• GoHome Professional
nekretnine selce prodaja 100 m2 - GoHome
  • nekretnine selce prodaja 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selce prodaja 100 m2

  • Za upit "nekretnine selce prodaja 100 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.297 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • moderan
    • fantastična
    • 2.kat
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCE, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u srcu Selaca, samo 50 metara od mora, idealna za prilagodbu prema vlastitim željama. Ova kuća pruža veliki potencijal za adaptaciju, s dvije etaže i terasom na sjevernoj strani, dok je prema projektu predviđena južna terasa od 20 m s pogledom na more. Dokumentacija....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.indomio.hr

Crikvenica-Selce-Dvojna kuća U prodaji je dvojna kuća na odličnoj lokaciji u mjestu Selce pored Crikvenice, udaljena 5 minuta hoda do prve plaže. Karakteristike: Ukupna površina 260 m2 (100 m2 stambenog prostora i 160 m2 okućnice) Tri odvojene etaže sa zasebnim ulazima: Donja etaža....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća ? Selce, 260 m² ? 5 minuta hoda do plaže Na prodaju je dvojna kuća na atraktivnoj i traženoj lokaciji u mjestu Selce pored Crikvenice, udaljena svega 5 minuta hoda do prve plaže. Kuća se proteže na tri etaže, svaka s vlastitim ulazom, što je čini idealnim izborom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine selce prodaja 100 m2'
295.000 €
510.000 €
240.000 €
  Apartman, SELCE, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, SELCE, 550.000 €, 100,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Selce - prodajemo stan u vili, prvi red do mora. Orjentiran je jugo-istočno, pripada mu velika terasa s koje se pruža prekrasan pogled na more. Ovaj je stan dvoetažan - na prvom katu su dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, sanitarni čvor, a unutrašnje stepenice vode u visoko....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvojna kuća smještena na samo 200 metara od mora. Kuća se prostire na tri etaže. Na donjoj etaži se nalaze kuhinja, blagovaona, dnevni boravak, WC i spremište. Na srednjoj etaži su dvije spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na terasu te kupaonica. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, SELCE, 550.000 €, 100,00 m2 cca 5500 €/m2

 
 
 
  Kuća, SELCE, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se primorska kuća u Selcima kraj Crikvenice. Kamena kuća površine 100 m2, katnosti prizemlje, kat i potkrovlje je rijetkost na tržištu zbog njene lokacije i udaljenosti od mora i svih bitnih sadržaja od samo 50 metara. Ishođena je građevinska dozvola za rekonstrukciju, a po....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se primorska kuća u Selcima kraj Crikvenice. Selce je jedno od rijetkih primorskih mjesta koje je uspjelo zadržati svoj šarm i spriječiti apartmanizaciju. Ova kuća rijetkost je na tržištu jer sama njena mikrolokacija dodana je vrijednost ove nekretnine. Nalazi se na 50-60m....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvojnu kuću na odličnoj lokaciji u mjestu Selce pored Crikvenice, udaljena 5 minuta hoda do prve plaže. Kuća je na tri etaže s odvojenim ulazima pa može biti idealna za odmor i dodatnu zaradu ili u potpunosti namjenjena turističkom iznajmljivanju. Karakteristike: - Ukupna....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, SELCE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja dvojnu kuću u širem centru mjesta Selce, u neposrednoj blizini Crikvenice. Kuća se nalazi svega 400m od mora odnosno par minuta hoda do prve plaže, što je čini izuzetno privlačnom za život, odmor ili turistički najam. Nekretnina se prostire na tri razine....

 
 
 
  Stan, SELCE, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, SELCE, 301.000 €, 100,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Investicija i odmor: kuća s tri odvojene jedinice, terasom i vrtom u Selcu U samom srcu Selca, šarmantnog primorskog mjesta pored Crikvenice, prodaje se kuća s velikim potencijalom. Smještena svega 5 minuta hoda od prve plaže, ova nekretnina pruža idealnu priliku za miran odmor, obiteljski....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 550.000 €, 100,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, SELCE, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SELCE, 302.000 €, 100,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvoetažna kuća smještena na izvanrednoj lokaciji u Selcima, blizu Crikvenice, koja je udaljena samo pet minuta hoda od prve plaže. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za sve one koji traže pogodnu lokaciju za odmor ili investiranje u turističko iznajmljivanje.....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SELCE, 302.000 €, 100,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA, SELCE - Kuća u centru Selca, s pogledom na more Posredujemo u prodaji dvojne kuće u Selcu, idealna za odmor i investiciju. Prodajemo lijepu dvojnu kuću na izvrsnoj lokaciji u Selcu, pored Crikvenice, samo 5 minuta hoda do plaže. Ova prostrana kuća na tri etaže nudi fleksibilnost,....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SELCE/CRIKVENICA - Prodaje se dvojna kuća na odličnoj lokaciji, 200 m od centra Selca i od mora. Sastoji se od 3 etaže i okućnice veličine 160 m2. Svaka etaža ima zaseban ulaz, pa se može vrlo lako preurediti u 3 zasebne stambene jedinice. U prizemlju se nalaze kuhinja sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 301.000 €, 100,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SELCE, 430.000 €, 101,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA, 101 M2 2S+DB Prodajemo u kvalitetnoj stambenoj zgradi sagrađenoj 2008. godine koja ima 6 stanova a smještena je na fantastičnoj lokaciji koja je udaljena svega 100 metara od mora i plaža stan koji se nalazi na drugom katu a sastoji se od hodnika, kuhinje povezane s blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, SELCE, 460.000 €, 98,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan smješten na na jednoj od najlješih lokacija u Selcu, udaljen samo 100 metara od prekrasno uređenih plaža. Stan se nalazi u prizemlju manjeg stambenog objekta koji se sastoji od svega tri stana, svaki na svojoj etaži. Ovaj prostrani stan sastoji se od hodnika, kuhinje....

