• GoHome Professional
nekretnine slavonski brod prodaja 140 m2 - GoHome
  • nekretnine slavonski brod prodaja 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine slavonski brod prodaja 140 m2

  • Za upit "nekretnine slavonski brod prodaja 140 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.763 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 135.000 € na 110.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SLAVONSKI BROD, 110.000 €, 138,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 135.000 €
22.04.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se lijepa visoka prizemnica u naselju Mali Pariz. Smještena na čestici ukupne površine 281m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, ostave i kupatila na prvoj etaži te 3 spavaće sobe i još jednog kupatila na drugoj etaži. Također ispod cijele kuće....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 246.143 €, 133,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u ulici Ive Vojnovića stan S3 (PRILIKA) Na prodaju je moderan stan u izgradnji u prizemlju urbane novogradnje smještene u mirnom dijelu ulice Ive Vojnovića, svega nekoliko minuta od strogog centra grada te u blizini osnovne škole i vrtića. Stan S3 ima ukupnu obračunsku....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 414.176 €, 147,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Slavonski Brod, J.J. Strossmayera, luksuzni četverosoban penthouse na trećem katu, 147,92 m2Stan se nalazi u stambenoj zgradi s 29 stanova s liftom, s vanjskim i garažnim parkirnim mjestima.Ovaj generacijski/obiteljski stan se sastoji od predulaza, posebnog apartmana s dnevnim boravkom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine slavonski brod prodaja 140 m2'
414.176 €
414.176 €
160.000 €
 
-19%

Promjena cijene sa 135.000 € na 110.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLAVONSKI BROD, 110.000 €, 138,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 135.000 €
22.04.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 249.000 €, 140,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

KRALJICE JELENE, Slavonski Brod ? na jednoj od najtraženijih i najcjenjenijih lokacija u gradu, u ponudi imamo obiteljsku kuću katnicu ukupne stambene površine 140 m² s podrumom ispod cijele kuće. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini svih važnih gradskih....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, Mikrorajon, 189.000 €, 140,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća s dodatnom dvorišnom kućom, smještena u mirnoj slijepoj ulici u samom centru Slavonskog Broda. Lokacija pruža idealan spoj privatnosti i blizine svih važnih sadržaja poput škole, vrtića, trgovina i centra grada. Glavna kuća sastoji se od dvije etaže.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 349.175 € na 377.109 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLAVONSKI BROD, Centar, 377.109 €, 139,67 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 349.175 €
18.04.2026 - 377.109 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S31 | 140 m² | 5. kat | Peterosoban Ekskluzivno u ponudi ? samo kod nas! Predstavljamo peterosoban penthouse površine 139,67 m², smješten na petom katu moderne stambeno-poslovne zgrade s liftom, na atraktivnoj lokaciji u samom središtu Slavonskog Broda. RASPORED: Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 260.000 €, 138,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u Slavonskom Brodu 3 spavace sobe 2 kupaone Ostava Prizemlje 69m2 Kat 69m2 Pomocna zgrada 48m2 Garaza za 1 automobil I prostor za ostavu Kat je ureden kao prostor za druzenje Dvoriste 157m2 Natkrivena pecenjara i ostava vanjska Straznji dio dvorista poplocen sa ukrasnim WPC plocama....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 246.143 €, 133,05 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 92.000 €, 150,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.crozilla.com

Kuća u visokoj fazi završenosti sa pogledom na grad Prodaje se kuća u visokoj fazi završenosti, smještena na prostranoj parceli površine 2.964 m s otvorenim pogledom na grad. Nekretnina je zamišljena kao idealna za dnevni najam, ali se uz nekoliko preinaka lako može prilagoditi za....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća smještena u Brodskom Vinogorju, idealna za obiteljski život. Kuća ima tlocrtu površinu od 71 m² te se prostire na tri etaže, funkcionalno raspoređene: Prizemlje: Kuhinja Dnevni boravak 2 kupaonice Prva etaža: 2 sobe spavaće sobe Izlaz na balkon Druga etaža:....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLAVONSKI BROD, 145.000 €, 150,00 m2 cca 970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 150.000 €
18.03.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem kuću visokoprizemnicu udaljenu samo pet minuta od centra grada. Prizemlje iznosi 75 kvadrata i sastoji se od 2 hodnika, kuhinje, boravka, kupaonice sa wc-om, dvije velike spavaće sobe te jedna manja soba koja se koristi kao spremište. U potkrovlju se nalazi novi stan, od....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 195.000 €, 129,34 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!!! Prodaje se stan u novogradnji na prvom katu površine 116,67 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, tri sobe, kupaonice, degažmana, wc, servisa, ostave i dvije natkrivene terase. Stan je trenutno u izgradnji pa postoji mogućnost izbora zidnih i....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, Centar, 230.000 €, 151,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

N. ZRINSKOG, Slavonski Brod (CENTAR) ? u samome centru grada, nadomak svih važnih sadržaja, prodaje se visoka prizemnica ukupne površine 151 m2 na zemljištu površine 254 m2. PRIZEMLJE kuće (95 m2) sastoji se od ulaznog hodnika, stubišta, blagovaonice, kuhinje, dnevnog boravka, jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLAVONSKI BROD, Centar, 240.000 €, 128,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom središtu Slavonskog Broda, na frekventnoj lokaciji u blizini Male crkve i svih gradskih sadržaja, u ponudi je poslovni prostor u prizemlju novogradnje (2025.) s velikim staklenim površinama prema ulici. Ukupna površina iznosi 128,30 m² (111,25 m² poslovnog prostora + 17,05....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 250.000 €, 126,38 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

BILOGORSKA ULICA - BUDAINKA - novogradnja na mirnoj lokaciji u Slavonskom Brodu. Stan (S9) na II. katu stambene zgrade koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, servisa, balkona i terase stambene površine 123,26 m2 +....