• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja adaptiran - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja adaptiran

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja adaptiran" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 2.182 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s884) ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - EUROESTATE ! KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se lijepa kuća u nizu, ukupne površine 88 m², smještena u mirnom i uređenom naselju. Kuća je potpuno adaptirana 2024. godine i opremljena solarnom elektranom, što jamči energetsku učinkovitost i znatne uštede na režijama. GLAVNE ZNAČAJKE: Površina: 88 m² Dvije prostrane spavaće....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 450.000 € na 420.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 420.000 €, 231,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 450.000 €
08.04.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Palača Drašković u rokoko stilu izgrađena je 1756.g. smjestila se u samom centru grada na Varaždinskom Korzu. U njoj je živio hrvatski ban Franjo Nadasdy, koji je grad Varaždin izabrao za svoje sjedište, te ga tako učinio glavnim gradom Hrvatske, sve do velikog požara 1776.g. Grad....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja adaptiran'
730.000 €
155.000 €
160.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 165.000 €, 99,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Pozivamo vas da istražite ovaj šarmantni stan smješten u srcu grada Varaždina, koji se ističe svojom povijesnom vrijednošću i modernim potencijalom. Varaždin, poznat po svojoj bogatoj povijesti i baroknoj arhitekturi, privlači brojne posjetitelje i stanovnike....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 799.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je potpuno uređena i opremljena obiteljska kuća na jednoj od traženijih lokacija u Varaždinu. Riječ je o nekretnini koja pruža visoku razinu komfora i funkcionalnosti, idealnoj za obiteljski život ili kao dugoročna investicija. Osnovne informacije: ukupna površina kuće:....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 167.500 € na 165.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 167.500 €
24.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je novo uređen i potpuno namješten dvosoban stan, ukupne površine 51,25m2, idealan za ugodan obiteljski život ili kao odlična investicijska prilika. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupaonice i lođe. Stanu također pripada i spremište, što pruža....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 182.000 € na 190.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 190.000 €, 57,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja namješten stan veličine 57,88 m2 u Varaždinu na poželjnoj lokaciji blizu centra grada (Bronx) i u blizini svih potrebnih sadržaja. Nalazi se na 3. katu. Vlasništvo je 1/1 i bez tereta. Stan je potpuno adaptiran 2021. godine. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 299.000 €, 144,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se novoadaptiran i u potpunosti namješten stan smješten u mirnom dijelu Varaždina, poželjnoj lokaciji. Ova prostrana nekretnina nudi idealan spoj udobnosti i funkcionalnosti, idealnu za obiteljski život. Ključne Značajke: Mirni dio Varaždina, svega nekoliko minuta udaljenosti....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Izuzetna prilika za investiciju! Na prodaju kuća (adaptirana 2023. godine) s uhodanim pansionom u prekrasnom Varaždinu, cca. 300m2. Ova šarmantna obiteljska kuća, smještena u mirnom kvartu, već dugi niz godina uspješno posluje kao pansion. Sa zadovoljnim gostima iz cijelog svijeta,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 299.000 €, 144,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 192.233 €, 67,45 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN - ARS d.o.o. ! BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! PRODAJE SE 3-SOB. STAN ? BLIZINA CENTRA Prodaje se stan površine 67,45 m2, na 3. katu stambene zgrade, bez lifta, u blizini centra grada. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? dućana, škole, vrtića,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE ? Kuća u nizu, prizemnica 88 m2 s dvorištem 90 m2 ? Varaždin Na prodaju je potpuno adaptirana i odmah useljiva kuća u nizu, prizemnica ukupne stambene površine 88 m2, s pripadajućim dvorištem od 90 m2, smještena na mirnoj lokaciji u Varaždinu. Kuća je temeljito adaptirana....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 160.000 €, 55,10 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS d.o.o.!! BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! PRODAJE SE 2-SOB. STAN ? ĐUREK ! Prodaje se funkcionalan i useljiv stan u prizemlju ukupne površine 55,10 m2, smješten na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, trgovina, pošte, pekara i ostalih sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 420.000 €, 181,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOUREĐENA OBITELJSKA KUĆA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI VARAŽDIN!! Prodaje se obiteljska kuća u najtraženijem kvartu u gradu 181 m2 (tlocrtno). Kuća se potpuno na novo adaptirana i pred završetkom je. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum - pod cijelom kućom - mogućnost....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 145.000 €, 51,25 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s884) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 182.000 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem namješten i adaptiran stan veličine 57,88 m². Stan je bez tereta i urednog vlasništva 1/1. Prostorije: kupaonica s podnim grijanjem hodnik spavaća soba kuhinja + blagovaona + dnevni boravak dječja ili radna soba 2 spremišta u podrumu Stan je svijetao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 155.000 €, 368,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je uredna i funkcionalna zidana kuća (beton, opeka), smještena u centru Varaždina, idealna za obiteljski život ili kao investicija. Nekretnina je ukupne površine 113 m², s netto stambenom površinom od 73 m², na okućnici od 295 m². Glavne karakteristike: Tip kuće: Dvojna (duplex),....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 173.500 €, 175,69 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Predmetna nekretnina se nalazi u Varaždinu u središtu grada, istočno uz Usku ulicu. Lokacija je visokourbanizirana, pristupna ulica je popločana i dio je pješačke zone gradskog središta. Centralni gradski trg, Trg kralja Tomislava na kom je gradska vijećnica je udaljen oko 100 metara....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Na upit, 139,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 15062 Varaždin, centar Fantastičan poslovni prostor ukupne neto površine 653 m2 smjestio se u novoadaptiranoj kući. Poslovni prostor sastoji se od jednog stana na prvom katu, dva stana na drugom, zadnjem katu i prizemnog uličnog lokala. Uz poslovni prostor osigurana....