• GoHome Professional
nekretnine sinj prodaja 120 m2 - GoHome
  • nekretnine sinj prodaja 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sinj prodaja 120 m2

  • Za upit "nekretnine sinj prodaja 120 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.349 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SINJ, 353.351 €, 119,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S9 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 341.600 €, 122,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

SINJ - PRODAJA TROSOBNIH STANOVA IZNAD BRANITELJSKOG CENTRA Stanovi se prodaju direktno od investitora, kupac ne plaća agencijsku proviziju! Stambena zgrada izgrađena na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji samo 3 minute udaljena od centra grada Sinja. Zgrada se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 330.000 €, 117,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s pomoćnim objektom u mirnom dijelu dalmatinskog zaleđa, na zemljištu ukupne površine 1.570 m. Glavna kuća ima 100 m tlocrtne površine i sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, natkrivene terase te podruma. Prostor je funkcionalan i pogodan za obiteljski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sinj prodaja 120 m2'
85.000 €
85.000 €
  Kuća, SINJ, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na iznimno atraktivnoj lokaciji u samom centru grada Sinja, prodaje se projekt s važećom građevinskom dozvolom i već započetom gradnjom stambeno-poslovnog objekta, ukupne površine 120 m ( 60 m po etaži). U prizemlju je predviđen poslovni prostor pogodan za različite djelatnosti, dok....

 
 
 
  Stan, SINJ, 355.000 €, 120,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo Vam projekt luksuzne i moderne novogradnje u neposrednoj blizini grada. Riječ je o ekskluzivnom projektu koji obuhvaća izgradnju vrhunski opremljene stambene zgrade s ukupno 9 stanova, čija arhitektura uspješno spaja mediteranski šarm i suvremeni dizajn. Smještena u....

 
 
 
  Stan, SINJ, 353.351 €, 119,79 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na drugom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže prostran i funkcionalan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 119,78 m² te se sastoji od hodnika,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me