• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja 2.kat barem 90 m2 - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja 2.kat barem 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja 2.kat barem 90 m2

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 2.kat barem 90 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 2.974 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 244.000 €, 95,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s849) KUPAC NE PLAĆA POSREDNIČKU PROVIZIJU. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 377.897 €, 92,17 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JEDINSTVENA LOKACIJA CENTAR GRADA VARAŽDINA!! Zgrada u rekonstrukciji u samom centru grada!! Stambeno poslovna zgrada koja se sastoji od prizemlja i četiri kata. U prizemlju će se nalaziti vrhunski poslovni prostori a na katovima vrhunski moderno opremljeni stanovi u blizini svega....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V2-5) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 2.kat barem 90 m2'
275.000 €
275.000 €
279.838 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 92,17 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan na Kapucinskom trgu Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu ? Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 269.075 €, 107,63 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

3 soban stan 107,63 m2 na 2. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V2-5 se sastoji od: Ulazni prostor, gospodarstvo, spremište, kupaonica, hodnik, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 2 spavaće sobe s garderobom. Odlična....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 281.500 €, 112,60 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

5 soban stan 112,60 m2 na 2. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V2-3 se sastoji od: Ulazni prostor, hodnik, kupaonica, dodatni WC, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 3 spavaće sobe + glavna spavaća soba s garderobom.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 270.240 € na 292.760 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 292.760 €, 112,60 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 258.980 €
08.05.2026 - 270.240 €
11.05.2026 - 292.760 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA CENTAR!! STANOVI RAZLIČITIH KVADRATURA OD 48 m2 - 275 m2!! NISKOENERGETSKA ZGRADA, ENERGETSKI RAZRED ?A?!! VRHUNSKA OPREMA I KVALITETA STANOVA !!! Zgrada se sastoji od prizemlja i 9 katova. Prodaje se peterosobni stan u centru grada ukupne površine 112.60....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 399.350 €, 114,10 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA!!! ZGRADA U IZGRADNJI SA UKUPNO 9 STANOVA + PARKIRNA MJESTA Predviđeni početak radova je 02/2026, te završetak zgrade 7/2027. Opremljenost stana po principu ?ključ u ruke? i to: toplinska fasadna ovojnica u debljini 15 cm (veći dio izveden kao klasična etics fasada), stubište....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 412.825 €, 117,95 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 234.640 €, 84,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan na drugom katu novogradnje, površine 83,80 m2, smještene svega nekoliko minuta hoda od centra Varaždina. Stan se sastoji od ulaznog hodnika (6,70 m2), manje spavaće sobe (7,30 m2) i veće spavaće sobe (10,70 m2), kupaonice (7,65 m2), kuhinje (3,85 m2), dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 184.000 €, 84,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru grada ? Kapucinski trg Lokacija: drugi kat starije zgrade u samom srcu grada, tik uz Kapucinski trg. Opis stana - Stan je kompletno renoviran 2017. godine - Ugrađena nova PVC stolarija - Protuprovalna vrata - Potpuna termoizolacija stana - Centralno etažno....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 234.640 €, 83,80 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ODLIČNA LOKACIJA KOJA NUDI BLIZINU SVIH BITNIH SADRŽAJA ( U NEPOSREDNOJ BLIZINI NALAZE SE KORZO, TRŽNICA, VRTIĆ, ŠKOLA, SPORTSKI SADRŽAJ, TRGOVINE ) Moderna niskoenergetska zgrada ( energetski razred B ) s 3 stana, visokih standarda gradnje i energetske učinkovitosti. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 234.640 €, 83,80 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Varaždina, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, prodaje se moderan i funkcionalan stan na drugom katu kvalitetne novogradnje. Nekretnina se nalazi svega nekoliko minuta ugodne šetnje od povijesne jezgre, Trga kralja Tomislava, gradskih institucija, trgovina, kafića....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 234.640 €, 83,80 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom vrhu zgrade, na drugom katu, smjestio se stan koji krije jedan pravi adut ? hoby sobu/spremište od čak 20,55 m2. To nije tek obična ostava, već prostor koji se s lakoćom može pretvoriti u studio apartman, zasebni radni prostor ili privatni kutak za bavljenje hobijima. U današnje....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 234.640 €, 83,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

