• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja 4.kat - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja 4.kat

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 4.kat" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.682 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 219.000 € na 189.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 189.000 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 219.000 €
20.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosoban stan stambene površine 67 m2 s terasom površine 29 m2, na četvrtom katu zgrade s liftom, sagrađene 2012. godine, u neposrednoj blizini centra Varaždina. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje koja je s dnevnom sobom odvojena pomičnom stijenom,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 279.838 €, 107,63 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

3 soban stan 107,63 m2 na 4. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V4-5 se sastoji od: Ulazni prostor, hodnik, spremište, ostava, kupaonica, dodatni WC, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 2 spavaće sobe s garderobom.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 186.316 € na 193.482 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 193.482 €, 71,66 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 186.316 €
08.05.2026 - 193.482 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA CENTAR!! STANOVI RAZLIČITIH KVADRATURA OD 48 m2 - 275 m2!! NISKOENERGETSKA ZGRADA, ENERGETSKI RAZRED ?A?!! VRHUNSKA OPREMA I KVALITETA STANOVA !!! Zgrada ima dvije etaže pod zemljom, prizemlje i još devet etaža. Prodaje se dvosoban stan u centru grada ukupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 4.kat'
189.000 €
189.000 €
359.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 292.760 €, 112,60 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

5 soban stan 112,60 m2 na 4. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V4-3 se sastoji od: Ulazni prostor, hodnik, kupaonica, dodatni WC, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 3 spavaće sobe + glavna spavaća soba s garderobom.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 292.760 € na 304.020 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 304.020 €, 112,60 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 292.760 €
08.05.2026 - 304.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA CENTAR!! STANOVI RAZLIČITIH KVADRATURA OD 48 m2 - 275 m2!! NISKOENERGETSKA ZGRADA, ENERGETSKI RAZRED ?A?!! VRHUNSKA OPREMA I KVALITETA STANOVA !!! Zgrada se sastoji od prizemlja i 9 katova. Prodaje se peterosobni stan u centru grada ukupne površine 112.60....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 186.316 €, 71,66 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

2 soban stan 71,66 m2 na 4. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V4-4 se sastoji od: Ulazni prostor, ostava, kupaonica, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, spavaća soba s garderobom. Odlična lokacija, na rubu centra grada,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 279.838 € na 290.601 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 290.601 €, 107,63 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 279.838 €
08.05.2026 - 290.601 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA CENTAR!! STANOVI RAZLIČITIH KVADRATURA OD 48 m2 - 275 m2!! NISKOENERGETSKA ZGRADA, ENERGETSKI RAZRED ?A?!! VRHUNSKA OPREMA I KVALITETA STANOVA !!! Zgrada se sastoji od prizemlja i 9 katova. Prodaje se trosoban stan u centru grada ukupne površine 107.63 m2!!....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!