• GoHome Professional
nekretnine selca prodaja barem 500 m2 vrt - GoHome
  • nekretnine selca prodaja barem 500 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selca prodaja barem 500 m2 vrt

  • Za upit "nekretnine selca prodaja barem 500 m2 vrt" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.753 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 450000 eura
    • do 560000 eura (prosječna cijena)
    • do 670000 eura
    • do 5600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCA, 3.000.000 €, 530,00 m2 cca 5660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna vila smještena na udaljenosti od samo 10 metara od tirkizno plavog mora. Površina vile je 530 m2, a sastoji se od glavne kuće sa 6 apartmana i 2 manja objekta. Prostrana parcela površine 565 m2 uključuje velike terase s vanjskom blagovaonicom, šarmantnim bazenom....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 3.500.000 €, 500,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Brač, Selca, unikatna dizajnerska vila s pogledom na more koja savršeno spaja modernu mediteransku arhitekturu, vrhunski dizajn i potpunu privatnost. Okružena prirodom i s otvorenim pogledom na more, pruža idealan prostor za odmor i uživanje tijekom cijele godine.U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.000.000 €, 500,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Ova vila koja na jedinstven način ujedinjuje moderan dizajn i tradicionalnu gradnju, kako bi se savršeno uklopila u nezamjenjiv okoliš. Ispred vile dobrodošlicu Vam želi luksuzan bazen koji dominira eksterijerom. Villa je u kamenu, sastoji se od vanjskog bazena, roštilj, privatno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine selca prodaja barem 500 m2 vrt'
3.350.000 €
3.350.000 €
  Kuća, SELCA, 2.500.000 €, 680,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna troetažna vila smještena u prekrasnoj suncem okupanoj uvali, na istočnoj strani otoka Brača, samo nekoliko koraka od kristalno čistog mora i male šljunčane plaže. Vila je površine 450 m2, nalazi se na parceli od 680 m2 i ima nezaboravne otvorene poglede na more....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.500.000 €, 760,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Otok Brač, prekrasna vila u prvom redu do mora na prodaju Prodaje je prostrana vila stambene površine 760 m2, smještena u prvom redu uz more u neposrednoj blizini plaže. Sastoji se od suterena i dva kata. U suterenu površine 278 m2 je garaža za šest automobila, teretana i sprema.....