• GoHome Professional
nekretnine selca prodaja tržnica - GoHome
  • nekretnine selca prodaja tržnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selca prodaja tržnica

  • Za upit "nekretnine selca prodaja tržnica" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 80 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1100 m2
    • do 1380 m2
    • 1380 m2 (prosječna površina)
    • barem 1380 m2
    • 1660 m2
  •  Po cijeni
    • do 6300 eura
    • do 7900 eura (prosječna cijena)
    • do 9500 eura
    • do 79 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SELCA, 110.000 €, 1381,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište od 1381 m² na vrhunskoj lokaciji ? uredno vlasništvo 1/1 Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 1381 m² s urednim vlasničkim papirima i pristupom direktno s ceste. Parcela se nalazi na izvrsnoj lokaciji te predstavlja idealnu priliku....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com