• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja 180 m2 - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja 180 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja 180 m2

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 180 m2" pronađeno 78 nekretnina - prosječna cijena 2.088 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • roh-bau
    • novogradnja
    • suteren
    • prizemlje
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 595.000 € na 634.439 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 634.439 €, 171,47 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 595.000 €
02.04.2026 - 634.439 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SAVRŠENA LOKACIJA - MODERNA NOVOGRADNJA PENTHOUSE STAN!!! Zgrada sa jednim poslovnim prostorom i četiri stana smještena je u neposrednoj blizini samog centra grada i svih potrebnih sadržaja. Završetak gradnje zgrade predviđa se krajem 2026.godine. Prodaje se PENTHOUSE stan (peterosoban....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 346.750 €, 170,80 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s725) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 682.188 €, 170,10 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, centar, u ponudi je luksuzan, potpuno namješten i vrhunski opremljen stan ukupne korisne površine 170 m² (zatvoreni prostor 137 m²), smješten u prestižnoj novogradnji na odličnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od centra Varaždina. U blizini se nalaze škole, vrtići i svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 295.000 €, 190,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2022.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p203) Prodaje se novouređen i opremljen poslovni prostor površine 190 m2 u gradskoj jezgri grada Varaždina. - odlična, frekventna lokacija, pogodna za razne uslužne djelatnosti, - poslovni prostor ima dvije etaže, prizemlje i potkrovlje, sveukupno....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni ulični poslovni prostor površine 190 m2 koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru grada Varaždina. Prostor je potpuno uređen za obavljanje bankarske ili slične djelatnosti. *KUPAC NE PLAĆA AGENCIJI PROVIZIJU. Za više informacija i termin razgledavanja....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

VARAŽDIN, CENTAR, PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR U centru grada Varaždina prodaje se poslovni prostor neto površine 190m², a sastoji se od nekoliko ureda, kuhinje, sanitarnih čvorova, arhive i tehničke sobe. Prostor se proteže kroz prizemlje i kat. Trenutno je uređen i spreman za rad kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 295.000 €, 190,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U strogom centru grada Varaždina prodaje se (moguć i zakup) dvoetažni ulični poslovni prostor površine 190 m2. Prostor je potpuno uređen za obavljanje bankarske ili slične djelatnosti. Useljivo odmah! RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA DOGOVORU. KUPOPRODAJNA CIJENA DOGOVARA SE IZRAVNO....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 170,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Hallers, prostrana obiteljska kuća u mirnom i ugodnom dijelu grada na parceli površine 458 m2.U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, kupaonica te prostrana kuhinja povezana s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji imaju izlaz na natkrivenu terasu ? savršeno mjesto za opuštanje....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Ulični, dvoetažni poslovni prostor ukupne površine 190 m2, u samoj baroknoj jezgri, na izuzetno atraktivnoj i frekventnoj lokaciji.Idealna lokacija za sve djelatnosti, prostor opremljen za obavljanje bankarske djelatnosti i odmah useljiv.-> mogućnost zakupa: 15 EUR-a/m2 + PDV PROSTORIJE....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 190,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA KUĆE ? VARAŽDIN, CENTAR (BLIZINA ŠKOLE I PJEŠAČKE ZONE) Na prodaju kuća površine 190 m2 smještena na odličnoj lokaciji u centru Varaždina, svega 200 m od II. osnovne škole i 500 m od pješačke zone. Kuća je trenutno u funkciji iznajmljivanja studentima (kapacitet 7?8 osoba),....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru grada Varaždina prodaje se</br> dvoetažni ulični poslovni prostor površine 190 m2.</br> Prostor je potpuno uređen za obavljanje bankarske ili slične djelatnosti.</br> Useljivo odmah!</br> .

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 199.000 €, 170,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA NEKRETNINE iz svoje ponude izdvaja VELIKU PRILIKU: Samostojeća kuća u neposrednoj blizini samog centra grada Čakovca. Kuća se sastoji od prostranog podruma duž cijele kuće, visokog prizemlja, te kata sa cijelim dijelom potkrovlja koji se može vrlo jednostavno prenamijenit....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA LOKACIJA, CENTAR GRADA, STARA GRADSKA JEZGRA ZGRADA MJEŠOVITE UPORABE, DVOETAŽNI ULIČNI POSLOVNI PROSTOR 190 m2 POTPUNO UREĐEN POSLOVNI PROSTOR, IDEALAN ZA OBAVLJANJE BANKARSKE ILI SLIČNE DJELATNOSTI !! NEPOSREDNA BLIZINA GLAVNOG GRADSKOG TRGA, TRŽNICE, TRGA BANA JELAČIĆA....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Na ekskluzivno lokaciji, dvoetažni ulični lokala ukupne površine 190 m2. Centar grada; vrlo frekventna lokacija, kako pješaka tako automobila. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja; kompletna infrastruktura. Prostor je kompletno uređen za obavljanje bankarske ili slične djelatnosti;....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2025.,

www.njuskalo.hr

POTPUNO UREĐEN POSLOVNI PROSTOR, U STAROJ GRADSKOJ JEZGRI ZGRADA MJEŠOVITE UPORABE, DVOETAŽNI ULIČNI POSLOVNI PROSTOR 190 m2 Dvoetažni poslovni prostor ukupne površine 190 m2, u samom centru Varaždina, stara gradska jezgra, pješačka zona. Sastoji se od prizemlja i kata. KOMPLETNO....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru grada Varaždina prodajemo dvoetažni ulični poslovni prostor površine 190 m2. Prostor je potpuno uređen za obavljanje bankarske ili slične djelatnosti. Useljivo odmah! Dvoetažni ulični poslovni prostor u centru Varaždina (prodaja).

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr ID: (p203) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA ZNAČAJNOG HRVATSKOG ARHITEKTA PLANIĆA (NIJE ZAŠTIĆENO KULTURNO DOBRO), VARAŽDIN, ODLIČNA LOKACIJA Ovu kuću projektirao je jedan od najznačajnijih modernih hrvatskih arhitekata 20. stoljeća Stjepan Planić. Njegove kuće karakteriziraju fasade od pune crvene cigle s....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 120.125 €, 169,51 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća nije izgrađena - kuća je iz ponude tipskih montažnih kuća namijenjenih za gradnju Obiteljska komforna montažna kuća predviđena za gradnju od 169.51 m² bruto površine, isporučuje se u roh bau varijanti. Montažna kuća "Andora" je dio naše linije tipskih montažnih obiteljskih kuća,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 591.780 €, 169,08 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Centar, NOVOGRADNJA, penthouse - peterosoban stan korisne površine 169,08 m2 na 2. katu moderne zgrade, s direktnim pristupom liftom u stan.Stan se sastoji od ulaznog dijela, hodnika, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na prostranu terasu, WC-a,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 399.000 €, 191,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s726) KUPAC NE PLAĆA POSREDNIČKU PROVIZIJU. NA CIJENU SE DODATNO PLAĆA PDV - 399.000,00 EUR + 79.800,00 EUR PDV-a = 478.800,00 EUR PRODAJE SE troetažni 5-sobni stan oznake S4, neto korisne površine 153.03 m2 (bruto površine 191.0 m2) u modernoj stambenoj....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 250.000 €, 168,40 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudimo na prodaju prostranu etažu kuće (visoko potkrovlje) brutto površine 168,4 m², dok je netto stambena površina 119,3 m². Etaža 2 - se sastoji od hodnika, prostora za posluživanje hrane, čajne kuhinje, te sedam soba sa kupoanicama (tuš). Odlična prilika za investitore ili prenamjenu....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 270.000 € na 300.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 300.000 €, 167,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 270.000 €
14.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2024.,

www.njuskalo.hr

KONGRESNA DVORANA - ZA RAZLIČITE NAMJENE Prodaje se kongresna dvorana u poslovnoj zgradi u centru grada ukupne površine 154.16 m2 Nalazi se na 1.katu poslovne zgrade, mogućnost tri ulaza. Kapacitet 126 sjedećih mjesta. Takav prostor nudi puno mogućnosti kao što su poslovni događaji;....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 180.000 €, 194,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 199.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