 
 
 
  Stan, SELCE, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2024.,

www.indomio.hr

U ponudi za prodaju imamo prekrasan, udoban i namješten dvosoban stan sa dnevnim boravkom veličine 104 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na prekrasnu i prostranu okućnicu veličine cca 200 m2 sa uređenim roštiljem. Tu su potom dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SELCE, 320.000 €, 105,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Selce ? prostran stan s panoramskim pogledom na more! Posredujemo u prodaji prostranog i lijepo uređenog stana na prvom katu dobro održavane kuće u Selcu, udaljenog svega 350 metara od mora. Stan ima poseban ulaz i vlastito parkirno mjesto, što mu daje dodatnu privatnost i praktičnost.....

 
 
 
  Stan, SELCE, 450.000 €, 94,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani 4-sobni stan površine 94,57 m² smješten u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2010. godine, na mirnoj lokaciji u Selcu. Ovaj stan nudi idealan spoj modernog života i opuštajuće mediteranske atmosfere. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, što ga čini savršenim....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 350.000 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja u samom srcu Selca, svega 150 metara od kristalno čistog mora, autohtonu kuću koja odiše šarmom primorskog života i pruža savršeno okruženje za opuštanje. Ova jednosobna kuća, pomno adaptirana kako bi sačuvala duh tradicije, nudi jedinstven....

 
 
 
  Stan, SELCE, Na upit, 106,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

CRIKVENICA, SELCE - Dva dvosobna apartmana, novogradnja, 150 metara od mora! Posredujemo u prodaji apartmana u novogradnji na odličnoj lokaciji na samo 150 metara od mora! Apartmani S4 i S6 se nalaze u manjoj stambenoj zgradi u visini 2. kata i visokog potkrovlja s pogledom na more.....

 
 
 
  Apartman, SELCE, 370.000 €, 108,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni apartman u Selcima, 100 metara od mora Na prodaju je jedinstvena prilika da postanete vlasnik novog luksuznog apartmana u prizemlju smještenog u predivnom Selcu, samo cca 100 metara udaljenog od mora. Ova nekretnina se nalazi u novogradnji koja se odlikuje vrhunskim karakteristikama....

 
 
 
  Stan, SELCE, 380.000 €, 108,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U Selcu pored Crikvenice u manjoj stambenoj zgradi u prizemlju četverosoban namješten stan(stan + garsonjer),ukupno 108m2 prema etažnom elaboratu.Dva parkirna mjesta ,dvorište-terasa + roštilj ,do obale cca 50m. blizu hotel,cijena za dogovor 380000€ za dogovor ID CODE: 484 Ljubo Dragičević....

 
 
 
  Stan, SELCE, 380.000 €, 108,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Selce - ljubav koja spaja more, prirodu, sunce, lijepe i uređene šljunčane plaže. Pridodati bogatu povijest Vinodolskog kraja, tradiciju i hvale vrijedno gostoprimstvo domaćina, sve na jednom mjestu. Crikvenička rivijera jedan je od najslikovitijih dijelova obale Jadranskog mora.....

 
 
 
  Stan, SELCE, 250.000 €, 91,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Stan u novijoj zgradi na 2. katu, dvoetažni stan. Sastoji se od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, balkona i kupatila i wc-a. Unutrašnje stepenice vode na kat, gdje su dvije spavaće sobe i kupatilo i wc. Stan se prodaje kompletno namješten. Blizina centra i mora 300 m. ID KOD....

 
 
 
  Stan, SELCE, 250.000 €, 91,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan u stambenoj zgradi novije gradnje, smješten na drugom katu, ukupne površine 91 m2. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica i lođa s koje se pruža djelomičan pogled na more, dok se u potkrovlju nalaze dvije spavaće sobe i kupaonica.....

 
 
 
  Stan, SELCE, 384.895 €, 109,97 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ekskluzivan penthouse površine 109 m2 u novogradnji, smješten na posljednjem katu zgrade u mirnoj okolini Crikvenice, samo 400 metara udaljen od prekrasnih plaža i šetnice uz more. STAN: * Unutrašnjost: Ovaj luksuzni penthouse nudi prostrani dnevni boravak, kuhinju s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com