• GoHome Professional
nekretnine seget prodaja 1.kat 80 m2 - GoHome
  • nekretnine seget prodaja 1.kat 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine seget prodaja 1.kat 80 m2

  • Za upit "nekretnine seget prodaja 1.kat 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.534 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 334.000 €, 82,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 390.000 €, 83,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan s fantastičnim pogledom na more i privatnim vrtom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen....

 
 
 
  Stan, SEGET, 370.000 €, 83,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stavljamo jednosobni stan na prvom katu luksuzne stambene zgrade u izgradnji u Segetu Vranjici. Stan se sastoji od hodnika , spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te komforne loggie. Unutarnja površina stana iznosi 63 m2, a loggie 20....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine seget prodaja 1.kat 80 m2'
160.000 €
160.000 €
313.690 €
  Apartman, SEGET, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2022.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman prvom katu novogradnje jugo zapadne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 78 m2 te se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 330.000 €, 78,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je odličan apartman smješten na prvom katu manje zgrade koja je sagrađena 2020. Nalazi se na odličnoj poziciji, u mirnoj ulici svega 60m od mora te blizu svih sadržaja i centra mjesta. Grad Trogir udaljen je svega par minuta vožnje, a predivnom šetnicom uz more može se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, SEGET, 330.000 €, 78,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan i komforan trosoban stan 85 m2 + 38 m2 krovne terase u novogradnji na prvom katu manje stambene zgrade sa samo tri stana, u mjestu Seget Vranjica 5 km zapadno od Trogira. Stan ima tri spavaće sobe, kupatilo, posebni wc, hodnik, kuhinju sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 288.000 € na 334.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 334.000 €, 87,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 288.000 €
30.03.2026 - 334.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-6) TROOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr