• GoHome Professional
nekretnine seget prodaja 80 m2 balkon - GoHome
  • nekretnine seget prodaja 80 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine seget prodaja 80 m2 balkon

  • Za upit "nekretnine seget prodaja 80 m2 balkon" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.749 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • lift
    • 3.kat
    • 1.kat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban penthouse 81 m2 (54 m2 stan plus balkon 27 m2) u novogradnji,na trećem(zadnjem) katu ,jug-zapad-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (27 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 330.000 €, 79,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana u Segetu Donjem ukupne površine 79,50 m². Zgrada u kojoj je smješten stan ima 4 etaže i  lift. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji te je udaljena svega 150 m od mora i plaže. Stan je smješten na drugom katu, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 351.000 €, 82,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 3. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na trećem katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine seget prodaja 80 m2 balkon'
334.000 €
344.000 €
160.000 €
  Stan, SEGET, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni i moderno opremljen apartman sa zajedničkim baznom u Trogiru, dio Segeta Donjeg ? idealan za investiciju i opuštanje! Prilika da posjedujete novi, moderni i potpuno namješteni apartman za odmor na atraktivnoj lokaciji Trogira ? Seget, koji se smatra jednim od najpoželjnijih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Seget Vranjica ? Novo uređen stan s tri stambene jedinice, 80,05 m² + balkoni Na prodaju je potpuno renoviran i moderno namješten stan površine 80,05 m², smješten u mirnom dijelu Seget Vranjice, nadomak Trogira. Nekretnina nikada nije korištena niti iznajmljivana ? sve je novo i neupotrebljavano.....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 358.750 €, 83,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Top ponuda! Na prodaju je stan koji se nalazi u Segetu Donjem blizu Trogira stambene površine 83.19 m2 koji se nalazi na trećem katu novoizgrađene stambene zgrade. Ovaj stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i hodnika.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 500.000 €, 84,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Senzacionalna ponuda! Kompletno namješten i opremljen stan u Segetu Donjem blizu Trogira stambene površine 84m2 koji se nalazi na posljednjem (četvrtom) katu novoizgrađene stambene zgrade. Ovaj luksuzni Penthouse se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju stavljamo dvosobni stan u stambenoj zgradi u izgradnji u Segetu Donjem. Stan se sastoji od ulaznog prostora, wc-a, praonice, dnevnog boravka i blagavaonice, kuhinje, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, te komfornog balkona. Unutarnja površina stana iznosi 66,33m2, a....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.592 €, 75,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na trećem katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S10: Nalazi se trećem katu katu zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 342.043 €, 75,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan u potkrovlju, koji je još u fazi izgradnje, nalazi se u stambenoj zgradi sa ukupno četrnaest stambenih jedinica u zgradi sa liftom i ima stambenu površinu od 75,61 m². Stan se sastoji od kuhinje-dnevnog boravka, balkona (10,75 m²), dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice. Stan....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 342.043 €, 75,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 260.000 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SEGET, 245.000 €, 73,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

S ponosom predstavljamo ovu izvanrednu priliku - prekrasne stanove u novogradnji u Segetu, smještene na izvrsnoj lokaciji s neometanim pogledom na more i svakodnevnim zalascima sunca. Ova nova stambena zajednica nudi udobnost, kvalitetu i životni stil uz Mediteran kao kulisu. Ukupna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 348.500 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Top ponuda! Na prodaju je stan koji se nalazi u Segetu Donjem blizu Trogira stambene površine 87 m2 koji se nalazi na četvrtom katu novoizgrađene stambene zgrade. Ovaj stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i hodnika.....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 288.000 € na 334.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 334.000 €, 87,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 288.000 €
30.03.2026 - 334.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-6) TROOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,