• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja fakultet - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja fakultet - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja fakultet

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja fakultet" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.597 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 450.000 €, 99,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se renovirani 5-sobni stan na prvom katu u strogom centru baroknog Varaždina Stan se prodaje potpuno namješten, kao na fotografijama, te je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Osnovne informacije: - Ukupna površina: 99,78 m2 - 4 spavaće sobe - Prostrani dnevni boravak....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 334.000 € na 290.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 188,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 334.000 €
13.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici, a opet u srcu baroknog Varaždina, na svega nekoliko koraka od osnovne škole, vrtića, fakulteta, trgovina i ambulanti, nalazi se ova prostrana obiteljska kuća koja spaja praktičnost, udobnost i toplinu doma. Kuća se prostire na više etaža i raspoređena je tako da pruža....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderna kuća u nizu koja spaja udobnost obiteljskog doma s uštedom i energetskom neovisnošću. Opremljena je solarnom elektranom, što značajno smanjuje troškove života i čini je idealnim izborom za one koji traže dugoročno pametnu investiciju. Kuća se sastoji od natkrivenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja fakultet'
255.000 €
255.000 €
450.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 154.000 €, 61,90 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u centru Varaždina, udaljenoj svega pet minuta šetnje od Korza, u izgranji je moderna urbana vila osmišljena za one koji žele spoj vrhunske gradnje, funkcionalnosti i profinjenog životnog stila. Prodaje se elegantan trosobni stan površine 61,90....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s843) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 334.000 € na 290.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 334.000 €
14.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

KUĆA U CENTRU GRADA.PRODAJA. Blizina centra, vrtića, osnovnih škola, srednjih škola i većine fakulteta. Kuća je obnovljena i u režimu je uhodane djelatnosti iznajmljivanja (do 10 osoba), s mogućnošću proširenja iznajmljivačkih kapaciteta. Idealna kao investicija ili odlično mjesto....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 160.000 €, 133,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu baroknog Varaždina, na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, prodaje se potkrovlje površine 133 m koje nudi rijetku priliku za stvaranje jedinstvenog životnog ili investicijskog prostora. Uz potkrovlje u cijenu je uključen i podrum površine približno 20 m, predviđen....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 200.000 €, 212,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Djeomice renovirana obiteljska kuća na odličnoj, mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja u Varaždinu. Ima sve dozvole (uporabna, građevinska, čisto vlasništvo bez tereta) za dobivanje kredita. Dobar krov, nova pvc stolarija, ostaje samo za urediti fasada, od namještaja imamo....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 290.000 €, 152,61 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Romantična obiteljska kuća u srcu baroknog Varaždina ? šarm, udobnost i savršena lokacija! Prodaje se šarmantna obiteljska kuća u samom centru Varaždina ? grada koji očarava baroknim ulicama, kulturnim bogatstvom i duhom tradicije. Ovaj dom spaja eleganciju prošlih vremena s udobnošću....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 164.000 €, 4713,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Grabanicama, ukupne površine 4.713 m2 mješovite namjene na odličnoj lokaciji, udaljeno 1000 metara od centra Varaždina. Zemljište se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja (trgovina, škola, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan, funkcionalan i upravo renoviran stan površine 45 m2 u mirnom varaždinskom kvartu Banfica. Stan se nalazi na vrhunskoj lokaciji za sve koji žele blizinu sadržaja ili traže nekretninu za siguran najam. LOKACIJA (Sve na dohvat ruke): - 8 minuta pješke do fakulteta....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 160.000 €, 133,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samom srcu baroknog Varaždina, na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, prodaje se potkrovlje površine 133 m² koje nudi rijetku priliku za stvaranje jedinstvenog životnog ili investicijskog prostora. Uz potkrovlje u cijenu je uključen i podrum površine približno 20 m², predviđen....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s844) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 160.000 €, 227,29 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Predmetna nekretnina se nalazi unutar užeg središta grada Varaždina. Zgrada u kojoj je smještena je položena na ulici Ivana Kukuljevića u okruženju kojim dominiraju zgrade pretežno slične namjene i datuma izgradnje. Lokacija je komunalno opremljena vodovima električne energije, gradskog....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 255.000 €, 92,86 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 154.000 €, 61,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com