Ovakvu tvrđavu od kuće je NEMOGUĆE opisati u par rečenicanju se jednostavno mora DOŽIVJETI. No, evo ukratko što Vas čeka kad ju kupite. -Švicarski i njemački namještaj od punog hrasta -višestruke kupaonice s kadama i tuševima obložene iznimno kvalitetnom keramičkom izradom -višestruke....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 150.000 €, 165,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA! Prodaje se kuća u Varaždinu od 165m2, kvart Texas. Okućnica iznosi 129 m2 te se na zemljištu nalaze još i uredi te radione (gospodarska zgrada) ukupne površine 103 m2. Kuća je starije gradnje te je potrebna manja renovacija. 2024. stavljena nova PVC stolarija, novo krovište.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 260.000 €, 164,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Kućan | Obiteljska kuća 164 m2 + pomoćni objekti 214 m2 | Oranica 893 m2 U mirnom i uređenom Kućanu Gornjem, prostrana obiteljska kuća s velikim dvorištem i bogatim gospodarskim sadržajima čeka vlasnika koji zna prepoznati pravu vrijednost. Ovo nije samo kuća ? ovo je imanje s raznim....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 164,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prostrana kuća površine 164 m smještena na mirnoj i prostranoj parceli ukupne veličine 949 m. Osim glavne kuće, na imanju se nalaze i dvije pomoćne zgrade jedna površine 124 m, druga 90 m idealne za razne namjene poput gospodarskih aktivnosti, radionice....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 400.000 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Centar, Ivana Lalanguea , Samostojeća, 196m2 Prodaje se niskoenergetska montažna kuća locirana u širem centru grada Varaždina. Prizemnica sargrađena 2019. godine vrlo je funkcionalna, s izlazom na terasu i vrt. Uredno uređen zeleni vrt sa dječjim igralištem. Garaža....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 170.000 €, 196,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s839) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 806.142 €, 196,62 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JEDINSTVENA LOKACIJA CENTAR GRADA VARAŽDINA!! Zgrada u rekonstrukciji u samom centru grada!! Stambeno poslovna zgrada koja se sastoji od prizemlja i četiri kata. U prizemlju će se nalaziti vrhunski poslovni prostori a na katovima vrhunski moderno opremljeni stanovi u blizini svega....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 786.480 € na 806.142 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 806.142 €, 196,62 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 747.156 €
21.03.2026 - 786.480 €
05.05.2026 - 806.142 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA STAMBENO POSLOVNA ZGRADA NA NAJATRAKTIVNIJOJ LOKACIJI U GRADU PRODAJU SE SMART HOME SYSTEM STANOVI U STROGOM CENTRU GRADA VARAŽDINA, NA JEDINSTVENOJ LOKACIJI - KAPUCINSKOM TRGU IZ ZGRADE SE PRUŽA SPEKTAKULARAN POGLED NA TRG ? DOMAĆIN BROJNIH MANIFESTRACIJA, PALAČE, KUĆE,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Na upit, 164,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 15056 Varaždin, centar Fantastičan stan ukupne neto površine 163,91 m2 smjestio se na prvom katu novoadaptirane kuće u kojoj se nalaze tri stana i prizemni poslovni prostor. Stan se sastoji od hodnika, garderobe, domaćinstva, loggie, balkona, dvije sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Na upit, 196,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V2-7) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 164,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte luksuzno stanovanje u srcu Varaždina! Ovaj potpuno novi apartman, smješten u prestižnoj četvrti Centar, nudi spoj modernog dizajna i izuzetne udobnosti. Savršeno pozicioniran za uživanje u gradskom životu, stan se nalazi na prvi katu ekskluzivne zgrade s ukupno tri apartmana.....