Na samom vrhu zgrade, na drugom katu, smjestio se stan koji krije jedan pravi adut hoby sobu/spremište od čak 20,55 m2. To nije tek obična ostava, već prostor koji se s lakoćom može pretvoriti u studio apartman, zasebni radni prostor ili privatni kutak za bavljenje hobijima. U današnje....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Na upit, 133,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V3-12) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 133,18 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 211.810 € na 215.400 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 215.400 €, 82,30 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 211.810 €
05.05.2026 - 215.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRETPRODAJA NOVOGRADNJA!!! Stambena zgrada sa 3 stana, blizina grada, Dravske park šume, nalazi se u slijepoj mirnoj ulici. Zgrada najviši energetski razred A+, sastoji se od 3 stana. Svi stanovi imaju parkirno mjesto, a stan u prizemlju i garažu. STAN S3 2. kat: Trosobni stan od....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 314.380 €, 140,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je četverosobni stan u novogradnji , površine 140,61 m2 u okolici Varaždina, Kućan Marof. Stan se nalazi na drugom katu urbane vile, a dolazi s dva parkirna mjesta i spremištem uračunatim u cijenu. Stan se sastoji od: hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevne....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Na upit, 141,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V2-6) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 141,48 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 159,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u blizini središta Varaždina, u modernoj novoj zgradi s tek četiri stana, prodaje se izniman dvoetažni stan koji nudi sve što suvremeni obiteljski život zahtijeva ? prostor, udobnost i pažljivo osmišljenu kvalitetu gradnje. Stan se proteže na dvjema etažama ukupne....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 595.000 € na 634.439 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 634.439 €, 171,47 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 595.000 €
02.04.2026 - 634.439 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SAVRŠENA LOKACIJA - MODERNA NOVOGRADNJA PENTHOUSE STAN!!! Zgrada sa jednim poslovnim prostorom i četiri stana smještena je u neposrednoj blizini samog centra grada i svih potrebnih sadržaja. Završetak gradnje zgrade predviđa se krajem 2026.godine. Prodaje se PENTHOUSE stan (peterosoban....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 682.188 €, 174,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan na drugom katu u mirnoj ulici u centru Varaždina. Stan je namješten, u podzemnoj garaži su dva parkirna mjesta. Lift i zajednički bazen sa spa zonom (sauna, jaccuzi i teretana) doprinose opuštenom i luksuznom načinu života. Svi sadržaji nalaze se u blizini. Stan je Smart....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 682.178 €, 175,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, VARAŽDIN, CENTAR. Luksuzni potpuno namješten novi stan s bazenom, na drugom katu u centru Varaždina, u ukupnoj veličini od 175, 92 m2. Površinski se sastoji od: ulaznog prostora od 11.52 m2, predsoblja od 5.66 m2, wc-a od 4.26 m2, spavaće sobe od 14.18 m2, kupaonice....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 806.142 €, 196,62 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Na upit, 196,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V2-7) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 196,62 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 768.950 €, 219,70 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA!!! ZGRADA U IZGRADNJI SA UKUPNO 9 STANOVA + PARKIRNA MJESTA Predviđeni početak radova je 02/2026, te završetak zgrade 7/2027. Opremljenost stana po principu ?ključ u ruke? i to: toplinska fasadna ovojnica u debljini 20 cm (veći dio izveden kao klasična etics fasada), dizalo....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 663.630 €, 241,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni poslovni prostor od 241,32 m2 na drugom katu. Označen je kao poslovni prostor broj 5. Moderna zgrada biti će na na samom ulazu u Varaždin iz pravca autoceste Goričan-Zagreb. Radi se vrlo luksuznoj novogradnji bruto površine zgrade od 2.800 m2, a neto 2.290 m2. Kompletni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 530.904 €, 241,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, luksuzni poslovni prostor površine 241,32 m² smješten na drugom katu.Sam poslovni prostor sastoji se od prostranog uredskog dijela, predprostora sanitarija, odvojenog ženskog i muškog WC-a te čajne kuhinje.Završne podne obloge u prostoru bit će izvedene u epoksidu, koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 530.904 €, 241,32 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna poslovna novogradnja, sam ulaz u Varaždin! Površina: 241,32 m2 Open space ? velika kontura prostora daje potpunu fleksibilnost u organizaciji radnih mjesta, konferencijskih zona, timskih odjela. Sanitarni čvorovi ? odvojeni WC za muškarce i žene + predprostor Čajna kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 619.894 €, 281,77 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna poslovna novogradnja, sam ulaz u Varaždin! Površina: 281,77 m2 Open space ? velika kontura prostora daje potpunu fleksibilnost u organizaciji radnih mjesta, konferencijskih zona, timskih odjela. Sanitarni čvorovi ? odvojeni WC za muškarce i žene + predprostor Čajna kuhinja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan