• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja 1.kat 100 m2 - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja 1.kat 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja 1.kat 100 m2

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 1.kat 100 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.447 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 450.000 €, 99,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se renovirani 5-sobni stan na prvom katu u strogom centru baroknog Varaždina Stan se prodaje potpuno namješten, kao na fotografijama, te je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Osnovne informacije: - Ukupna površina: 99,78 m2 - 4 spavaće sobe - Prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 294.020 €, 97,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Koprivnička, NOVOGRADNJA, četverosoban stan neto površine 97,60 m².Stan se nalazi na prvom katu, a sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open space konceptu s izlazom na terasu i dvorište, hodnika, tri spavaće sobe, kupaonice i zasebnog WC-a.Grijanje je riješeno....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 294.020 €, 96,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Koprivnička, NOVOGRADNJA, četverosoban stan neto površine 96,40 m².Stan se nalazi na prvom katu, a sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open space konceptu s izlazom na terasu i dvorište, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice i zasebnog WC-a.Grijanje je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 1.kat 100 m2'
244.000 €
244.000 €
366.065 €
  Stan, VARAŽDIN, 306.830 €, 100,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Koprivnička, NOVOGRADNJA, četverosoban stan neto površine 100,60 m².Stan se nalazi u prvom katu, a sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open space konceptu s izlazom na balkon, hodnika, tri spavaće sobe, kupaonice i zasebnog WC-a.Grijanje je riješeno putem....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s844) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u jezgri grada! Prekrasan, renoviran stan na 1.katu neto stambene površine 99,78m2 je na prodaju, a u stanu je i kompletno nov namještaj s kojim se prodaje. Stan je etažiran, ima Uporabnu dozvolu, a sastoji se od hodnika, kuhinje i blagovaonice, prostranog dnevnog boravka i čak....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 366.065 € na 386.983 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 386.983 €, 104,59 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 366.065 €
02.04.2026 - 386.983 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAVRŠENA LOKACIJA - MODERNA NOVOGRADNJA ČETVEROSOBAN STAN!!! Zgrada sa jednim poslovnim prostorom i četiri stana smještena je u neposrednoj blizini samog centra grada i svih potrebnih sadržaja. Završetak gradnje zgrade predviđa se krajem 2026.godine. Prodaje se četverosoban stan S2-....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 372.890 € na 394.198 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 394.198 €, 106,54 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 372.890 €
02.04.2026 - 394.198 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAVRŠENA LOKACIJA - MODERNA NOVOGRADNJA ČETVEROSOBAN STAN!!! Zgrada sa jednim poslovnim prostorom i četiri stana smještena je u neposrednoj blizini samog centra grada i svih potrebnih sadržaja. Završetak gradnje zgrade predviđa se krajem 2026.godine. Prodaje se četverosoban stan S3-....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 376.985 €, 107,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar, NOVOGRADNJA, četverosoban stan korisne površine 107,71 m2 na prvom katu moderne zgrade.Stan se sastoji od ulaznog dijela, hodnika, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na terasu, dvije dječje sobe, dvije kupaonice te master spavaće sobe s WC-om.Oprema....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 372.890 €, 107,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivni stan u novogradnji - vrhunska kvaliteta u mirnom okruženju . Osnovni podaci: ? Bruto površina: 114,69 m² (NKP: 106,54 m²) ? Kat: 1. kat u stambeno-poslovnoj zgradi (4 stana + 1 poslovni prostor) ? Cijena: 372.890,00 € (3.500,00 €/m² NKP) ? Završetak gradnje:....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 255.000 €, 92,86 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Postoje stanovi u centru grada. A postoje oni koji su 50 koraka od svega što Varaždin čini Varaždinom. U samom srcu baroknog grada, svega nekoliko koraka od Stančićevog trga, varaždinskog korza, Starog grada i FOI-ja, nalazi se stan koji nije samo nekretnina nego rijetka prilika za....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 255.000 €, 92,86 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 93m2 u strogom centru baroknog Varaždina. Stan predstavlja izvrsnu priliku za stanovanje ili investiciju, uz mogućnost uređenja prema vlastitim željama. Raspored prostorija: - Hall ? 9,21 m2 - Ostava I ? 4,57 m2 (podno grijanje) - Ostava II ? 2,59 m2 - WC ? 2,00....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 384.755 €, 109,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar, NOVOGRADNJA, četverosoban stan korisne površine 109,93 m2 na prvom katu moderne zgrade.Stan se sastoji od ulaznog dijela, hodnika, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na terasu, dvije dječje sobe, dvije kupaonice te master spavaće sobe s WC-om.Oprema....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan