• GoHome Professional
nekretnine selca prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine selca prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selca prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine selca prodaja porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCA, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji u Selcima, mjestu Sumartin na otoku Braču, smjestila se ova predivna samostojeća vila izgrađena od autentičnog bračkog kamena. Samo 50 metara udaljenosti od mora, vila nudi spektakularan, otvoren pogled na tirkizno plavetnilo Jadrana, pružajući savršen mediteranski....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.100.000 €, 360,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Otok Brač, prostrana vila s bazenom na prodaju Prodaje se prostrana vila s bazenom na otoku Braču, prvi red do mora. Vila ima dvije etaže s ukupno šest potpuno namještenih apartmana s velikim terasama i pogledom na more: jedan trosoban (80 m2), dva jednosobna i tri dvosobna. Fasada....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 3.500.000 €, 500,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Brač, Selca, unikatna dizajnerska vila s pogledom na more koja savršeno spaja modernu mediteransku arhitekturu, vrhunski dizajn i potpunu privatnost. Okružena prirodom i s otvorenim pogledom na more, pruža idealan prostor za odmor i uživanje tijekom cijele godine.U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.900.000 €, 300,00 m2 cca 6330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Brač, moderna vila smještena na prekrasnoj poziciji 1. red uz more. Položena na zemljištu od 1100 m2. Vila se sastoji od dvije etaže svaka od cca 150 m2 te je podijeljena u dva dijela.Prvi dio se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i kupaonice u prizemlju te 3 spavaće sobe i dvije....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 1.477.000 €, 5907,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2023.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo prostranog, atraktivnog zemljišta na otoku Braču, s predivnim otvorenim pogledom na more. Ukupna površina zemljišta iznosi 5907 m2 te je smješteno u blizini mora. Zemljište ima pristupni put s dvije strane. Struja i voda se nalaze do parcele, a kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Gotova, lijepo i moderno opremljena kuća na Braču, veličine 125 m s okućnicom od 35 m. Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe, dvije kuhinje i dvije kupaonice. Kuća ima prostranu terasu od 17,5 m, termo fasadu od....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.850.000 €, 300,00 m2 cca 6170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.crozilla.com

Brač, Povlja, prekrasna novoizgrađena vila s vanjskim bazenom smještena u prvom redu do mora.Razvedena je u tri etaže. Suteren se sastoji od garaže dostatne za jedan automobil, prostorije za druženje, prostorije za spa s kupaonicom, te strojarnice.Na prizemnoj etaži se nalazi prostrani....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 152.000 €, 608,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2023.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji odlične građevinske parcele smještene a otoku Braču u blizini mora. Parcela ima površinu 608 m2 te se nalazi u blizini mora i nudi lijep, otvoreni pogled na more. Dozvoljena je izgrađenost podrum + prizemlje + 2 kata. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 85.000 €, 349,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2021.,

www.trgostan.hr

Građevinsko zemljište površine 349 m2, pravilnog oblika, smješteno u centru mjesta Selca n ajugo-istočnoj strani otoka Brača, cca 1,5 km od mora, s građevinskom dozvolom za objekt na tri etaže s bazenom, ukupne površine cca 260 m2, projektirana kao moderna reinterpretacija tradicionalne....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.850.000 €, 304,00 m2 cca 6090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prekrasne vile koja se nalazi u prvom redu do mora u predivnoj i mirnoj uvali Povlja na otoku Braču. Ova luksuzna vila ima ukupnu površinu od 304 m 2 te je sagrađena na parceli od 444 m 2 . Prostire se trima etažama; podrumom, prizemljem te prvim katom. Sastoji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine selca prodaja (193)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom

Kontakt telefon: