• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja ekskluzivan 190 m2 - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja ekskluzivan 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja ekskluzivan 190 m2

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja ekskluzivan 190 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.431 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 630.945 €, 180,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2024.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s591) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 295.000 €, 190,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA LOKACIJA, CENTAR GRADA, STARA GRADSKA JEZGRA ZGRADA MJEŠOVITE UPORABE, DVOETAŽNI ULIČNI POSLOVNI PROSTOR 190 m2 POTPUNO UREĐEN POSLOVNI PROSTOR, IDEALAN ZA OBAVLJANJE BANKARSKE ILI SLIČNE DJELATNOSTI !! NEPOSREDNA BLIZINA GLAVNOG GRADSKOG TRGA, TRŽNICE, TRGA BANA JELAČIĆA....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 786.480 € na 806.142 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 806.142 €, 196,62 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 747.156 €
21.03.2026 - 786.480 €
05.05.2026 - 806.142 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA STAMBENO POSLOVNA ZGRADA NA NAJATRAKTIVNIJOJ LOKACIJI U GRADU PRODAJU SE SMART HOME SYSTEM STANOVI U STROGOM CENTRU GRADA VARAŽDINA, NA JEDINSTVENOJ LOKACIJI - KAPUCINSKOM TRGU IZ ZGRADE SE PRUŽA SPEKTAKULARAN POGLED NA TRG ? DOMAĆIN BROJNIH MANIFESTRACIJA, PALAČE, KUĆE,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja ekskluzivan 190 m2'
Na upit
Na upit
Na upit
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 289.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
20.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se ekskluzivan 5-sobni stan površine 182 m2 u gradskoj jezgri Varaždina, u pješačkoj zoni.- stan je potpun uređen, nema potrebnih ulaganja za useljenje,- stan je pogodan za stambenu i poslovnu namjenu, za urede ili za iznajmljivanje,- na jednoj od najprestižnijih lokacija....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 380.000 € na 289.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2023 - 450.000 €
24.03.2024 - 380.000 €
19.04.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2023.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s59) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 495.000 €, 172,92 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PENTHOUSE S TERASOM, SPREMIŠTEM I PARKINGOM! NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU GRADA! PRESTIŽNA LOKACIJA! NEPONOVLJIVA PRILIKA! JEDINSTVENA URBANA VILA S ČETIRI STANA! NA RUBU NAJZELENIJEG DIJELA GRADA! MIRNA, SPOREDNA, JEDNOSMJERNA ULICA S DIVNIM POGLEDOM NA DVORAC STAROG GRADA! 2 ZASEBNA....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr