• GoHome Professional
nekretnine selce prodaja 150 m2 do 390000 eura - GoHome
  • nekretnine selce prodaja 150 m2 do 390000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selce prodaja 150 m2 do 390000 eura

  • Za upit "nekretnine selce prodaja 150 m2 do 390000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.322 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SELCE, 390.000 €, 150,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

LP nekretnine posreduju u prodaji iznimne kuće smještene u samom centru Selca, na svega 280 m od mora, koja objedinjuje suvremeni dizajn i profinjeni životni stil. Ukupne površine 150 m², s okućnicom od 20 m², ova nekretnina raspoređena je na tri etaže, pri čemu je svaka klimatizirana,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Selcu, svega 200 metara od mora i 150 metara od centra mjesta, nalazi se ova kuća površine 150 m², raspoređena na prizemlje i dva kata. Smještena u mirnoj ulici, zapadne orijentacije, s pogledom na more, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za stalno....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća na vrhunskoj lokaciji u samom centru mjesta Selce, svega 50 metara od mora, rive i glavnog trga. Nekretnina se nalazi u staroj jezgri mjesta, na korak od svih sadržaja, restorana, trgovina i plaža. Kuća se sastoji od prizemlja, 1. kata i 2. kata, međusobno povezanih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine selce prodaja 150 m2 do 390000 eura'
360.000 €
360.000 €
390.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 380.000 €
23.02.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja kuću na atraktivnoj lokaciji u Selcu svega 250 metara od mora. Kuća ima ukupno 150m2 stambene površine a sastoji se prizemlja, prvog i drugog kata. Smještena u mirnoj ulici, zapadne orijentacije, sa djelomičnim pogledom na more, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 390.000 €, 150,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SELCE, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja kuću u centru mjesta Selce nedaleko od Crikvenice svega 50m od mora. Kuća se nalazi u staroj jezgri mjesta Selce svega nekoliko koraka od glavnog trga. Kuća se prostire na dvije etaže, te je kuća prostrana. Svaka etaža sastoji se od cca 80m2, a sastoji....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SELCE, 390.000 €, 150,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

SELCE, CRIKVENICA, u ponudi je kuća na odličnoj lokaciji, u blizini centra i mora. Stambene površine 150m2, sastoji se od prizemlja i dva kata povezanih unutarnjim stubištem. Prizemlje: opremljena teretana, prostor za druženje s biljarom, čajna kuhinja, kupaonica i kotlovnica. Prvi....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 400.000 €
06.12.2025 - 390.000 €
29.04.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja, samostojeću kuću u mirnom dijelu Selca, samo 350 metara od mora i uređenih plaža. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 150 m², potpuno je obnovljena 2005. godine i nudi mogućnost dva odvojena stana ili jedne velike obiteljske kuće koja ima....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 402.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 402.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Selce ? samostojeća kuća 150 m², 250 m od mora, idealna za život ili investiciju Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu Selca, svega 250 metara od mora i uređenih plaža. Ukupne stambene površine 150 m², kuća je u potpunosti obnovljena 2005. godine te pruža mogućnost....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 380.000 €
23.02.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 402.000 € na 360.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 402.000 €
02.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 400.000 €
07.03.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

SELCE - Odlična lokacija, 350 m od mora i centra mjesta. Kuća na mirnoj lokaciji svega 350 m udaljena od mora i lijepih plaža, kao i svih potrebnih sadržaja par minuta laganog hoda do mora i lijepih plaža. Kuća se sastoji od prizemlja u kojem se nalazi opremljena teretana, kupaona,....

 
 
 
  Stan, SELCE, 400.000 €, 150,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samo 150 m od mora, smjestio se šarmantni obiteljski stan koji nudi sve što je potrebno za udoban obiteljski život ili unosnu investiciju. Ova održavana nekretnina pažljivo je uređena te je okružena prostranom okućnicom s vrtom, idealnim za opuštanje i uživanje na svježem zraku.....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Selce, prodajemo kuću u centru sa 5 spavaćih soba, 3 kupaone, 2 kuhinje, zajednički prostor za dnevno boravljenje. Kuća ima 3 etaže, te na vrhu predivnu terasu sa pogledom na more. Na drugoj etaži je također jedna terasa. Nekretnina ima novu vanjsku stolariju i novu fasadu. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 288.000 €, 150,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Katnica u samom srcu Selca, spremna za useljenje i povrat investicije. Sastoji se od prizemlja u kojem je smještena konoba sa kuhinjom, zatim terasom sa vrtnim roštiljem, na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicom, a na mansardi kompletan dvosobni apartman sa terasom i pogledom....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 287.000 €, 149,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2025.,

www.indomio.hr

Selce, lijepa primorska kuća, potpuno renovirana u mirnom djelu, na 5 minuta hoda od mora. Kuća je uređena i održavana. Sastoji se od prizemnog dijela gdje se nalazi natkriti ulaz, WC za goste, kuhinja i prostrana konoba uvijek ugodne klime. Kamene stepenice vode do srednje terase....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 287.000 €, 149,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SELCE, 285.000 €, 149,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se renovirana primorska kuća u blizini plaže, sa pogledom na more. Sastoji se od prizemlja sa devnim djelom i toaletom. Kamene stepenice vode do srednje terase na kojoj se nalazi roštilj. Na prvom katu nalaze se tri spavaće sobe, kupaona sa toaletom i hodnik. Zadnja etaža....