• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja kvalitetan - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja kvalitetan

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja kvalitetan" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 2.652 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • luksuzan
    • 3.kat
    • lift
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 420.000 €, 177,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se stan u sklopu kuće u nizu, s vlastitim ulazom i dvoetažnim rasporedom. Odlična kombinacija funkcionalnosti i prednosti samostalnog objekta. Stan je atraktivan, potpuno namješten, dvoetažni, u mirnom i uređenom kvartu Varaždina. Ovaj elegantan....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 208.600 €, 59,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prostran i moderan dvosoban stan ''mali penthouse'', smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje s liftom, ukupne površine 71,90 m i neto korisne površine 59,60 m. Ovaj stan idealan je izbor za sve koji traže spoj funkcionalnosti, komfora i suvremenog načina stanovanja,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 245.000 €, 96,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA !! U mirnom naselju Hraščica nalazi se prekrasan stan u novogradnji koji odmah privlači pažnju svojom modernošću i skladnim rasporedom prostorija. Smješten u prizemlju suvremene zgrade, ovaj stan pruža sve što je potrebno za ugodan i kvalitetan život,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja kvalitetan'
290.000 €
292.975 €
359.000 €
  Kuća, VARAŽDIN, 779.000 €, 306,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Banfica ? moderna obiteljska kuća koja spaja funkcionalnost, udobnost i suvremeni stil života.Ova atraktivna kuća prostire se na tri etaže pažljivo osmišljena rasporeda, idealna za veću obitelj ili one koji žele dodatni prostor za opuštanje i druženje.Prizemlje odiše toplinom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 208.600 €, 59,60 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je prostran i moderan dvosoban stan ''mali penthouse'', smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje s liftom, ukupne površine 71,90 m² i neto korisne površine 59,60 m². Ovaj stan idealan je izbor za sve koji traže spoj funkcionalnosti, komfora i suvremenog načina stanovanja,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 228.888 €, 74,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.crozilla.com

Varaždin, Banfica, trosoban stan neto korisne površine 74 m2 na prvom katu dobro održavane stambene zgrade.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice i zasebnog wc-a.Stanu pripada zatvorena zidana garaža....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderna kuća u nizu koja spaja udobnost obiteljskog doma s uštedom i energetskom neovisnošću. Opremljena je solarnom elektranom, što značajno smanjuje troškove života i čini je idealnim izborom za one koji traže dugoročno pametnu investiciju. Kuća se sastoji od natkrivenog....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 167.500 € na 165.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 167.500 €
24.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je novo uređen i potpuno namješten dvosoban stan, ukupne površine 51,25m2, idealan za ugodan obiteljski život ili kao odlična investicijska prilika. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupaonice i lođe. Stanu također pripada i spremište, što pruža....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 294.000 €, 113,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana u novogradnji ? Varaždin, širi centar Izvrsna prilika za moderan obiteljski život u mirnom okruženju Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji ? Varaždin Na prodaju je prostran i svijetao stan u novogradnji, smješten na izvrsnoj lokaciji u širem centru Varaždina. Stan....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 248.000 €, 140,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Na prodaju je kuća u Varaždinu, smještena svega 2 kilometra od samog centra grada. Kuća ima površinu od 140 m² i sastoji se od prostrane blagovaonice, kupaonice, hodnika, kuhinje, predsoblja te tri spavaće sobe. Prizemlje kuće je renovirano ? 2024.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 650.000 €, 324,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Vrhunska nekretnina u samom središtu gradske barokne jezgre. Predviđena mogućnost dva poslovna prostora u prizemlju, a kat i potkrovlje predviđeni za stanovanje. Neto površina 250,61 m2 (bruto 324,62 m2) sa manjim dvorištem od 34 m2. Haustor sa podnim grijanjem predviđen za terasu....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 251.104 €, 69,65 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan trosoban stan, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade u izgradnji, ukupne površine 88,15 m². Početak gradnje planiran je za veljaču 2026. godine, a stan se prodaje po principu ?ključ u ruke?, što kupcu osigurava bezbrižno useljenje bez dodatnih troškova....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 341.730 €, 113,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

VARAŽDIN - Mirna lokacija i moderan dizajn kuća u nizu s privatnim vrtom Predstavljamo vam suvremeno projektiranu novogradnju smještenu na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Varaždinu, idealnoj za obiteljski život. U neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji potrebni za kvalitetan i praktičan....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 154.000 €, 61,90 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u centru Varaždina, udaljenoj svega pet minuta šetnje od Korza, u izgranji je moderna urbana vila osmišljena za one koji žele spoj vrhunske gradnje, funkcionalnosti i profinjenog životnog stila. Prodaje se elegantan trosobni stan površine 61,90....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 239.552 €, 69,65 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderan trosoban stan, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade u izgradnji, ukupne površine 74,86 m². Početak gradnje planiran je za veljaču 2026. godine, a stan se prodaje po principu ?ključ u ruke?, što kupcu osigurava bezbrižno useljenje bez dodatnih troškova....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k898) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 299.000 €, 88,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

