• GoHome Professional
nekretnine rojnići prodaja barem 960 m2 - GoHome
  • nekretnine rojnići prodaja barem 960 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine rojnići prodaja barem 960 m2

  • Za upit "nekretnine rojnići prodaja barem 960 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 63 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 910 m2 (malo manji)
    • 1010 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 4800 eura
    • do 6000 eura (prosječna cijena)
    • do 7200 eura
    • do 60 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ROJNIĆI, 73.000 €, 1017,30 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno u srcu Istre, na lokaciji Gočan, predstavlja izuzetnu priliku za investiciju u nekretnine. S površinom od cca 1000 kvadratnih metara, ovo zemljište trenutno prolazi kroz fazu parcelizacije, što omogućuje potencijalnim kupcima fleksibilnost u planiranju....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 54.600 €, 910,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.09.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište 910m2 u Rojnićima- središnja Istra, udaljenu od Svetvinčenat 6km od Barbana 5km. Zemljište je pravilnog oblika,mirno okruženje, pogodno za gradnju obiteljske kuća ili kuće za odmor. Ne propustite priliku! Za sve informacije nazvati na broj +385 91 1509059....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 60.000 €, 910,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Na mirnoj lokaciji uz glavnu cestu, u blizini kuća za odmor u malom mjestu nedaleko od Barbana smjestila se ova prekrasna pravokutna građevinska parcela. Površine je 910 m2, pravilnog je oblika te nalazi u izgrađenom građevinskom dijelu. Pristup s glavne prometnice.Uz navedenu, mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine rojnići prodaja barem 960 m2'
54.600 €
54.600 €
54.600 €
  Zemljište, ROJNIĆI, 55.000 €, 910,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Barban- Rojnići,Građevinska parcela 910 m2! Prodaje se građevinska parcela 910 četvornih metara u manjem naselju Rojnići. Nalazi se u sastavu Općine Barban Zemljište je u mjestu Rojnići, mjesto u kojem se grade kuće za odmor pa je i samo mjesto uređenije kako izgledom tako i potpunom....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 53.000 €, 910,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE - 910 m2 GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA + 75 m2 UDJELA U PUTU Prodaje se građevinsko zemljište u selu Rojnići, okolica Barbana na izvrsnoj lokaciji okuženo prirodom uz županijsku cestu. Nekretnina je omeđena s jedne strane poljoprivrednim zemljištima, a s druge strane....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 54.600 €, 910,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište od 910m2 u Rojnićima, malom mjestu u blizini Barbana u Istri. S obzirom na lokaciju u blizini glavnih prometnica, zemljište je lako dostupno, a istovremeno zadržava privatnost i mir seoskog života. ID KOD AGENCIJE: T556 Andrej Mićić Organizator kupoprodaje....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 120.500 €, 1367,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo građevinsko zemljište na predivnoj Barbanštini ? dvije parcele ukupne površine 1.367 m², smještene u nizu, na sunčanoj strani u mirnom i idiličnom selu Rojnići. Okruženje odiše šarmom istarskog sela, a dodatnu vrijednost potvrđuje i činjenica da se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 38.600 €, 887,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinsko zemljište stambene namjene ukupne površine 887 m², od čega je 772 m² čista građevinska parcela, dok 115 m² otpada na udio puta koji je uključen u cijenu. Parcela je skoro pravilnog kvadratnog oblika, što omogućuje jednostavno....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 135.000 €, 1531,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo dvije atraktivne građevinske parcele smještene jedna uz drugu, ukupne površine 1531 m², na sunčanoj strani u slikovitom selu Rojnići. Lokacija odiše mirom i šarmom istarskog sela, a opet nije izolirana ? u neposrednoj blizini, svega 400 metara od zemljišta, već se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 9.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište koje se nalazi uz pristupni put, u neposrednoj blizini sela i građevinske zone. Zemljište ima uredno vlasništvo 1/1. Položaj parcele omogućava jednostavan pristup svim osnovnim sadržajima i infrastrukturnim priključcima koji se nalaze u blizini.....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 33.000 €, 2128,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Barban je malo povijesno mjesto smješteno na visoravni koja dijeli Labinštinu od Puljštine. Na pretpovijesnoj gradini obitavali su stari Rimljani. Tijekom povijesti Barban je bio poznat i po strateškom položaju, dominirajući uzvisinom i gospodareći dolinom i mostom na rijeci Raši.....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 270.000 €, 2443,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.eurovilla.hr

Nekoliko minuta od Barbana, na mirnoj lokaciji i samom rubu naselja, nalazi se prostrano građevinsko zemljište. Radi se o atraktivnoj nekretnini koja predstavlja idealnu priliku za sve koji su u potrazi za zemljištem u cilju izgradnje obiteljske kuće ili vile za odmor.Zemljište površine....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 270.000 €, 2443,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

BARBAN, u ponudu smo dobili ovo prostrano građevinsko zemljište ukupne površine 2.443 m², koje dolazi s dvije pravomoćne građevinske dozvole za izgradnju samostojećih vila, svaka sa svojim bazenom. Zemljište se nalazi na samom rubu naselja, pružajući privatnost i mir. Struja i voda....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 240.500 €, 2898,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na sunčanoj strani mirnog i slikovitog sela Rojnići nudimo četiri građevinske parcele u nizu, smještene u okruženju koje odiše mirom i prirodnom ljepotom. Ovdje ćete pronaći savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine sadržaja ? već na udaljenosti od svega 400 metara nalazi se....

 
 
 
 
+31%

Promjena cijene sa 107.000 € na 140.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ROJNIĆI, 140.000 €, 3370,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.07.2025 - 107.000 €
02.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Parcela pravilnog oblika u malom, mirnom i urednom selu 5 km od Barbana, 9 km od Žminja i 8 km od Svetvinčente. Veći dio parcele nalazi se unutar građevinske zone s pristupom s asfaltne ceste, strujom na parceli i priključkom vode uz rub parcele. Ostatak parcele u produžetku čini....

 
 
 
  Zemljište, ROJNIĆI, 150.000 €, 4290,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kombinirano zemljište površine 4290 m², od čega je 500 m² građevinskog zemljišta, dok je ostatak poljoprivredno. Ova nekretnina idealna je za izgradnju obiteljske kuće, smještena u mirnom okruženju s puno zelenila i prirode. Zemljište ima pristupni put, što dodatno olakšava....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine