• GoHome Professional
nekretnine selca prodaja 530 m2 - GoHome
  • nekretnine selca prodaja 530 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selca prodaja 530 m2

  • Za upit "nekretnine selca prodaja 530 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.244 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 500 m2 (malo manji)
    • 560 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 450000 eura
    • do 560000 eura (prosječna cijena)
    • do 670000 eura
    • do 5600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SELCA, 200.000 €, 520,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

INVESTICIJSKA PRILIKA ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S DOZVOLOM, POVLJA ? OTOK BRAČ Na prodaju je građevinsko zemljište površine 520 m² smješteno u mjestu Povlja na otoku Braču. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini rive, s otvorenim pogledom na more i cijelo mjesto. Izdana je pravomoćna....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 3.500.000 €, 500,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Brač, Selca, unikatna dizajnerska vila s pogledom na more koja savršeno spaja modernu mediteransku arhitekturu, vrhunski dizajn i potpunu privatnost. Okružena prirodom i s otvorenim pogledom na more, pruža idealan prostor za odmor i uživanje tijekom cijele godine.U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.000.000 €, 500,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Ova vila koja na jedinstven način ujedinjuje moderan dizajn i tradicionalnu gradnju, kako bi se savršeno uklopila u nezamjenjiv okoliš. Ispred vile dobrodošlicu Vam želi luksuzan bazen koji dominira eksterijerom. Villa je u kamenu, sastoji se od vanjskog bazena, roštilj, privatno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine selca prodaja 530 m2'
3.800.000 €
3.350.000 €
3.350.000 €
  Kuća, SELCA, 3.000.000 €, 530,00 m2 cca 5660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna vila smještena na udaljenosti od samo 10 metara od tirkizno plavog mora. Površina vile je 530 m2, a sastoji se od glavne kuće sa 6 apartmana i 2 manja objekta. Prostrana parcela površine 565 m2 uključuje velike terase s vanjskom blagovaonicom, šarmantnim bazenom....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 77.000 €, 521,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na samom rubu naselja Selca, otok Brač površine 521 m2. Zemljište se nalazi u Građevinskom području naselja, neizgrađeni uređeni dio. Pristupna cesta prolazi do same parcele i ima direktan pristup na javno prometnu površinu. Priključci za struju i....

 
 
 
  Zemljište, SELCA, 200.000 €, 520,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.indomio.hr

Brač, Povlja, odlično građevinsko zemljište ukupne površine 520 m² s prekrasnim pogledom na more. Zemljište je podijeljeno na dvije građevne čestice, od kojih jedna ima površinu od 259 m², a druga 261 m².Za česticu od 261 m² već je izdana pravomoćna građevinska dozvola za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 200.000 €, 520,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.crozilla.com