U pretprodaji nudimo niskoenergetski luksuzni trosobni stan smješten u jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih ulica Varaždina, svega 5 minuta hoda od Korza. Stan se nalazi u urbanoj vili modernog dizajna, u kojoj je svaki stambeni prostor pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 650.000 €, 324,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 238.000 €, 76,63 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA ? Samo kod nas! U prodaji imamo stan koji se nalazi na apsolutno jedinstvenoj lokaciji u Varaždinu ? u neposrednoj blizini sveučilišta, osnovnih i srednjih škola, vrtića, trgovina, zdravstvenih ustanova, sportskih sadržaja i svega što je potrebno za kvalitetan i....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 264.000 €, 118,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana u novogradnji ? Varaždin Izvrsna prilika za obiteljski dom u širem centru grada Na prodaju: Prostran stan s terasom i dvorištem u novogradnji Prodaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u širem centru Varaždina. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 104.000 €, 4144,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Postoje parcele koje nude kvadrate. A postoje one koje nude mogućnost razvoja. Na prodaju je zemljište površine 4.144 m, smješteno na izuzetno atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini trgovačkih sadržaja, shopping centra, autobusne linije te objekata....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 251.104 €, 69,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan trosoban stan, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade u izgradnji, ukupne površine 88,15 m. Početak gradnje planiran je za veljaču 2026. godine, a stan se prodaje po principu ključ u ruke, što kupcu osigurava bezbrižno useljenje bez dodatnih troškova....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar, jedinstvena nekretnina u samom centru grada koja spaja prostranost, svjetlost i panoramski doživljaj grada ? elegantan stan od 82 m² smješten na vrhu zgrade, s očaravajućim pogledom koji seže sve do Ivančica.Smješten na 10. katu (liftom do 9.kata,a zatim privatnim....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 310.887 € na 327.250 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 327.250 €, 130,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 323.625 €
01.12.2025 - 310.887 €
10.04.2026 - 327.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam ekskluzivnu novogradnju u mirnom dijelu Hrašćice kraj Varaždina! Ova moderna stambena zgrada sastoji se od šest prostranih stanova, svaki s promišljenim rasporedom prostorija, vlastitim parkiralištem i pripadajućim vrtom. LOKACIJA: Stanovi se nalaze u novoizgrađenom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 239.552 €, 69,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan trosoban stan, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade u izgradnji, ukupne površine 74,86 m. Početak gradnje planiran je za veljaču 2026. godine, a stan se prodaje po principu ključ u ruke, što kupcu osigurava bezbrižno useljenje bez dodatnih troškova....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 490.000 €, 232,91 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s32) KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU. NISKOENERGETSKA (A+) URBANA VILA. MODERNA ARHITEKTURA SA FUNKCIONALNIM RASPOREDOM PROSTORIJA. ODLIČNA LOKACIJA POGODNA ZA UGODAN I KVALITETAN ŽIVOT. USELJIVO ODMAH PO ISPLATI CIJENE. Prodaje se peterosoban....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 600.000 €, 217,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN - ARS d.o.o. EKSKLUZIVNA VILA U VARAŽDINU ? OTMJENOST, ELEGANCIJA I PRESTIŽ NA ODLIČNOJ LOKACIJI Na prodaju je luksuzna i iznimno elegantna obiteljska kuća netto površine 217 m2, smještena na jednoj od traženih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 154.000 €, 61,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 85.980 €, 1433,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine 1433 m, smješteno u mirnom i traženom dijelu Biškupca. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti i dostupnosti idealna za izgradnju obiteljske kuće ili kao investicija za budućnost. Zemljište se nalazi u ugodnom okruženju obiteljskih kuća,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Banfica, dvosoban stan površine 60 m2 na trećem katu dobro održavane stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i ostave.Odlična lokacija, blizina centra grada, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 420.000 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 180 m2, smještena u najtraženijem kvartu u Varaždinu- neposredna blizina VI. Osnovne škole. Ova nekretnina nudi mirnu lokaciju u urbanom okruženju, čineći je izuzetno atraktivnom za obiteljski život ili investiciju. Kuća je završena 2025. godine,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 400.000 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OBITELJSKA KUĆA NOVOGRADNJA VARAŽDIN!!! Idealna za obitelji koje traže kvalitetan i udoban dom u urbanoj sredini ? predstavljamo vam modernu samostojeću kuću površine 132 m² s uređenom okućnicom od 380 m². Kuća je novogradnja, odmah useljiva, opremljena suvremenim dizalicom topline....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 145.000 €, 180,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS d.o.o.!! BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE ! PRODAJE SE SAMOSTOJEĆA KUĆA ? ODLIČNA LOKACIJA, VARAŽDIN, BLIZINA VI. OSNOVNE ŠKOLE Na prodaju je samostojeća visoka prizemnica smještena na jednoj od traženijih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan