• GoHome Professional
nekretnine skrad prodaja 1520 m2 - GoHome
  • nekretnine skrad prodaja 1520 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine skrad prodaja 1520 m2

  • Za upit "nekretnine skrad prodaja 1520 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 71 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1440 m2 (malo manji)
    • 1600 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 3000 eura
    • do 3800 eura (prosječna cijena)
    • do 4500 eura
    • do 38 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SKRAD, 236.000 €, 1548,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2024.,

www.indomio.hr

Planinski Raj Hlevci ? Vaš dom iz snova samo 100 km od Zagreba Lokacija: Hlevci, slikovito selo poznato kao "Beverly Hills unutrašnjosti Hrvatske," nudi jedinstvenu kombinaciju luksuza, privatnosti i prirode. Ova prestižna lokacija, smještena samo 24 km od Nacionalnog parka Risnjak,....

 
 
 
  Zemljište, SKRAD, 180.000 €, 1450,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište s projektom za izgradnju luksuzne kuće od 250 m s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Teren je površine cca 1.450 m te se nalazi na odličnoj lokaciji u Hlevcima, u općini Skrad. Zemljište je smješteno na rubu šume, što osigurava potpunu privatnost,....

 
 
 
  Zemljište, SKRAD, 29.999 €, 1530,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju: Građevinsko zemljište 1.500 m² ? Skrad, osama, povoljno Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.500 m² u mirnom i izdvojenom dijelu Skrada. Zemljište se nalazi na osami, s tek jednim susjedom koji rijetko dolazi, što pruža izniman mir i privatnost. Zemljište se u cijelosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine skrad prodaja 1520 m2'
47.000 €
206.000 €
  Zemljište, SKRAD, 57.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Vrlo dobro zemljište smješteno na 500 metara nadmorske visine, jednim dijelom sakriveno pod krošnjama stabala. Ukupna površina zemljišta je cca 1500 m2,aod toga se cca 1200 m2 nalazi u građevinskoj zoni.Uzdignuto je iznad glavne prometnice, ima lijep pogled na okolnu prirodu te pristup....

 
 
 
  Zemljište, SKRAD, 25.000 €, 1388,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1388 m2 smješteno uz asfaltiranu, sporednu cestu na kojoj je sva potrebna infrastruktura ? struja, voda i telefonski priključak. Nalazi se na zanimljivoj lokaciji, svega pedesetak metara od izvora rijeke Dobre, u mirnom okruženju, a istovremeno nadomak....