• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja dvoetažni - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja dvoetažni - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja dvoetažni

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja dvoetažni" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.226 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 420.000 €, 177,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se stan u sklopu kuće u nizu, s vlastitim ulazom i dvoetažnim rasporedom. Odlična kombinacija funkcionalnosti i prednosti samostalnog objekta. Stan je atraktivan, potpuno namješten, dvoetažni, u mirnom i uređenom kvartu Varaždina. Ovaj elegantan....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 341.730 €, 140,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 113,91 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 335.820 €, 140,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 111,94 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja dvoetažni'
364.650 €
289.000 €
420.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 319.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 319.000 €, 107,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 299.000 €
06.05.2026 - 319.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Samo u Dogma nekretninama ! Na prodaju je jedinstven, prostran i moderno uređen dvoetažni stan površine 107,30 m, smješten u samom srcu grada, svega pet minuta hoda od Korza. Riječ je o nekretnini koja spaja praktičnost, udobnost i atraktivnu lokaciju, a posebnost joj je ulaz na obje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 230.000 € na 219.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 219.000 €, 83,70 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 230.000 €
11.04.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Banfica dvoetažni trosoban stan površine 83,70m2 u potpunosti namješten i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja.Na donjoj etaži nalaze se WC, prostrani dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica te hodnik. Gornja etaža sastoji se od dvije spavaće sobe, walk-in ormara te....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 371.130 €, 151,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s692) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 341.730 €, 140,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s690) KUPAC NE PLAĆA POSREDNIČKU PROVIZIJU. PRODAJE SE dvoetažni stan u ekskluzivnoj novogradnji na vrlo privlačnoj lokaciji sa dvorištem i dva vanjska parkirna mjesta, ukupne površine 140,42 m2 (NKP 113,91 m2). CIJENA: 3.000,00 EUR / m2 u pretprodaji....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Hrašćica, 277.875 €, 117,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji u Varaždinu površine 117m2. Stanu pripada ograđeno dvorište i parkiralište ispred stana. Grijanje: podno grijanje - dizalice topline u svakom stanu, klima uređaji u prizemlju i na katu. ?priprema za solarne panele ?PVC stolarija sa 3slojnim....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 530.000 €, 161,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni komforni 4 sobni stan u visokom prizemlju u samom centru Varaždina, površine 162m2. Sastoji se od dvije etaže i pripadaju mu 2 garaže na daljinsko otvaranje-zatvaranje u podzemnoj garaži. Zgrada ima natkriveni zajednički prostor u dvorištu, kao i veliku intimnu zelenu zonu....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 498.750 €, 153,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj, skrovitoj ulici tik uz strogi centar Varaždina, smjestio se jedinstveni dvoetažni stan koji spaja vrhunsku arhitekturu, izvanrednu opremu i osjećaj doma kakav ste oduvijek tražili. 153 m² pažljivo oblikovanog prostora Svaki detalj ovog trosobnog stana promišljen je s ljubavlju....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 428.700 €, 143,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s449) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU NAKNADU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. PRODAJE SE 5 - sobni dvoetažni stan ukupne površine od 216.80 m2 i neto korisne površine od 142.90 m2 na 1. i 2. (uvučenom) katu moderne nove zgrade sa ukupno 4....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 141,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s450) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU NAKNADU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. PRODAJE SE 4 - sobni dvoetažni stan ukupne površine 159.50 m2 i neto korisne površine 140.88 m2 na 1. i 2. (uvučenom) katu moderne nove zgrade sa ukupno 4 stana....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se lijepa kuća u nizu, ukupne površine 88 m², smještena u mirnom i uređenom naselju. Kuća je potpuno adaptirana 2024. godine i opremljena solarnom elektranom, što jamči energetsku učinkovitost i znatne uštede na režijama. GLAVNE ZNAČAJKE: Površina: 88 m² Dvije prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 159,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s450) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 289.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.05.2025 - 295.000 €
18.04.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Povijesna elegancija u srcu Varaždina ? dvoetažni stan s dušom! Prodaje se izniman dvoetažni stan u samom središtu Varaždina, unutar zaštićene povijesne jezgre grada. Smješten u zgradi s bogatom poviješću, čiji temelji sežu u razdoblje nakon velikog požara 1776. godine kada se Varaždin....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 371.000 €, 151,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 123,70 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 170.000 €, 158,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s839) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 289.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
20.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se ekskluzivan 5-sobni stan površine 182 m2 u gradskoj jezgri Varaždina, u pješačkoj zoni.- stan je potpun uređen, nema potrebnih ulaganja za useljenje,- stan je pogodan za stambenu i poslovnu namjenu, za urede ili za iznajmljivanje,- na jednoj od najprestižnijih lokacija....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 180.000 €, 125,60 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prostrani dvoetažni trosobni stan površine 125.60 m2 smješten u stambeno poslovnoj zgradi.Vrlo atraktivna lokacija; stan smješten u samom centru grada Varaždina.Stan se prostire na prvom katu te potkrovlju.Kompletna infrastruktura (struja, voda, plin, kanalizacija); etažno plinsko....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 428.700 €, 217,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s449) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 450.000 €, 231,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan dvoetažni stan površine 231m2 u centru Varaždina. Stan je renoviran i etažiran te se može koristiti kao dva zasebna stana ili kao poslovni prostor. Donja etaža(119m2): 3 sobe,kuhinja,kupaona i sporedne prostorije Gornja etaža(112m2): 3 sobe,kupaona i pomoćne prostorije.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 215.000 € na 206.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 206.000 €, 153,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 215.000 €
15.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar, trosoban stan ukupne površine 153,20 m² u staroj gradskoj jezgri.Stan je etažiran i upisan 2025. godine. Stambeni dio ima ukupnu korisnu površinu od 101,11 m².Stan je smješten na prvom katu zgrade, a sastoji se od hodnika, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 215.000 € na 192.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 239.000 €
13.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 192.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k714) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 300.000 €, 202,85 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prostrani poslovni prostor u prizemlju površine 77,25 m2 sa dvoetažnim trosobnim stanom površine 125,60 m2 na katu i potkrovlju koji se nalaze u stambeno poslovnoj zgradi. Prednost je neposredna blizina centra grada.Kompletna infrastruktura sa dva priključka struje, dva priključka....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 159,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u blizini središta Varaždina, u modernoj novoj zgradi s tek četiri stana, prodaje se izniman dvoetažni stan koji nudi sve što suvremeni obiteljski život zahtijeva ? prostor, udobnost i pažljivo osmišljenu kvalitetu gradnje. Stan se proteže na dvjema etažama ukupne....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 350.000 €, 288,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno posredovanje, samo kod nas! NEKRETNINA KOJA OTPLAĆUJE KREDIT I DONOSI ZARADU UZ PAŽLJIVO UREĐENJE I DOBAR INVESTICIJSKI PLAN, KROZ NAJAM / PRODAJU JE MOGUĆ BRZI POVRAT ULOŽENOG! OPCIJA NAJMA- NEKRETNINA KOJA SAMA OTPLAĆUJE KREDIT! Odlična nekretnina u najpoznatijoj gradskoj....