• GoHome Professional
nekretnine seget prodaja useljiva 250 m2 - GoHome
  • nekretnine seget prodaja useljiva 250 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine seget prodaja useljiva 250 m2

  • Za upit "nekretnine seget prodaja useljiva 250 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 1.200.000 €, 250,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji vrhunske vile s panoramskim pogledom na more i otoke - Seget Vranjica. Vila je izgrađena 2025-e godine, a se prostire na 180 m2 zatvorene stambene površine, te joj pripada garaža površine 35 m2, popločano uređeno sunčalište sa grijanim bazenom. Osim četiri spavaće....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 510.000 €, 250,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s pogledom na more u roh-bau fazi ? Seget Donji Na prodaju je kuća u Segetu Donjem, udaljena svega 400 metara od mora, smještena na parceli površine 420 m². Nekretnina je u roh-bau fazi te kupcu ostavlja mogućnost završetka uređenja prema vlastitim željama. Potrebno je postaviti....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.390.000 €, 250,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je predivna vila s bazenom smještena u mirnom mjestu pored Trogira, Seget Vranjici. Vila je smještena na povišenoj lokaciji s koje se pruža spektakularan panoramski pogled na more i otoke, a udaljena je samo 400m od mora. Ovaj ekskluzivni projekt je detaljno razrađen da....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.200.000 €, 250,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SEGET, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su dvije vile u izgradnji smještene u Seget Donjem, blizu Trogira, na udaljenosti od 500 metara od mora i na visini od 100 metara nadmorske visine. Projekt je prvobitno predviđao tri vile s bazenom, od kojih je jedna već završena i useljena, dok su preostale dvije dostupne....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.400.000 €, 250,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, prekrasna apartmanska kuća prvi red domora sa 3 parkirna mjesta površine 250m2. U kući se nalaze 3 odvojena apartmana pa je idealna kao baza za veću obitelj ili za turističko iznajmljivanje. Nalazi se na parceli površine 344 m2, a ukupna korisna površina kuće je cca.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.500.000 €, 256,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji - osamdesetak metara od mora smještena je ova moderna vila s bazenom stvorena za odmor i opuštanje. Vila se nalazi na parceli veličine 520 m2 i proteže se na tri etaže ukupne neto korisne površine 248 m2. Suteren se sastoji od garaže te spa/wellness zone s teretanom,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 760.000 €, 258,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna apartmanska kuća površine 258 m², smještena na tri etaže, izgrađena 2020. godine, na parceli od 501 m². Nekretnina se nalazi na svega 500 metara od mora i plaže, pružajući idealnu kombinaciju privatnosti i blizine prirode. Opis nekretnine: Suteren: Prostor je trenutno....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 760.000 €, 258,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,samostojeća kuća 260 m2 na velikoj parceli od 1031 m2,sa prelijepim panoramskim pogledom na more i otoke.Sastoji se od dvije etaže, na prizemlju se nalazi hodnik,kuhinja sa blagovaonicom i dnevni boravak,jedna spavaća soba,kupatilo,konoba i vatrena kuća(komin) te unutarnje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine seget prodaja 250 m2 (39)
  • nekretnine seget prodaja useljiva (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.