• GoHome Professional
nekretnine rojnići prodaja do 6000 eura - GoHome
  • nekretnine rojnići prodaja do 6000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine rojnići prodaja do 6000 eura

  • Za upit "nekretnine rojnići prodaja do 6000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 5700 eura (malo jeftiniji)
    • 6300 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ROJNIĆI, 34.650 €, 693,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

Prodaje se više građevinskih zemljišta smještenih uz prometnicu u Rojnićima, manjem mjestu na potezu između Žminja i Barbana. Zemljišta se nalaze na dobroj lokaciji u mjestu koje je infrastrukturno u potpunosti opremljeno te u istom postoji mnogo nekretnina za odmor koje su turistički....

 
 
 
  Kuća, ROJNIĆI, 519.500 €, 137,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U općini Barban točnije u manjem šarmantnom Istarskom naselju Rojnići smjestila se ova komforna vila s pomoćnim objektom i vanjskim grijanim bazenom ukupne stambene površine od 137 m2 koju krasi prostrana okućnica od 695 m2.Vila se prostire na dvije etaže, prizemlje se sastoji od....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 39.200 €, 784,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Na mirnoj lokaciji nedaleko od glavne ceste, u blizini kuća za odmor u malom mjestu nedaleko od Barbana smjestila se ova prekrasna pravokutna građevinska parcela. Površine je 784 m2, pravilnog je oblika te nalazi u izgrađenom građevinskom dijelu. Posjeduje i svoji privatni pristupni....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 38.600 €, 887,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinsko zemljište stambene namjene ukupne površine 887 m², od čega je 772 m² čista građevinska parcela, dok 115 m² otpada na udio puta koji je uključen u cijenu. Parcela je skoro pravilnog kvadratnog oblika, što omogućuje jednostavno....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 73.000 €, 1017,30 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno u srcu Istre, na lokaciji Gočan, predstavlja izuzetnu priliku za investiciju u nekretnine. S površinom od cca 1000 kvadratnih metara, ovo zemljište trenutno prolazi kroz fazu parcelizacije, što omogućuje potencijalnim kupcima fleksibilnost u planiranju....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 60.000 €, 910,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Na mirnoj lokaciji uz glavnu cestu, u blizini kuća za odmor u malom mjestu nedaleko od Barbana smjestila se ova prekrasna pravokutna građevinska parcela. Površine je 910 m2, pravilnog je oblika te nalazi u izgrađenom građevinskom dijelu. Pristup s glavne prometnice.Uz navedenu, mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 240.500 €, 2898,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na sunčanoj strani mirnog i slikovitog sela Rojnići nudimo četiri građevinske parcele u nizu, smještene u okruženju koje odiše mirom i prirodnom ljepotom. Ovdje ćete pronaći savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine sadržaja ? već na udaljenosti od svega 400 metara nalazi se....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 55.000 €, 910,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Barban- Rojnići,Građevinska parcela 910 m2! Prodaje se građevinska parcela 910 četvornih metara u manjem naselju Rojnići. Nalazi se u sastavu Općine Barban Zemljište je u mjestu Rojnići, mjesto u kojem se grade kuće za odmor pa je i samo mjesto uređenije kako izgledom tako i potpunom....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 54.600 €, 910,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Rojnići. Na potezu između Žminja i Barbana. Zemljište je pravilnog oblika ukupne idealno za gradnju obiteljske kuće kao i kuće za odmor. U mjestu postoji mnogo nekretnina za odmor koje su turistički odlično popunjene veći dio godine. Autocesta....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 33.000 €, 2128,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Barban je malo povijesno mjesto smješteno na visoravni koja dijeli Labinštinu od Puljštine. Na pretpovijesnoj gradini obitavali su stari Rimljani. Tijekom povijesti Barban je bio poznat i po strateškom položaju, dominirajući uzvisinom i gospodareći dolinom i mostom na rijeci Raši.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine rojnići prodaja (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni