• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja nenamješten - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja nenamješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja nenamješten

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja nenamješten" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 2.059 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k857) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Texas, četverosoban stan površine 67 m² s prostranom terasom od 29 m², smješten na četvrtom, ujedno i posljednjem katu zgrade s liftom, u blizini centra Varaždina.Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje odvojene pomičnom stijenom, tri spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 580.000 €, 288,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U užem centru baroknog grada Varaždina prodaje se vila okružena prekrasnim zelenilom koja je nedavno renovirana. Vila se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja. Sve tri etaže uređene su kao stambeni prostori, s time da suteren i prva etaža funkcioniraju kao jedna cjelina koja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja nenamješten'
189.000 €
123.000 €
682.188 €
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 153,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA KUĆE ? VARAŽDIN, CENTAR (DVORIŠNA KUĆA, MIRNA LOKACIJA) Na prodaju dvorišna kuća površine 150 m2, smještena u centru Varaždina, na odličnoj i mirnoj lokaciji, svega 200 m od II. osnovne škole i 500 m od pješačke zone. Kuća je potpuno namještena i spremna za useljenje, idealna....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 216,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana i moderno renovirana kuća s pet spavaćih soba i dvije dnevne sobe! Kuća je idealna za veliku obitelj, s apsolutno nikakvom vlagom zahvaljujući potpunoj izolaciji zidovi su izolirani do dva metra u dubinu. Karakteristike nekretnine: 5 spavaćih soba 2 moderne kuhinje....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 400.000 €, 146,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2022.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k163) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 420.000 €, 177,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Vaš novi dom u Varaždinu ? savršeno mjesto za obitelj i miran život Prodaje se atraktivna, potpuno namještena kuća u nizu u mirnom i uređenom kvartu Varaždina. Ova topla i svijetla kuća idealna je za obitelj ili par koji traži udoban život u blizini....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 430.000 € na 395.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 395.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 480.000 €
21.02.2026 - 430.000 €
15.04.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k774) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 799.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je potpuno uređena i opremljena obiteljska kuća na jednoj od traženijih lokacija u Varaždinu. Riječ je o nekretnini koja pruža visoku razinu komfora i funkcionalnosti, idealnoj za obiteljski život ili kao dugoročna investicija. Osnovne informacije: ukupna površina kuće:....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? Obiteljska kuća 250 m2 s garažom i uređenim dvorištem ? Biškupec, Varaždin Na prodaju prostrana i potpuno uređena obiteljska kuća površine cca 250 m2, smještena u mirnom i atraktivnom predgrađu Varaždina Biškupec. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, kata i visokog potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 580.000 €, 343,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? DVIJE KUĆE U CENTRU VARAŽDINA (BLIZINA ŠKOLE I PJEŠAČKE ZONE) Na atraktivnoj lokaciji u centru Varaždina, svega 200 m od II. osnovne škole i 500 m od pješačke zone, prodaju se dvije kuće smještene na istoj parceli ? idealna prilika za investiciju ili obiteljski život uz....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Na prodaju je moderan i potpuno opremljen stan površine 80,75 m², smješten na drugom katu zgrade s liftom. Riječ je o nekretnini koja nudi rijetku kombinaciju. Funkcionalan raspored, obilje prirodnog svjetla i potpunu spremnost za useljenje bez dodatnih....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderna kuća u nizu koja spaja udobnost obiteljskog doma s uštedom i energetskom neovisnošću. Opremljena je solarnom elektranom, što značajno smanjuje troškove života i čini je idealnim izborom za one koji traže dugoročno pametnu investiciju. Kuća se sastoji od natkrivenog....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 263.215 €, 86,30 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA MODERNA NOVOGRADNJA - ZGRADA U IZGRADNJI!!! PRETPRODAJA!! Moderan stan u centru Varaždina ? spoj kvalitete, udobnosti i vrhunske lokacije Zgrada se nalazi u samom centru Varaždina, na samo 5 minuta hoda do povijesne jezgre grada te jednako toliko do trgovačkog centra, vrtića....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 309,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 300.000 €
17.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana obiteljska kuća 309,78 m2, garaža, mirna lokacija ? Varaždin (prodaja) Prodaje se vrlo prostrana obiteljska kuća ukupno cca 309,78 m2 stambene površine, smještena u izuzetno mirnoj i traženoj ulici u Varaždinu. Idealna za veću obitelj. Sastoji se od: - Podruma - Prizemlja:....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 219.000 € na 189.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 189.000 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.02.2026 - 219.000 €
07.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan stambene površine 67 m2 s terasom površine 29 m2, na četvrtom katu zgrade s liftom, sagrađene 2012. godine, u neposrednoj blizini centra Varaždina. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje koja je s dnevnom sobom odvojena pomičnom stijenom,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 375.000 €, 230,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Varaždin, Centar, u prizemlju se nalazi elegantan ulazni hodnik s izravnom komunikacijom prema garaži, čime je osigurana maksimalna funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života, kao i profinjeno uređen gostinjski toalet. Prvi kat koncipiran je kao open space dnevni prostor u kojem....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 430.000 € na 395.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 395.000 €, 451,05 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.10.2025 - 480.000 €
19.02.2026 - 430.000 €
15.04.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k774) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 297.680 €, 97,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 170,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Varaždin, Hallers, prostrana obiteljska kuća u mirnom i ugodnom dijelu grada na parceli površine 458 m2.U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, kupaonica te prostrana kuhinja povezana s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji imaju izlaz na natkrivenu terasu ? savršeno mjesto za opuštanje....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE ? Kuća u nizu, prizemnica 88 m2 s dvorištem 90 m2 ? Varaždin Na prodaju je potpuno adaptirana i odmah useljiva kuća u nizu, prizemnica ukupne stambene površine 88 m2, s pripadajućim dvorištem od 90 m2, smještena na mirnoj lokaciji u Varaždinu. Kuća je temeljito adaptirana....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 300.000 €
17.01.2026 - 290.000 €
01.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća, ukupne površine cca 250 m2, s terasom i dvorištem.. Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom predgrađu grada Varaždina. Sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Potpuno uređena i namještena. PVC stolarija. Dvorište idealne površine s sjenicom i garažom.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 155.000 €, 150,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k731) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU DO 01.03.2027. GODINE SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! Pravila nagradne igre dostupna su na sljedećem linku: euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 265.045 €, 86,90 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 275.000 €, 215,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Odlična kuća neto korisne stambene površine 215.79 m2, na zemljištu površine 547 m2 sa garažom površine 85.86 m2. Plinsko centralno grijanje, drvena vanjska stolarija sa IZO staklima, vanjska Demit fasada. Kuća je izgrađena 1999. g. i uredno održavana, moguće useljenje bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.830 €, 100,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 400.000 €, 146,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA VRIJEDNA PAŽNJE! DOM IZ SNOVA! MODERNA MONTAŽNA, NISKOENERGETSKA, OBITELJSKA KUĆA PRIZEMNICA 146 m2 S GARAŽOM OD 50 m2 MIRAN DIO GRADA, NEPOSREDNA BLIZINA SVIH SADŽAJA KOMPLETNO NAMJEŠTENA I OPREMLJENA Prodaje se moderna obiteljska montažna kuća, izgrađena 2018. godine,....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 375.000 €, 230,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Centar, u prizemlju se nalazi elegantan ulazni hodnik s izravnom komunikacijom prema garaži, čime je osigurana maksimalna funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života, kao i profinjeno uređen gostinjski toalet.Prvi kat koncipiran je kao open space dnevni prostor u kojem....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 123.000 € na 120.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 120.000 €, 40,90 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 125.000 €
18.05.2026 - 123.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan dvosoban stan ukupne površine 40,90 m², idealan za samce, parove ili manju obitelj. Stan je pametno raspoređen te se sastoji od ulaznog hodnika, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe i kupaonice. Prostor je dobro iskorišten,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 189.000 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan površine 67 m2 s prostranom terasom od 29 m2 na četvrtom, ujedno i zadnjem katu zgrade s liftom, u blizini centra Varaždin. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje odvojene pomičnom stijenom, tri spavaće sobe, kupaonice, odvojenog WC-a,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 264.435 €, 86,70 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 267.180 €, 87,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 294.020 €, 96,40 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 220.000 €, 65,33 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nenamješten stan u prizemlju ukupne površine 65,33 m2, parkirno mjesto u podzemnoj garaži veličine 34,00 m2 i spremište veličine 2,78 m2. Stan se nalazi u manjoj zgradi s 12 stanova, privatnim vanjskim parkiralištem, uređenim atrijem i na odličnoj lokaciji (blizina vrtića,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com