• GoHome Professional
nekretnine soblinec prodaja barem 1560 m2 - GoHome
  • nekretnine soblinec prodaja barem 1560 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine soblinec prodaja barem 1560 m2

  • Za upit "nekretnine soblinec prodaja barem 1560 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 128 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit nekretnine soblinec prodaja barem 1560 m2 Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1480 m2 (malo manji)
    • 1640 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 7300 eura
    • do 9100 eura (prosječna cijena)
    • do 11000 eura
    • do 91 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • povoljan
    • građevinska dozvola
    • atraktivno
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SOBLINEC, 205.000 €, 1560,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište sa dvije parcele ukupno 1560 m2 se nalazi u centru Soblinca u Krapinskoj ulici. 200m od osnovne škole, Crkve, trgovačkog centra i poznatog restorana. Moguća gradnja zgrade sa 10 stanova. M1 lokacijska. Kat. općina Šašinovec, kčbr. 1028/4 i 1028/5. Uz parcelu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 230.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, SOBLINEC, 230.000 €, 1885,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 220.000 €
25.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradevinsko zemljiste, 1885 m2, u vlasnistvu prodavatelja 1/1, i bez tereta na isti. Zemljiste se sastovi od dvije cestice. Katastarska općina: 325449, ŠAŠINOVEC Broj ZK uloška: 1820 Uz zemljiste postoji odradena kompletna projektna dokumentacija za obiteljsku kucu, ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOBLINEC, 1.200.000 €, 2165,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovna zgrada u Soblincu-Sesvete UKP 1130 m2. Zgrada se nalazi na zemljištu površine 2165 m2, od čega je 1600m površina asfaltiranog dvorišta, a 575 m2 zauzima tlocrtna površina zgrade. U prizemnom dijelu građevine nalazi se: ulazni pred prostor površine 29 m2 skladišni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine soblinec prodaja barem 1560 m2'
800.000 €
90.666 €
310.000 €
  Zemljište, SOBLINEC, 420.000 €, 3400,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Gradevinsko zemljiste 3.400m2.

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 130.000 €, 6555,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 6486m2. Zemljište se nalazi na lijepoj i mirnoj lokaciji u Soblincu. Komunalni priključci se nalaze u blizini zemljišta Lokacija: blizini svih sadržaja neophodnih za život, kao što su: trgovina, škola, vrtić, park, javni prijevoz, Za više....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 650.000 €, 12500,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano zemljište površine 19.502 m² na strateški izvrsnoj lokaciji u mjestu Soblinec, Grad Zagreb. Glavne prednosti: Odlična povezanost: Zemljište je udaljeno svega 200 metara od čvora autoceste, što ga čini idealnim za logističke aktivnosti. Potencijal: Trenutno je....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 678.900 €, 11315,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 11.315 m2. Polovica zemljišta koja je uz cestu, cca 4.800 m2 je u gospodarskoj namjeni K1 zoni a ostalo poljoprivredno (predan zahtjev za prenamjenu) Zemljište je pravilnog oblika Direktan pristup sa asfaltirane prometnice sa uličnom rasvjetom,....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 634.450 €, 12689,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 677.160 €, 6156,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinska parcela ukupne površine 6156 m2 pravilnog pravokutnog oblika. Parcela je ravna, širine uz cestu je 35 m, dok je u dubinu 174 m. Nalazi se uz glavnu, Soblinečku cestu, a ima prilaz i na stražnji dio parcele s Kumrovečke ceste. Smještena je u neizgrađenom dijelu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com