• GoHome Professional
nekretnine selce prodaja 150 m2 ekskluzivan pala c - GoHome
  • nekretnine selce prodaja 150 m2 ekskluzivan pala c - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selce prodaja 150 m2 ekskluzivan pala cijena

  • Za upit "nekretnine selce prodaja 150 m2 ekskluzivan pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 390.000 €
06.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

SELCE kuća 150m2 U ponudi je elegantna i potpuno adaptirana kuća smještena u mirnom dijelu Selca, svega 350 metara od kristalno čistog mora i prekrasnih plaža. Ova nekretnina površine 150 m pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog ugođaja. Kuća se prostire na....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 380.000 €
23.02.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja kuću na atraktivnoj lokaciji u Selcu svega 250 metara od mora. Kuća ima ukupno 150m2 stambene površine a sastoji se prizemlja, prvog i drugog kata. Smještena u mirnoj ulici, zapadne orijentacije, sa djelomičnim pogledom na more, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Selcu, svega 200 metara od mora i 150 metara od centra mjesta, nalazi se ova kuća površine 150 m², raspoređena na prizemlje i dva kata. Smještena u mirnoj ulici, zapadne orijentacije, s pogledom na more, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za stalno....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 380.000 €
23.02.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 390.000 €
02.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja, samostojeću kuću u mirnom dijelu Selca, samo 350 metara od mora i uređenih plaža. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 150 m², potpuno je obnovljena 2005. godine i nudi mogućnost dva odvojena stana ili jedne velike obiteljske kuće koja ima....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 402.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 402.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Selce ? samostojeća kuća 150 m², 250 m od mora, idealna za život ili investiciju Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu Selca, svega 250 metara od mora i uređenih plaža. Ukupne stambene površine 150 m², kuća je u potpunosti obnovljena 2005. godine te pruža mogućnost....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 402.000 € na 360.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 402.000 €
02.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 390.000 €
02.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 400.000 €
07.03.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

SELCE - Odlična lokacija, 350 m od mora i centra mjesta. Kuća na mirnoj lokaciji svega 350 m udaljena od mora i lijepih plaža, kao i svih potrebnih sadržaja par minuta laganog hoda do mora i lijepih plaža. Kuća se sastoji od prizemlja u kojem se nalazi opremljena teretana, kupaona,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 645.000 € na 590.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 590.000 €, 143,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 645.000 €
08.05.2026 - 590.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SELCE, CRIKVENICA, u ponudi imamo luksuzan dvoetažni stan smješten u zgradi s liftom. Na prvom katu su dvije spavaće sobe, kupaonica s toaletom i balkon s pogledom na more, a na drugom katu spavaća soba, kupaonica s toaletom, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s balkonom i panoramskim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine selce prodaja 150 m2 pala cijena (27)
  • nekretnine selce prodaja 150 m2 ekskluzivan (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan