna novogradnja, sam ulaz u Varaždin! Ukupna neto površina: 138,11 m2 ? kompaktno, ali funkcionalno dizajnirano za ugostiteljski koncept. Izložbeni/ulazni prostor + uslužni dio, garderoba + sanitarije za osoblje, WC za invalide, odvojeni ženski i muški WC pokriva....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 265.000 €, 120,40 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s809) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 146.000 €, 57,58 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

CENTAR GRADA - POSLOVNA ZGRADA - UREDSKI PROSTOR 57.58 m2!!!!! Nudimo na prodaju odličan uredski prostor smješten u samom centru Varaždina, na 3. katu poslovne zgrade s liftom. Ukupne površine 57,58 m² (u naravi dvije zasebne etaže spojene u jednu 28.74 m2 + 28.84 m2), prostor se....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 269.075 €, 107,63 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

3 soban stan 107,63 m2 na 3. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V3-5 se sastoji od: Ulazni prostor, gospodarstvo, spremište, kupaonica, hodnik, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 2 spavaće sobe s garderobom. Odlična....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 252.480 €, 78,90 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

4-SOBAN STAN U NOVOGRADNJI 78,90 m2, 2 PARKIRNA MJESTA I SPREMIŠTE ODLIČNA LOKACIJA, CENTAR! ODMAH USELJIVO!! ETAŽIRANO! ENERGETSKI RAZRED "A+" Prodaje se 4-soban stan neto površine 78,90 m2 (korisne površine 81,85 m2) na prvom katu urbane vile u centru Varaždina, sa 4 etažne jedinice....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 219.000 € na 189.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 189.000 €, 82,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 219.000 €
07.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i izuzetno svijetao stan u Varaždinu, smješten na vrhu (PENTHOUSE) kvalitetne stambene zgrade s liftom. Stan ima 67 m² neto stambene površine te dodatnu, prostranu terasu od 29 m² na južnoj strani, što znači obilje sunca tijekom cijelog dana. Terasa ima priključke....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 256.608 €, 95,04 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

3 soban stan 95,04 m2 na 6. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V6-5 se sastoji od: Ulazni prostor, hodnik, spremište, ostava, kupaonica, dodatni WC, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 2 spavaće sobe. Odlična lokacija,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.000 €, 121,20 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? Novogradnja, Varaždin Izvrsna prilika za obiteljski život u mirnom okruženju Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Varaždinu Na prodaju je moderan i prostran stan smješten u širem centru Varaždina, idealan za obiteljski život! Stan se nalazi na prvom katu manje....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 264.000 €, 118,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (s813) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 260.000 €, 225,10 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor s velikim potencijalom za preobrazbu Prodaje se samostojeći poslovni objekt, potpuno odvojen od stambenih zgrada, strateški pozicioniran na izuzetno frekventnoj i perspektivnoj lokaciji u Varaždinu. Ovaj prostor od 225,10 m² predstavlja izvanrednu investicijsku priliku....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 215.000 € na 206.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 206.000 €, 153,20 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 215.000 €
15.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN-ARS d.o.o. BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE! STROGI CENTAR GRADA Prodaje se stan 3-sob. stan na 1. katu Na prodaju je stan smješten na 1. katu stambene zgrade u strogoj jezgri Varaždina, na jednoj od najtraženijih i najcjenjenijih lokacija u gradu. Stan....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 164,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte luksuzno stanovanje u srcu Varaždina! Ovaj potpuno novi apartman, smješten u prestižnoj četvrti Centar, nudi spoj modernog dizajna i izuzetne udobnosti. Savršeno pozicioniran za uživanje u gradskom životu, stan se nalazi na prvi katu ekskluzivne zgrade s ukupno tri apartmana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Na upit, 1572,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja atraktivne poslovne zgrade površine 1572 m2, smještene na strateški izvrsnoj lokaciji, idealnoj za tvrtke koje traže prostran, funkcionalan i moderno organiziran poslovni prostor. Uz samu zgradu, na raspolaganju je i dvorište površine 1236 m2, koje omogućuje dodatni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Na upit, 1500,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Hala (večinom proizvodna) s uredima i stambenim prostorom: Površina 1500 m2, industrijska struja (trenutno 150 kWh, mogućnost dokupa i više), postojeći kompresori sa razvedenom instalacijom po cijeloj hali (Atlas Copco 54 kW + Kaeser kao backup), pristup šleperima, ograđeno gospodarsko....