• GoHome Professional
nekretnine selca prodaja do 500 m2 - GoHome
  • nekretnine selca prodaja do 500 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selca prodaja do 500 m2

  • Za upit "nekretnine selca prodaja do 500 m2" pronađeno 52 nekretnina - prosječna cijena 3.849 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit nekretnine selca prodaja do 500 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCA, 480.000 €, 150,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji predivne novoizgrađene kuće na otoku Braču, smještene na udaljenosti od oko 100 metara od prekrasnog mora. Površina kuće iznosi 150 m2, a površina parcele na kojoj je položena je 300 m2. Prizemlje kuće sadrži predivno opremljeni i koncipirani dnevni dio te WC/praonicu....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 169.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ova predivna, starinska kamena kuća u Selcima kod Starog Grada na Hvaru. Selca su udaljena od Starog Grada samo 5km, a nude mirno okruženje i intimnu atmosferu malog dalmatinskog mjesta. Ova kamena kuća je idealna kao projekt za renovaciju, a iznimno je zanimljiva kao....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autentična kamena kuća za renovaciju u šarmantnom mjestu Selca kod Starog Grada, udaljeno svega nekoliko minuta vožnje od trajekta, trgovine i svih sadržaja koje nudi Stari Grad. U naravi dvije spojene kuće, nalaze se u samom srcu sela, okružene tradicionalnim dalmatinskim....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Gotova, lijepo i moderno opremljena kuća na Braču, veličine 125 m s okućnicom od 35 m. Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe, dvije kuhinje i dvije kupaonice. Kuća ima prostranu terasu od 17,5 m, termo fasadu od....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća u izgradnji u rohbau stanju na Braču, veličine 123 m s okućnicom od 11 m. Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i tri kupaonice. Kuća ima terasu od 11 m i balkon od 4 m. Među slikama možete vidjeti predviđeni....

 
 
 
  Kuća, SELCA, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Puntinak, smješten na jugoistočnoj strani otoka Brača, predstavlja jednu od najmirnijih i najautentičnijih uvala ovog dijela Dalmacije. Okružen borovom šumom, kristalno čistim morem i netaknutom prirodom, ovaj dio obale nudi idealan balans privatnosti i luksuza. Blizina Sumartina....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 650.000 €, 107,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stara kamena kuća katnica sa okućnicom s prekrasnim pogledom na more na samoj rivi u centru Sumartina na otoku Braču.Kuća je građena u razdoblju od 1933-1935. godine na zemljištu površine 1060m2, a sama kuća tlocrtno zauzima 107m2. Sastoji se od 3 etaže, prizemlja, prvi....

 
 
 
  Stan, SELCA, 325.000 €, 83,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Sumartin, trosobni apartman s pogledom na more, površine 83 m2.Položen na prvom katu manje stambene zgrade te ga odlikuje funkcionalan i prostran raspored. Unutrašnjost se sastoji od ulaznog prostora, spremišta/praonice, predsoblja i tri spavaće sobe, od kojih glavna soba ima vlastitu....

 
 
 
  Apartman, SELCA, 325.000 €, 83,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SELCA, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Sumartin, dvojna kamena kuća za renovaciju. Sastoji se od prizemlja i kata prizemljem i katom, za renovaciju. Kuća je smještena na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara zračne linije do centra mjesta i 500 metara do plaže. Ima vlastiti parking i pristup asfaltiranim putem. Infrastruktura....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-52 (od ukupno 54)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan